MineTurk Network | OP Faction | /Yetenek, MT Jetonu, Warp Boss | Saat 20:30 'da dev event

canerartuc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1dzZPA.png

vZPgjp.png

88zQL7.gif

Type: Emek Faction

Kopyalanabilir İP: play.mineturknw. net
Kopyalanabilir İP: oyna.mineturknw. net
Kopyalanabilir İP: mc.mineturknw. net
1.png

Sunucumuzun Kapasitesi : 200
Sunucumuzun Ram'ı
: 6GB
Düzenli etkinlikler yapılmaktadır.
Lapisimizde ve madenlerde satış sistemimiz mevcuttur. /sell all
Vipler hakkında bilgi edinmek için /vipbilgi
rütbe sistemi ( 22+ Rütbe )
Şifremi Unuttum sistemi ile kayıp şifre yok.
Tüm rütbelere özel meslek alanları mevcuttur.
Sunucumuz %100 güvenli ve korumalıdır.
Asla ve asla lag bulunmamaktadır.
Sizler sayesinde açık ve bugları kapatmış bulunuyoruz.
Yöneticiler oyuncularla samimidir ve ilgilidir.
Kendi kendimizi geliştiriyoruz..

rütbe.png

Sunucumuzda para sadece alışveriş yapmaya yaramıyor, aynı zamanda sizi bir üst sınıfa çıkarmakta.
Oyuna ilk giriş yaptığınızda Çaylak rütbesi ile başlarsınız.
Temel ihtiyaçlarınızı karşılayıp biraz para topladıktan sonra /rankup komutu ile bir üst sınıfa geçebilirsiniz.
Rütbeleri görmek için ise /ranks komutunu yazmanız yeterlidir.
Çaylak sınıfından sonra Korkak sınfı gelmektedir, Soylu rütbesine sahip olmanız size bir
Eşya Kiti ve Özel Hammadde kazandıracaktır.

Nasıl Geçinirim;
Gerçek hayatta da olduğu gibi para neredeyse her kapıyı açıyor, sunucumuzda da bol miktarda paraya ihtiyacınız olacak.
Bizce olması gerektiği gibi en iyi para kazanma yöntemi tarım ve ticarettir.
Tabii bunların yanında oyunlarımız ve meslek alanlarımızdan da para kazanabilirsiniz.
Belirli bir miktar para kazandıktan sonra gerisi çok rahat gelecektir.

2019-02-03_18.07.59.png

7MvYkN.png

VİP
2019-02-03_18.16.15.png

MineVip+ (%50 İNDİRİM) 25TL
*Hammaddesi : Elmas Block,Zümrüt blok,Elmas ore

MineVip (%15 İNDİRİM) 29,75 TL
*Hammaddesi: Elmas

Vip+ (%15 İNDİRİM) 17 TL
*Hammaddesi: Zümrüt

VİP (%15 İNDİRİM) 12,75 TL
*Hammaddesi: Altın,Demir
7MvYkN.png

3oyrXp.png

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    67.5 KB · Görüntüleme: 347
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    25.7 KB · Görüntüleme: 345
  • 2019-02-03_17.15.37.png
    2019-02-03_17.15.37.png
    768.1 KB · Görüntüleme: 332
  • 1.png
    1.png
    13 KB · Görüntüleme: 170
  • 2.png
    2.png
    9.8 KB · Görüntüleme: 262
  • 3.png
    3.png
    12 KB · Görüntüleme: 305
  • 4.png
    4.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 285
  • 5.png
    5.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 282
  • 6.png
    6.png
    3.1 KB · Görüntüleme: 118
  • 7.png
    7.png
    4.1 KB · Görüntüleme: 285
  • 8.png
    8.png
    3.5 KB · Görüntüleme: 328
  • 9.png
    9.png
    3.6 KB · Görüntüleme: 289
  • 2019-02-03_11.49.16.png
    2019-02-03_11.49.16.png
    777.3 KB · Görüntüleme: 294
  • 2019-02-03_11.49.10.png
    2019-02-03_11.49.10.png
    1 MB · Görüntüleme: 310
  • 2019-02-03_11.58.07.png
    2019-02-03_11.58.07.png
    762.6 KB · Görüntüleme: 159
  • 2019-02-03_11.58.18.png
    2019-02-03_11.58.18.png
    462.2 KB · Görüntüleme: 275
  • 2019-02-03_11.48.00.png
    2019-02-03_11.48.00.png
    757.4 KB · Görüntüleme: 310
  • 2019-02-03_11.48.47.png
    2019-02-03_11.48.47.png
    866.6 KB · Görüntüleme: 249
  • 2019-02-03_11.48.21.png
    2019-02-03_11.48.21.png
    555.1 KB · Görüntüleme: 287
  • 88zQL7.gif
    88zQL7.gif
    19.1 KB · Görüntüleme: 330
  • R3dja1.png
    R3dja1.png
    73.4 KB · Görüntüleme: 254
Son düzenleme:

