Mini Games Call Of Duty Tarzında Zombi Oyunu

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hamachili bir server kurdum. Bu serverda tamamen cod zombi mini gamesi oynayacağız. Size neler olacağını kısa bir şekilde anlatayım.

Cod black ops oynayanlar zaten anlatacaklarıma alışkın olacaklardır. Daha önceki yıllarda da tıpkı bunun gibi hatta aynısını yapmıştım ve gerçekten eğlenmiştik. Umarım gene aynı ortam kurulur.

İlk önce hamachiyi indiriyoruz ve giriş yaptıktan sonra size vereceğim ağa katılıyoruz.
Ardından minecraftı 1.8 sürümünde başlatıp vereceğim ipi ile servere bağlanıyoruz.
Serverin spawnı zaten direkt lobi de başlıyor. Sizi girince ben karşılayacağım zaten.
Ardından gelecek daha kişi olmayınca hep beraber oyuna başlıyoruz.

Oyuna ilk girildiğinde elimizde bir bıçak ve bir adette çapa şeklinde gözüken pistol silahımız var. (Pluginden kaynaklanan sorun yüzünden bıçak kullanılmıyor)
Başladıktan bir kaç saniye sonra hemen ilk zombi dalgası geliyor ve onları silahlar ile öldürüyoruz. İlk birkaç dalga çok kolay gelecektir fakat her geçilen dalgada zombiler daha da güçlenecek.
İlk girildiğinde kişi başı 500 puan ile başlıyoruz. Peki bu puanlar ile ne mi yapılıyor? Bu puanlar ile kapalı olan kapılar açılıyor, silahlar alınabiliyor, size efekt veren perkler açılabiliyor ve mystery box yani gizemli kutu gibi bir anlama gelen kutuyu açabiliyorsunuz. Bu mystery boxu açınca iyi silah gelme olasılığı da var kötü silah gelme olasılığıda.
Zombi öldürdükçe puan kazandıktan sonra kapıları teker teker açacağız. Ve her kapı açtıktan sonra sonraki dalgadan doğacak olan zombi sayısı daha da çoğalacak. Oyunun sonlarına doğru ise her taraftan zombiler gelmeye başlayacak fakat tabii ki de takım dayanışması ile kazanılabilecek.

Neyse bu kadar anlatma yeter şimdi size hamachi grup adını ve şifresini verip server ipsini söyleceğim.

Hamachi Grupları:

MCTR Zombi - MCTR Zombi 1 - MCTR Zombi 2 - MCTR Zombi 3 - MCTR Zombi 4 - MCTR Zombi 5
Yukarıda gördüğünüz grupların adlarıdır. Herhangi birini seçebilirsiniz. Her grubun şifresi 123 dir!

Server ip: 25.52.74.0

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dostum bunu gerçek sunucuya taşımak isttersen benim var bende faction yaptım ama hiç yenilikci degil yani beraber tasarlayabiliriz sunucu benden plugin senden istersen panelide verebilirim facebook.com/black124 skype fazla girmiyorum ama [email protected]