[Minetwork] - Ticaret/Cin.Herobrine.Azrail/Tüccarlar/Zorluk ve Sadelik - [1.8.x]

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar? Klasik Hayatta Kalma efsanesine ve daha doyumlu bir şekilde efsanenin devam etmesine hazır mısınız?! "Hayıııır!" der gibi duyuyorum sanki.. Siz hakkınız ile bileğinizin teriyle barışçıl bir şekilde köyünüzü kurarak daha fazla ilerleyebilirsiniz. Tabii ilkten herkes ayrımcılık vs vs tarzı şeyler yapacak ve birbirlerini öldürmeye çalışacaklar. Normaldir alışma dönemi çünkü herkes birbiri ile yarış içerisinde olacak eğer diğeri Elmas set, diğeri Deri set olursa.. Deri set için hayatta kalma bitmiştir. O yüzden geliş, çabala ve dış darbelere karşı dayanıklı bir şekilde ilkten köyünü, sonradan kasabanı daha sonradan şehrini kur. Yeteri kadar zamanın var..

[TANITIM VİDEOSU]
[SUNUCU BİLGİLERİ]
Sunucu Adı; Minetwork
Sunucu Türü; Hayatta Kalma (Survival)
Sunucu Sitesi; {Yakında}
Sunucu Versiyonu; 1.8.x
Bağlantı Adresi; Minetwork.nitrado.net

[YÖNETİM EKİBİ]

Namepaxs (Mimar, Kurucu)

SFKY (Java Developer, Kurucu)

[ÖNEMLİ BİLGİ]
Rapor Sistemi> Rapor sistemimiz şuanlık sunucumuzda bir hile koruması olmadığı için aktiftir. Hile olarak veya sorun olarak tespit ettiğiniz Oyuncuları "/Rapor <Oyuncu>" şeklinde rapor edebilirsiniz.

Meslek Sistemi> Sunucumuzda para kazanmak için 2 yöntem vardır. Biri eşya toplayarak başlangıç bölgesinde ki köyden Köylülere satmak. Diğeri ise herhangi bir mesleğe girerek yaptığınız işler sonucu alnınızın teriyle aldığınız para kazanma stilidir. Alnınızın teri ile para kazanmak için "
/Meslek" komutunu kullanınız.

Bilgin> Sunucumuzun başı olan Bilgin amcamızdan her türlü haltı öğrenebilir ayrıca ışınlayıcı olarakta kullanabilirsiniz. Bu Bilgin amcamız sayesinde çoğu şey size kolay gelmeye başlayacaktır.

[RESİMLER]

[GÜNCELLEME VERİSİ]

0.0> şu an herhangi bir güncelleme bulunmamaktadır.
0.1> X Ray yasağı geldi. Artık Canavar Doğurucularını ipeksi dokunuş kazmalar ile alabilecek ve istediğiniz yere koyabileceksiniz!
0.2> Artık Bilgin eğitim vermeye başlamıştır. Anlamadığınız yer varsa Bilgin'e danışarak ondan eğitim alabilirsiniz.

[YAKINDA]

0.3> Herobrine, Azrail veya Cin adında kendi sunucumuza özel bir Sunucu Hayaleti tasarlanacak.

[!DİKKAT!]
Arkadaşlar sunucumuz yeni açıldığı için bazı yerlerde hata, çeviri hatası vb. şekilde hatalar meydana gelebilir. Eğer böyle bir şey ile karşı karşıya gelir iseniz lütfen bunları bizlere bildirerek o hataları düzeltmemiz de bize yardımcı olunuz!

Son düzenleme:

BlackHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hmm. İyi hoş ama standart survival. Oyunucu bulmak için sizi özel kılan birşeyler olması gerekiyor.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm. İyi hoş ama standart survival. Oyunucu bulmak için sizi özel kılan birşeyler olması gerekiyor.
Sunucu yeni açıldı. Yakında kendi Herobrine'mizi kodlayacağız. Adını düşünmedik ama cildini ürettik bile.[DOUBLEPOST=1434122615,1434122583][/DOUBLEPOST]
Emirhan kimin fikirlerini çaldın yine benimkini çaldıgın gibi ? ?
Standart Survival ne fikri?

BlackHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucu gayet hoş. Gereksiz yere baltalama yapmayın.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Müzik uyumuna hayran kaldım şimdi gidip bir arap skydiver izliyim

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yorumlarda yapıpta atan çok bunu bilmiyomus rol yapıp milleti kandırma

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Müzik uyumuna hayran kaldım şimdi gidip bir arap skydiver izliyim
Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1434123336,1434123253][/DOUBLEPOST]
yorumlarda yapıpta atan çok bunu bilmiyomus rolü yapıp milleti kendırma
Neyden bahsediyorsunuz? Bu konuyu baltalamınıza izin veremem. Ama kısaca birdaha sizin ile uğraşmamak için. Madnes64'ten özendiklerim;
- Arena ama sadece dış görünüşü, iç tasarım tamamen bana ait.
- Kuleler.
- Başlangıçta sadece 3 ev.
(Küçük detaylar olarak ise Bilgin'in arkasında ki (köy çıkışında ki o küçük araba) ve başlangıçta bulunan 4 lamba.)
Bu kadarı nerenize batıyor?

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1434123336,1434123253][/DOUBLEPOST]
Neyden bahsediyorsunuz? Bu konuyu baltalamınıza izin veremem. Ama kısaca birdaha sizin ile uğraşmamak için. Madnes64'ten özendiklerim;
- Arena ama sadece dış görünüşü, iç tasarım tamamen bana ait.
- Kuleler.
- Başlangıçta sadece 3 ev.
(Küçük detaylar olarak ise Bilgin'in arkasında ki (köy çıkışında ki o küçük araba) ve başlangıçta bulunan 4 lamba.)
Bu kadarı nerenize batıyor?
başka ne kaldı yollarmı :D

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
başka ne kaldı yollarmı :D
Tek tek sayayım mı?
Yollar, yaprak dizaynı, diğer 3 ev, kule duvarları, başlangıç dizaynı.. Bunları büyütmeyerek söyledim. Göze batması için hala zoruna gidiyorsa ve batıyorsa büyüterek yazabilirim.[DOUBLEPOST=1434123840,1434123735][/DOUBLEPOST]
Böyle sunucu TR de zor tutulur. LApis yok DAS:SD:
Survivalda Lapis mi bekliyorsunuz?
Bundan sonraki eleştiri yorumlarına "Teşekkürler." "Tamam." diyip cevap vereceğim ki uzamasın. Devam.