MineTR Gerçek %100 survival server Warp yok...

Keza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serverı yazın açma kararı aldık. Şu günlerde okul başladığı için insanlar minecraftı bırakıyor dolayısıyla satış olmuyor. Yazın elimize büyük miktarda para geçecek. 2 - 3 yıl kapanmayan bir HUB server açmak niyetindeyiz.

mc42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serverı yazın açma kararı aldık. Şu günlerde okul başladığı için insanlar minecraftı bırakıyor dolayısıyla satış olmuyor. Yazın elimize büyük miktarda para geçecek. 2 - 3 yıl kapanmayan bir HUB server açmak niyetindeyiz.
Abi açın swyi okuldan gelir gelmez hemen sizin swye giriyodum , sadece ben değil çoğu kişi giriyordu açın nolur ya.

pintokyo

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
açınnn lütfen yha.Okuldan gelince hemen giriyodum serveri çok seviyodum tek girdiğim server bu diyebilirim
lütffen!!!

mc42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet aç lütfenv swyi bak sana yalvarıyoruz hayatımda en çok Beğendiğim server kapanıyor of ya :(

Keza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlıyorum dediğinizi. Ama kurucular tarafından da düşünmemiz gerekiyor. Bu işin maddi bir yanı var. Yaz boyunca 1 lira bağışta bulunan olmadı bunun nedeni de okulların açılması. Size söz veriyorum yazın çok sağlam bir şekilde geleceğiz.

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar satış olsa ben zaten kapatmayacaktım ancak devamlı şekilde cebimizden para ödemeninde bir mantığı yok birde bizim tarafımızdan düşünün

-csk

assassinekrem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
csk sna bi tavsiye türkiyede çok güçlü hub sv ler var isim vermiycem bitanesine her baktimda 300 den asa oyuncu yok yani hub pek tutulmayacak zaten sitenin de sv si geliyo yakinda sen yaza da acsan simdide acsan full survival aç tutulur bi guzel türkiyede full survival çok az var :)

mc42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlıyorum dediğinizi. Ama kurucular tarafından da düşünmemiz gerekiyor. Bu işin maddi bir yanı var. Yaz boyunca 1 lira bağışta bulunan olmadı bunun nedeni de okulların açılması. Size söz veriyorum yazın çok sağlam bir şekilde geleceğiz.
Abi makinan iyiyse portlu sw seklinde ac aynı swyi[DOUBLEPOST=1379752872,1379752838][/DOUBLEPOST]
Abi makinan iyiyse portlu sw seklinde ac aynı swyi
işte minetr.zapto.org gibi adreslerle kendi makinen üzerinden