MineTURK Rezilliği!

Gorkem123321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Ben Mineturk Kurucusu Henrik_andre böle bir olay yok biz bir şey yapmiyoruz oyuncularımız kendinleri sunucularında reklam yapiolarsa burda konu açıcaklarına gidipde engelleme skripti ekleyebilirler ve otzidemajour cökeltim felan demişsin eski mineturk giti şimdi çökelt bekliyorum :) iyi oyunlar.

böle böle boş boş konular oldukça kuruclar cevap vermeyince millet yanlış anliyor kardeş madem burda konu açıyorsun daha bir reklam engelleyici eklemiyorsan sunucu acmanin ne sebebi zaten o paket bize ait kanıt isteyen varsa skypem:tiwity_sincap eski kurucumuz satmış.

MineTürk'de bungee açığı hala bulunmakta. Bize de reklam atıldığı için skyblocklarını silmiştik. Yapabilirsin sen de.
Tamam o zaman gene cökeltirmisin :)

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Ben Mineturk Kurucusu Henrik_andre böle bir olay yok biz bir şey yapmiyoruz oyuncularımız kendinleri sunucularında reklam yapiolarsa burda konu açıcaklarına gidipde engelleme skripti ekleyebilirler ve otzidemajour cökeltim felan demişsin eski mineturk giti şimdi çökelt bekliyorum :) iyi oyunlar.

böle böle boş boş konular oldukça kuruclar cevap vermeyince millet yanlış anliyor kardeş madem burda konu açıyorsun daha bir reklam engelleyici eklemiyorsan sunucu acmanin ne sebebi zaten o paket bize ait kanıt isteyen varsa skypem:tiwity_sincap eski kurucumuz satmış.

Tamam o zaman gene cökeltirmisin :)
(Ben demin yazıyı değiştirdim o attığım yorumdakini. Onu okuyun.)
Siz yapmasanız bile başka serverlardan reklam yapmalarına izin vermeyin. Mesela başka serverdan reklam yapan kişileri banlayın. Ayrıca ben öyle bir şey demedim. Eğer gizlice onlar reklam yaparlarsa tabii ki de şikayette bulunur adam.

Son düzenleme:

Gorkem123321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben demin yazıyı değiştirdim. Onu okuyup öyle cevaplamınızı öneririm.
Tamam ama bu konuya acicagna saglam skript ekleyebilirdi ve reklam yaptıgmızda skypede 30 kişi oluyor millete reklam yapmayın demesem gene yapcaklar bunca çözüm bulamam.

bu zoranw kurucusu bu konuyu kuran kişi ve kendisi bizim sunucumuza saldırı yapmaya çalışıyor şimdi bu durumda bir şey yapmiyoruz ve böyle bir konu kuruyor yüz verdikçe üste çıkmaya çalışıyor.

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam ama bu konuya acicagna saglam skript ekleyebilirdi ve reklam yaptıgmızda skypede 30 kişi oluyor millete reklam yapmayın demesem gene yapcaklar bunca çözüm bulamam.

bu zoranw kurucusu bu konuyu kuran kişi ve kendisi bizim sunucumuza saldırı yapmaya çalışıyor şimdi bu durumda bir şey yapmiyoruz ve böyle bir konu kuruyor yüz verdikçe üste çıkmaya çalışıyor.
Yazıyı değiştirdim okuyun bir üstünü. Artık bu konuyla ilgili bir şey demeyeceğim. Olan olmuş artık.