MINEZ TURKIYE öbür adiyla SILAHLI CHEST TOPLAMALI PVP (Bir değişiklik yaşayın)

Sunucumuzu beğendinizmi? Beğenmediyseniz neden, yazarsanız seviniriz, hatalarımızı düzeltiriz.

• Kullanılan toplam oy
    13

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güncel, herkes beklenir 15 kişide event olacaktır

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o değişik telefon ss sindeki reklamı ben yapmadım büyük ihtimal oyuncular sv az kişi sıkıcı oluyor diye yapmışlardır , benden suç aramayın onların ayıbı

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
o değişik telefon ss sindeki reklamı ben yapmadım büyük ihtimal oyuncular sv az kişi sıkıcı oluyor diye yapmışlardır , benden suç aramayın onların ayıbı
Oyuncularınıza sahip çıkmalısınız. Nasıl benim haberim olmadan reklam yapanları ben kendi sunucumda banladıysam aynı şeyi siz de gösterebilirsiniz ama nerdee...

Chrinx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Daha AuthMe'yi bile editleyemen bir sunucudan ne beklenir ki ?
Ayrıca hiçbir plugin editlenmemiş.

Ama yinede PUBG oyunu gibi geldi güzel :D

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hoş ve güzel bir server ancaaak rehberlere birkaç kere spam yapmadıkça pek ilgili olmuyorlar

MrDaimon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Lonse" adlı Rehberiniz'in ilgisiz olduğunu biliyor muydunuz acaba?
Server'de Spam Yapmasını mı göz önüne getirmek gerek yoksa Skype'de Millete sövmesini mi?
Yoksa ikisinide mi? Rezilsiniz.

Server ile görüşlerimi sıfırlıyorum 0/10

-----

Rehberiniz Allah'a Tapıyormuş İnanmıyormuş. Rehber seçimlerinizi küçük yaşında insanlar gibi seçerseniz böyle ne dediğini bilmeyen Rehberleri alırsınız ve böylede Rezil olursunuz. :=)

Son düzenleme:

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucumuzda bütün rehberler kovulmuştur

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
sunucumuzda bütün rehberler kovulmuştur
Ayrıca alacağınız yetkililere söyleyin. Başka sunucularda reklam yapıyorlar. Şifreleri aynı oluyor hesaplarına girip herkese mute jail atıyorlar. Bugün yapan bendim mesela. Bunun için özür dilerim gerçi ama rehberinize ben de gıcık kapmıştım. İyi akşamlar.

MrDaimon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca alacağınız yetkililere söyleyin. Başka sunucularda reklam yapıyorlar. Şifreleri aynı oluyor hesaplarına girip herkese mute jail atıyorlar. Bugün yapan bendim mesela. Bunun için özür dilerim gerçi ama rehberinize ben de gıcık kapmıştım. İyi akşamlar.
1-2 Gün önce Server'e girdiğimde bir kişi "dün akşam niye küfür ettin" demişti şaşırdım çünkü ben akşamları girmem. Sizi uzaktan yakından tanırım ve küfür ettiğinizi hiç görmedim fakat bende genellikle çoğu Server'de şifremi aynı yaparım ve sizin Serveriniz'e kayıtlıyım acaba siz hesabıma girip küfür etmiş olabilir misiniz? O kişi yalan atmış da olabilir fakat bilmiyorum geri dönerseniz sevinirim.

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
1-2 Gün önce Server'e girdiğimde bir kişi "dün akşam niye küfür ettin" demişti şaşırdım çünkü ben akşamları girmem. Sizi uzaktan yakından tanırım ve küfür ettiğinizi hiç görmedim fakat bende genellikle çoğu Server'de şifremi aynı yaparım ve sizin Serveriniz'e kayıtlıyım acaba siz hesabıma girip küfür etmiş olabilir misiniz? O kişi yalan atmış da olabilir fakat bilmiyorum geri dönerseniz sevinirim.
Biz sadece sunucumuzda reklam yapan kişilerin şifresine bakıyoruz. Başkasının şifresine meraklı değiliz merak etmeyin. Ayrıca siz bize bir şey yapmadınız yani niye size bir şey yapalım?
Mesela 1 hafta önce yapılan bir reklamda adminin hesabına girip swyi çökertmiştik. Amma aksiyonluydu ya kalbimin atışını ellerim klavye farenin üstündeyken hissediyordum :D