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu isim ile açılan bir sunucu var şuanda.

canerartuc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ha bu arada o forumdaki fotoğraflara bak bakalım benzer yerler var mı şuanki faketürk ile ilgili tabikide evet
bir bakmışın bizim eski kuvars onların lapisi işte ne kadar tesadüf.

mustafa80

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ha bu arada o forumdaki fotoğraflara bak bakalım benzer yerler var mı şuanki faketürk ile ilgili tabikide evet
bir bakmışın bizim eski kuvars onların lapisi işte ne kadar tesadüf.
Emek hırsızı çok valla iyiki yerinizi kaptirmiyorsunuz

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
niye saçma salak rütbe isimleri koyup duruyosunuz şu sunuculara anlamıyorum saçma isimleri olduktan sonra 22nin üstünde rütbe olması farketmiyor yani her türlü kötü oluyor rütbe isimlerine düzenleme getirilmesi gerekiyor..

- Servere giriş yapılmıyor 3 kişilik olarak görünüyor sanırım açıldıktan 1 gün sonra bakıma almışsınız

- Obsi Parça Yerine ObsiCoin veya daha yaratıcı bir şey ekleyebilirdiniz.

Serverin baya geliştirilmesi gerekiyor bide tecrübelisiniz biraz daha pluginlere emek verseniz daha iyi olur (emek derken bedava plugin packler kullanmak yerine paralı ve güzel plugin packleri alıp daha düzgün bir sw yapabilirsiniz) --- (zamanla olacak böle şeyler falan yazmayın lütfen 4 yıldır forumlara bakıyorum herkes yazıyor sunucuda vip alınsın mükemmel pluginler getirecez falan filan 3,4 vip alınıyor alındıktan 1 ay sonra sw falan kapanıyor ortalıktan kayboluyorlar. artık her sw aynı ondan değişik bişeyler görmek istiyor insan sürekli aynı sistemler sürekli aynı şeyler farklı 1 şey göremiyorum bu sunucuda diğerlerinden ayıran diğerlerinin üstüne geçebilecek bir özellik göremiyorum

Puanlamam 6/10 malesef diğer sunuculara acayip benziyor (tabi server açılınca gelip denicem orası ayrı bir şey eğer diğer serverlerden farklı bir şey görürsem puanlama sistemindede etkileyebilir

Düzenleme = swde diğer factiondan azda olsa ayıran özellikler var (rütbe gereksiz fazla :D)

yani azda olsa uğraşma vb. şeyleri var düz köylü koyup içine bir şey koymamışlar 7.5/10 en fazla bu kadar yükseltebildim ama asıl sw açılınca girmek isterim

Son düzenleme:

mustafa80

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
niye saçma salak rütbe isimleri koyup duruyosunuz şu sunuculara anlamıyorum saçma isimleri olduktan sonra 22nin üstünde rütbe olması farketmiyor yani her türlü kötü oluyor rütbe isimlerine düzenleme getirilmesi gerekiyor..

- Servere giriş yapılmıyor 3 kişilik olarak görünüyor sanırım açıldıktan 1 gün sonra bakıma almışsınız

Serverin baya geliştirilmesi gerekiyor bide tecrübelisiniz biraz daha pluginlere emek verseniz daha iyi olur (emek derken bedava plugin packler kullanmak yerine paralı ve güzel plugin packleri alıp daha düzgün bir sw yapabilirsiniz) --- (zamanla olacak böle şeyler falan yazmayın lütfen 4 yıldır forumlara bakıyorum herkes yazıyor sunucuda vip alınsın mükemmel pluginler getirecez falan filan 3,4 vip alınıyor alındıktan 1 ay sonra sw falan kapanıyor ortalıktan kayboluyorlar. artık her sw aynı ondan değişik bişeyler görmek istiyor insan sürekli aynı sistemler sürekli aynı şeyler farklı 1 şey göremiyorum bu sunucuda diğerlerinden ayıran diğerlerinin üstüne geçebilecek bir özellik göremiyorum

