MineWeb Minecraft Sunucu Sitesi Scripti

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
MineWeb Minecraft Sunucu Sitesi
MineWeb Nedir?
MineWeb, Minecraft sunucularınız için site oluşturabileceğiniz bir yazılımdır.

Neden MineWeb?
MineWeb sadece Minecraft sunucuları için oluşturulacak bir sistem. Bundan dolayı gerek yetkili, gerekse oyuncular için tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik hazırlanacak. Hazır yazılımlara Minecraft kayıt sistemleri entegre etmek zorunda kalmayacaksınız. Sadece gerekli özellikler, yüksek performans...

Ne Kadar Bu MineWeb?
şu an fiyat için belirlenmiş bir aralık yok. Geribildirimlerden aldığımız önerileri tek tek not ediyoruz. Fiyat buna göre belirlenecek. Çok özellik = yüksek fiyat demek olmayacak tabi ki :)

Peki Ne Zaman?
Farklı platformlardan ürünü tanıtmaya çalıştık. Siz de bu sayfayı paylaşabildiğiniz yerlerde paylaşarak daha çok öneri ve geribildirim toplamamıza yardımcı olursanız minnettar kalırız. Projeyi aceleye getirmek istemiyoruz, her potansiyel kullanıcının önerisi ve düşüncesi bizim için çok değerli.

Ne Gibi Özellikler Planlandı şu an?
  • Tema seçenekleri.
  • Oyuncu ekleme, silme, şifre/eposta değiştirme.
  • Mikroblog.
  • Destek sistemi.
  • Oyuncu kayıt, şifre/eposta değiştirme.
  • Yasaklanmış oyuncu sorgulama.*
  • Oyunculara özel istatistik sayfaları.*
  • TOP listesi, mevcut oyuncu, kayıtlı oyuncu, çevrimiçi oyuncu listesi vs.*
Hâla önerilerinizi bekliyoruz. Buradan yorum yazarak veya [email protected] adresine elektronik posta atarak bize düşüncelerinizi bildirebilirsiniz

*Desteklenen sunucularda.

Son düzenleme:

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi bir iki kişiye referans amacıyla sistemi ücretsiz vereceğiz. Birini bulduk bile sanırım :)
Ücretli olup olmadığını konudaki bilgi yetersizliğinden anlayamamıştım ama bu mesajından sonra görülüyor ki ücretli bir yazılım olacak. Konuda belirttiğin "barındırma hizmeti" ibaresindende anlaşıldığı üzere yazılımı dağıtacağın anlamına geliyor. Bu şekilde yapman nulled kullanıma neden olacaktır büyük ihtimalle. Bu nedenle cloud sistemiyle dağıtmanı öneririm. Yani örnek olarak Buycraft, Enjin gibi veya Tumblr, Blogspot gibi yazılımları örnek alabilirsin. Yani sunucu sahiplerine sunucuismi.mineweb.com şeklinde dağıtmış olursun. Tabii ki CNAME yönlendirmesi ile kendi özel domainlerinide kullanabilme şansı eklersin onlar işin kolay kısımları. Böylece yazılımın kimsenin eline geçmemiş olur. Açık kaynak kodlu yapmanı önermem, 2 kişiye sattıktan sonra Google'da "mineweb nulled" diye paylaşıldığını görmek istemezsin.

PS: Ayrıca konuda verdiğin bilgiler çok yüzeysel, biraz daha detaylarından bahsedersen görüş alman açısından daha iyi olur çünkü bu şekilde çoğu kişi bir şey anlamayacaktır. Bende sadece böyle yazılımlara aşina olduğum için anlıyorum yoksa konuda pek bir şey anlatmamışsın.

Son düzenleme:

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ücretli olup olmadığını konudaki bilgi yetersizliğinden anlayamamıştım ama bu mesajından sonra görülüyor ki ücretli bir yazılım olacak. Konuda belirttiğin "barındırma hizmeti" ibaresindende anlaşıldığı üzere yazılımı dağıtacağın anlamına geliyor. Bu şekilde yapman nulled kullanıma neden olacaktır büyük ihtimalle. Bu nedenle cloud sistemiyle dağıtmanı öneririm. Yani örnek olarak Buycraft, Enjin gibi veya Tumblr, Blogspot gibi yazılımları örnek alabilirsin. Yani sunucu sahiplerine sunucuismi.mineweb.com şeklinde dağıtmış olursun. Tabii ki CNAME yönlendirmesi ile kendi özel domainlerinide kullanabilme şansı eklersin onlar işin kolay kısımları. Böylece yazılımın kimsenin eline geçmemiş olur. Açık kaynak kodlu yapmanı önermem, 2 kişiye sattıktan sonra Google'da "mineweb nulled" diye paylaşıldığını görmek istemezsin.

Bu hizmeti kendi sunucularımdan vereceğim büyük ihtimalle. (ionCube, CronJob gibi sistemlerin çalıştığından emin olmak istediğimden dolayı.)
Yine de dosyaların sızdırılmasına karşın bir şekilde lisans sistemi yapıp ionCube ile şifrelemeyi düşünüyorum.
Sunucuların profesyonel görüntüsünü bozmamak için subdomaini uygun bulmuyorum. Ha ilerde başka bir proje ismiyle neden olmasın dediğiniz sistem.
Öneri için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1425496524,1425496487][/DOUBLEPOST]
Ben Cok Anlamasamda İyi Birşeylere Benziyor Başarılarının Devamını Dilerim.
Teşekkür ederim, önerilerinizi bekliyoruz.[DOUBLEPOST=1425496676][/DOUBLEPOST]
PS: Ayrıca konuda verdiğin bilgiler çok yüzeysel, biraz daha detaylarından bahsedersen görüş alman açısından daha iyi olur çünkü bu şekilde çoğu kişi bir şey anlamayacaktır. Bende sadece böyle yazılımlara aşina olduğum için anlıyorum yoksa konuda pek bir şey anlatmamışsın.
Öneriniz üzerine sitedeki güncel yazıyı buraya geçirip daha ayrıntılı hâle getirmek için başladım çalışmaya.[DOUBLEPOST=1425498309][/DOUBLEPOST]Tanıtım yazısı güncellendi.*

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konu günceldir, önerilerinizi bekliyorum

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Eğer dependency kullanan bir sistemse, standart kurulum php hostinglerde çalışmayacaksa (ki çoğu php hostingler arasında bile bir tutarlılık bulunmuyor), ben de cloud sistem öneririm. Bu şekilde müşterilerine kurulum desteği vermek zorunda kalmazsın. Ayrıca lisans, dağıtım gibi endişelerin de olmaz. Subdomain olmak zorunluluğu yok aslında, DNS'den oluşturulacak bir cname kaydı ile direkt kendi sunucu sitesinde çalıştırabilecekler müşteriler.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Eğer dependency kullanan bir sistemse, standart kurulum php hostinglerde çalışmayacaksa (ki çoğu php hostingler arasında bile bir tutarlılık bulunmuyor), ben de cloud sistem öneririm. Bu şekilde müşterilerine kurulum desteği vermek zorunda kalmazsın. Ayrıca lisans, dağıtım gibi endişelerin de olmaz. Subdomain olmak zorunluluğu yok aslında, DNS'den oluşturulacak bir cname kaydı ile direkt kendi sunucu sitesinde çalıştırabilecekler müşteriler.
Bahsettiğim gibi barındırma hizmetini (default olarak) kendim verebilirim. Bunun dışında dosyaların ayrıca satılacağını düşünerek birkaç çeşit lisans önlemi de almaya çalışacağım.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğim gibi barındırma hizmetini (default olarak) kendim verebilirim. Bunun dışında dosyaların ayrıca satılacağını düşünerek birkaç çeşit lisans önlemi de almaya çalışacağım.
Dosyaları ayrıca satmanı önermiyorum. Sonuçta kırılmayacak bir sistem yoktur, yazık olur.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dosyaları ayrıca satmanı önermiyorum. Sonuçta kırılmayacak bir sistem yoktur, yazık olur.
İonCube ile falan sifrelerim lisans ile ilgili olan kodları sonrası Allah kerim. Zaten ücretsiz hosting için hayır diyeceklerini sanmıyorum. Bi başlayalım da hayırlısıyla

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Evet olur tabi. Sadece bir ton bilgiye ihtiyacımız olduğu noktasını saymazsak kolayca yaparız :D biraz da eğitim
Bir ton bilgiye gerek yok aslında, şu an popüler olan Brainfuck programlama dili basit sanırım. Onu kodlamak kullanmaktan daha zor ama baya popüler.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bir ton bilgiye gerek yok aslında, şu an popüler olan Brainfuck programlama dili basit sanırım. Onu kodlamak kullanmaktan daha zor ama baya popüler.
Bence hiç pratik bir dil değil.
Kod:
+++++ +++++             sayaca (sıfırıncı hücreye) 10 değerini ata
[                       sıradaki dört hücreye 70/100/30/10 değerlerini atamak için döngü kullan
    > +++++ ++              1. hücreye 7 ekle
    > +++++ +++++           2. hücreye 10 ekle
    > +++                   3. hücreye 3 ekle
    > +                     4. hücreye 1 ekle
    <<<< -                  sayacın (sıfırıncı hücrenin) değerini düşür
]                  
> ++ .                  'H' yaz
> + .                   'e' yaz
+++++ ++ .              'l' yaz
.                       'l' yaz
+++ .                   'o' yaz
> ++ .                  ' ' yaz