MineVisionMC @ TRAILER >COMING SOON!<

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bütün önerileriniz istek arşivime eklendi, bir dahaki sefere böyle bir şey olmaz :) Teşekkür ederim.

HUB'a geçiş yapıcaz bir birinden farklı sistemler ile amacımız dahada büyümek büyük bir aile olmak, açılışı Faction ile yapıyoruz.

Faction çabuk büyür eğer iyisini yaparsanız :)

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Faction çabuk büyür eğer iyisini yaparsanız :)
2014'lerdede bu şekilde yapmıştık, ikinci günden 82/82 full oyuncu kitlemiz vardı ve ardından dediğiniz üzere HUB'a geçiş yaptık. İşte.. o zamanların sıkıntılarından ötürü saldırı gibi girişimlerde olunduğu için zorunda kaldık ve kapattık. Fakat bu hiç öyle değil, devamlı büyüyen bir aile olmak amacımız.
Zaten bu projeye tekrar girme gibi planımız vardı bir de üstüne ek olarak kendi oyuncu kitlemizinde istek ve arzusu bizi bu projeye dahada yoğunlaştırdı, enerjimizi arttırdı. :)

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
2014'lerdede bu şekilde yapmıştık, ikinci günden 82/82 full oyuncu kitlemiz vardı ve ardından dediğiniz üzere HUB'a geçiş yaptık. İşte.. o zamanların sıkıntılarından ötürü saldırı gibi girişimlerde olunduğu için zorunda kaldık ve kapattık. Fakat bu hiç öyle değil, devamlı büyüyen bir aile olmak amacımız.
Zaten bu projeye tekrar girme gibi planımız vardı bir de üstüne ek olarak kendi oyuncu kitlemizinde istek ve arzusu bizi bu projeye dahada yoğunlaştırdı, enerjimizi arttırdı. :)

Kim bilir belki geleceğin Sunucularından bir tanesi olursunuz :)

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekibimiz ile güzel bir iş çıkardığımıza inanıyoruz inşallah beğenirsiniz :)

1524314832815.png

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Piyasada hiç olmayan sistemler hazırlıyoruz inşallah çok güzel bir sunucu olucak ben hem yetkili hemde oyuncu olmak için bekliyorum :)

Bir yardımım dokunur belki fikir olarak vs. skype kullanıyorsanız beni ekleyin.