Puanlamam 6/10 malesef diğer sunuculara acayip benziyor (tabi server açılınca gelip denicem orası ayrı bir şey eğer diğer serverlerden farklı bir şey görürsem puanlama sistemindede etkileyebilir
aynı sunucudan bahsetmıyoruz galıba ip / efsuncraft.batihost.net buyrun bı gelın yanlıs sw gırdınız galıba oyle 22 rutbe vb yok dedınız cogu sey yok ve daha ıyı paralı eklentıler var

canerartuc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynı sunucudan bahsetmıyoruz galıba ip / efsuncraft.batihost.net buyrun bı gelın yanlıs sw gırdınız galıba oyle 22 rutbe vb yok dedınız cogu sey yok ve daha ıyı paralı eklentıler var
kardeşim hayırdır ? 24 rütbe var

canerartuc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

yakında 150tl lik bir plugin alıcaz ve ayrıyetten map satın alacağız bende farkındayım pluginin kötü olduğundan şu an op a çevirdik ve kimsede olmayan sistemler bizde var şu an birkaç düzeltme yapıp açıcağız...

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kusura bakma ama bu sunucu eleştiriye açık olabilir fakat farklı sistemler, başka sunucularda olmayan şeyler istiyorsunda sunucu faction ve bu sunucularda malesef fazla bir şey bekleyemezsin. Sunucuda oynayan biri olarak başka sunuculardan ayıran en önemli şey emeğin olması. Türkçeleştirmeler, chat kalabalığı ve görünüşten sayarsak gerçekten de başka sunuculardan öne çıkıyor. Rütbe isimlerine gelirsek bu olay biraz abartıldı fakat factionu öne çıkaran şey bu aslında. Bu zaman da oyuncular kendisini sunucuya bağlattırmak istiyor ve malesef "rank" dışında bu olay pek kolay değil. Sunucu da emek var, @canerartuc arkadaşımızda emeğinin karşılığını mutlaka alacaktır.

canerartuc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma ama bu sunucu eleştiriye açık olabilir fakat farklı sistemler, başka sunucularda olmayan şeyler istiyorsunda sunucu faction ve bu sunucularda malesef fazla bir şey bekleyemezsin. Sunucuda oynayan biri olarak başka sunuculardan ayıran en önemli şey emeğin olması. Türkçeleştirmeler, chat kalabalığı ve görünüşten sayarsak gerçekten de başka sunuculardan öne çıkıyor. Rütbe isimlerine gelirsek bu olay biraz abartıldı fakat factionu öne çıkaran şey bu aslında. Bu zaman da oyuncular kendisini sunucuya bağlattırmak istiyor ve malesef "rank" dışında bu olay pek kolay değil. Sunucu da emek var, @canerartuc arkadaşımızda emeğinin karşılığını mutlaka alacaktır.
Teşekkürler cevabın için, şu an sunucuyu op faction a çevirdik normal faction'u para verip kaliteli açmayı planlıyorum şu an op faction çok kaliteli pl ler başka sunucularda olmayan gelişmiş eklentiler mevcut.. iyi günler

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu reklam olur mu bilmem ama istersen şu an forumda flaversum diye bir sunucu var ona bakabilirsin hani diyosun ya farklı sistemler biraz zor bulursun faction falan ama zamanında cidden çok fazla şey gördük biz adamlar isterse herşeyi yapabilir nede olsa faction bu zaten factionda lapis ve arsanın bulunması ayrı bir saçma ama türk factionu nede olsa normal böle şeyler artık

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mapler hazır alıntı - edit olayında gram emek yok uğraşma yok isim bile değiştirmemişsiniz iyi paralı eklenti derken merak ettim tek paralı eklenti sanırım şu -/ah komutu ile gelen sanal oyuncu pazarı

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu reklam olur mu bilmem ama istersen şu an forumda flaversum diye bir sunucu var ona bakabilirsin hani diyosun ya farklı sistemler biraz zor bulursun faction falan ama zamanında cidden çok fazla şey gördük biz adamlar isterse herşeyi yapabilir nede olsa faction bu zaten factionda lapis ve arsanın bulunması ayrı bir saçma ama türk factionu nede olsa normal böle şeyler artık
Ben o sunucunun merakla açılmasını bekliyorum zaten. Ama faction sunucularından şuanlık en kalitelisi Mine Türk'dür. Tabii ki eleştiri yapacağız bu sunucununda eksiklikleri vardır elbette.

mustafa80

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben o sunucunun merakla açılmasını bekliyorum zaten. Ama faction sunucularından şuanlık en kalitelisi Mine Türk'dür. Tabii ki eleştiri yapacağız bu sunucununda eksiklikleri vardır elbette.
Ben benim sw yazdiniz sandim ya mineturk nerdwn çıktı