Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Skyblock Açıldımı¿

Minecraft Yasağı Varken Galaxy S5 Aracılığı ile gönderildi

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Peki Ben Emerald Vip Alsam +5 Versem EmeraldRehber Yaparmısın

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki Ben Emerald Vip Alsam +5 Versem EmeraldRehber Yaparmısın

1. si Malesef parayla rehberlik satamıyoruz
2. kolay kolay kimseye rehber vermiyoruz neden derseniz çok güvendigimiz bi rehber zamanında herkesei mutelemişti ondan sonra şöyle bi karar aldım pluginler ile küfürleri engelleyim birde bi rütbe daha ekleyim yardimsever diye yakında o da eklenicek plugin ile tüm küfürler engellenicek yardımseverde rütbeside aynı rehber gibi fakat mute yetkisi olmayacak .

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Fly Versen 5 Tlye

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fly Versen 5 Tlye

Vip Parası dışında para ile sadece Claim Blok Hakkı Oyun Parası Veya Spawner alabilirsiniz .[DOUBLEPOST=1412627014,1412599000][/DOUBLEPOST]Güncell ++[DOUBLEPOST=1412631058][/DOUBLEPOST]Yeni Eklendi ! Gladiator Ünvanı !

Top PvP Sırlamasında 1. Olana Verilir
Top PvP Listesi 15 Günde Bir Sıfırlanır
Ve Rütbe 15 Günde Bir Hakedene Verilir
İlk Rütbe Alınacagı Tarih 22.10.2014 Bu Tarihe Kadar En Çok Öldüren Rütbeyi Alacak ve rütbe 15 Gün Geçerli Olacak .
Peki Bu Rütbe Ne İşe Yarayacak ?
Renkli İsim ve Tagını olacak ve bu sizi güçlü gösterecek Bunun Dışında birde /Kit Gladitor unuz olacak 1 gün arayla elmas , xp alabileceksiniz .
[DOUBLEPOST=1413008940][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1413040497][/DOUBLEPOST]Küfür & Reklam Engel Plugini Güncellenmiştir şimdi daha çok kelime engelli ! Buna Rağmen Reklam Veya Küfüre Şait Olursanız Forum Özel Mesajdan veya Skypeden Bildirin ... Skype : Game.Mafia7[DOUBLEPOST=1413390906][/DOUBLEPOST]Güncel ++ [DOUBLEPOST=1413471846][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme:

HoldyStarz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Murat benim sunucumu sizinle dost yapalımmı -HoldyStar

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Warp Orman bir kare :)

Warp Ova bir kare :)

Son düzenleme:

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Şimdi Sizlere Serverin Durumu Hakkında bilgiler verecegim

Okullar Açılmadan Önce Server 50/50 Çekiyordu Şimdi Neden Az Kişi Var ?
Bunun birçok sebebi var Okullar açıldıktan sonra zaten oyuncuların %50 si bıraktı okul yüzünden yinede serverin yarısı doluyordu ondan sonra bi süre internetim kesikti serverle ilgilenemedim bundada oyuncularda düşüş yaşadık internetim geldiginde kaybettigim oyuncuları geri kazandım fakat son zamanlarda birçok serverden gelip serverimde reklam yaparek oyuncularımı çekiyolardı sonra reklam engelleyici plugin ile reklamı engelledim bi süre reklam olmadı sonra servere bi girdigimde ismi lagzım olmayan bi serverin tabelalar ile birçok yerde reklamını gördüm 30-40 arası server reklam tabelası kırdım en yakın zamanda tabela ile reklam da engellenicektir. Peki Oyuncular azaldı diye serverin kapanma olasılıgı varmı ? tabii ki yok oyuncumuz azalsada serverin kapanma riski yoktur serverimiz az oyuncu ilede devam edebilir ki zaten yapacagımız yeniliklerden sonra oyuncuların az kalacagını sanmıyorum Oyuncularımızın tekrar artacagını umuyorum server hızla geliştirilecek ve geliştiriliyorda ek yakında yeni spawn ve yeni market eklenicek bunun dışında birde cafe gibi bi yer düşünüyorum veya başka bir şey mesala köylüler ile takas yapabileceginiz bi yer olabilir örnek olarak bir köylü 12 Zümrüte 1 İnek Yumurtası verebilir bunun gibi takaslar yapabileceginiz bi yer olabilir .

Bir Kaç Gün İçinde Servere Neler Eklendi ? /Warp Komutu Menü Haline getirildi bunun dışında vip bilgilerini /vip menüsünden bakabileceksiniz Birde PowerVip Eklendi Serverin Geliştirilebilmesi için Vip Satılması ihtiyacı oldugundan PowerVip İ Ekleme gereği duyduk http://playgamemafia.jimdo.com/vip-1/

Tekrardan Hatırlatma
-Serverin Kapanma Riski Yok
-Server Hızla Geliştirilmekte
-Yeni /Warp Ve /Vip Komutlarını Deneyin
-Çok Yakında Yeni Spawn , Market

Sizde Servere Eklenmesi Olası Şeyleri Forumdan Yazarsanız Mantıklı Bulunursa bizde servere ekleyebiliriz :)

|| GameMafia || Güncel ++

Son düzenleme:

HoldyStarz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MURAT SKYBLOCK EKLİCEM EKLİCEM DİYOSUN 2 AY OLDU EKLEMEDİN :/

OV :/

POWERVİP İ "İLAH" YAPMIŞSIN MURAT 32 SETHOME 32 DİA 5 STACK TECRÜBE İKSİRİ NEDİR ?

HoldyStarz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam onu geçtim powervip nedir adam ilah olcak

HoldyStarz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam bende onu geçtim ama fazla abartmışsın benim şahsi görüşüm.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Direkmen böyle söyleyebilirdiniz , Vip Özellikleri tekrardan gözden geçirilebilir , İlginiz için teşekkür ederiz .[DOUBLEPOST=1413815409][/DOUBLEPOST]Güncel ++ [DOUBLEPOST=1413901693]
İp : Oyna.GameMafiaTR.com / Version : Tüm 1.7 Ler / /Survival / GameMafia Beta Sunucu /[DOUBLEPOST=1413916658,1413901693][/DOUBLEPOST]Sevgili GameMafia Ailesi Son Zamanlarda Birçok Sahtekar serverlerden reklam yapılarak serverimizdeki oyuncuların çekildigine şahit olduk engel koyduk bu sefer tabelalar ile reklama devam ettiler son olarak konulan engelle hiçbirşekilde reklam yapamaycakalr aynı şekilde reklam dışında sansür listesine kfürüler eklenecek küfürlerde engellenecek demek istedigim şu ki ; Ne Tabelada Ne Sohpette ne komutlarda bu reklam ve küfür içeren şeyler yer alamayacak ve önceden bu kelimelerle kayıt olanlar varsa servere giriş yapamayacaklar engelleri olacak ! Eyer sizde bu madüriyete düşerseniz bizlerle iletişim kurmanız sonucunda şifreniz isteginiz dogrulsutunda degiştirilir örneğin benim şifrem GameMafia ise bu başka bi serverin ismi ise ben bu servere /giris GameMafia şeklinde giriş yapmaya çalıştıgımda sansür plugini bunu engelleyecektir ...

|| GameMafia || Survival Beta Suncusu !
Hızla Geliştirilmekte !
[DOUBLEPOST=1413984874][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1414075085][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme: