Minez Turkiye [1.12] Silahli PvP

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minkek.png
ip.png
Merhabalar, Minez sunucumuzu sizlere tanıtmak istiyoruz. Daha önce 2 kez daha minez sunucusu açmıştık, fakat onları oldukça kolay ve dengesiz yaptığımızı fark ettik. Bu sefer ondaki hata olarak düşündüğümüz şeylerden arınmış bir minez sunucusunu açmaya karar verdik. Buildlerin çoğundan kuzenim, pluginlerden ise ben sorumluyumdur.
aobutsunucu.png

Sunucumuzun oyun modu minezdir. Sunucuda amaç toplayabildiğiniz kadar eşya/silah toplayıp başka oyuncuları öldürmektir. Tabii ki siz sunucumuzda daha farklı şekilde oynayabilirsiniz, orası size kalmış. Eğer sunucunun oyun modunun hala nasıl bir şey olduğunu anlamamışsanız topladığınız eşyaları depolayabildiğiniz hunger games de diyebiliriz sunucumuza.
Sunucumuza eğlenceli olduğunu düşündüğümüz ilginç özellikler de ekledik. Bunlardan bir tanesi build yapabilmek. Chestlerden nadiren çıkan obsidianları ve sadece obsidianları oyun alanındaki her yere yerleştirebilirsiniz. Bu özellik silahlarınızla rakipleri öldürmek için güzel pozisyonlar yapmaya veya rakibinize hücum ederken daha güvenli bir şekilde hücum edebilmenizi sağlayabilir. Bu arada bu obsidianlara silahlarla sıkarak onları kırabilirsiniz!
ip adresimiz: minezturkiye.batihost.com
kurucuz.png

Sunucudaki kurucular djarda2 (bu konuyu oluşturan kişi) ve orkunkardes dir. Lütfen biz kuruyucuz vb. gibi kandırma yöntemlerine kanmayın. Tek kurucular bizizdir.
Bizimle iletişim kurmak için benim skype: lorddjarda2 , orkunkardes in skypesi: orkun.altinok dur.
KURALLAR.png

Sunucumuzda hile kullanmak yasaktır. Kullanan kişiler uyarılır>belli bir süre jaile atılır>süreli ban yer.
İstisnai durumlar dışında kalıcı ban atmaktan çekiniriz. Herkes hatalarından vazgeçebilir.
Bugları bize iletmek yerine yanlış kullanmak tespit ettiğimiz an her şeyinizi sıfırlamamıza, ve bugları kullanmaya devam ederseniz kalıcı ban yemenize bile sebep olabilir.
Saldırgan kelimeler, kişiye küfürler yasaktır. Şaka anlamında olduğunu hissedebilirsek belki cezanız daha hafif olur. Genelde mute yersiniz.
Başka oyunculara tuzaklar kurmak bu arada serbesttir. Rastgele oyunculara güvenmemeniz gerektiğini sizin de bilmeniz gerekir.
uknow.png

Silahlar sağ tuş ile sıkar, sol tuş ile nişan alırlar. Her silahta nişan alma özelliği yoktur.
Silahlar nadirliklerine göre sınıflandırılır. En az nadirden en nadire göre sıra: Yaygın>Yaygın Olmayan>Nadir>Daha Nadir>Epic
Silahların mermi hızı vardır yani sıktığınızda tamamen düz gitmezler. Eğer anlamadıysanız pubg ye benzer silah mekaniği vardır diyeyim (O kadar da zor değil).
Silahlar oldukça kolay bulunmazlar. Bir chestten silah çıkma olasılığı yaklaşık %2-3 gibidir. Böyle yapmamızın amacı, silahların daha özel hissettirmesini sağlamaktır.
Rastgele bir yere ışınlanmak için spawnda dümdüz ilerleyince önünüze çıkan [RandomCoords] tabelasına sol tıklamanız yeterlidir.
oneris.png

Biz sunucuyu ayarlamaktan oynayabilecek çok zaman bulamadık, o yüzden neyin nasıl olsaydı daha iyi olacağına kolaylıkla karar veremiyoruz. Bize yardımcı olmak için eleştirileriniz ve önerilerinizi sunucumuzdaki /suggest <öneriniz> komutu ile bize iletin :) .
tanıtımbig.png

fotos.png

Haritamızdaki bazı bölgeler:
2018-09-08_14.57.44.png

2018-09-08_18.19.07.png

2018-09-08_18.19.26.png

2018-09-08_18.20.00.png

2018-09-08_18.20.34.png

2018-09-08_18.20.40.png

İki adet silah fotoğrafı:
2018-09-08_14.56.39.png

2018-09-08_14.56.18.png

ip adresimiz: minezturkiye.batihost.com
Hepinizi sunucumuza bekleriz :şapka:

Ekli dosyalar

• hakkımızda.png
    hakkımızda.png
    66.4 KB · Görüntüleme: 435
  • kurucus.png
    kurucus.png
    39.2 KB · Görüntüleme: 428
  • 2018-09-08_18.20.15.png
    2018-09-08_18.20.15.png
    458.1 KB · Görüntüleme: 426
Son düzenleme:

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Sunucu hakkında yorumum;
-Konu geliştirilmeli
-Buildler alıntı galiba alıntıysa bile şu sarmaşıkları kaldırın ya girilmiyor
-Şu chatte çıkan zombi öldürme yazılarını kaldırın
-Zombiler gündüzleri yanmasın yani minez sunucusunda yanmaması gerekiyor (eğer ki sunucu ''Ben bir efsaneyim''den esinlenmiş iseniz okay)
+ Resource pack güzel

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yorumunuz için teşekkürler.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bu sunucunun konusu daha önceden görmüştüm. Yeni konu mu açtınız yoksa hayla aynı konudan devam mı?

Estikloxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu serverin 4 senelik oyuncusuydum yine açılmıs sevindim ama tek ben giriom üzüyor :D