İstek Minigame Skript İstek

FurkanHanPvp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir minigame düşündüm 3vs3 (değisebilir) her 2 takim baslangicta bir gemide dogcak iki takimin gemisi ayri karsi karsiya gemiden vs yapacaklar herkes kitle istedgi esyalari satin alacak onla vs atacaklar sonra 5 dk gecti diyelim hala 2 takımdan enaz bir kişi hayattaysa onları bir kayığın içine ışınlancaklar kayıkta vs atmaya devam edecekler biri ölene kadar hayatta kalan takım parayı ve oyunu kazansin

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Güzel bir sistem ama bunu buraya yazabilecek birisi olacağını zannetmiyorum.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bunun plugin ile yapılması daha mantıklı olur ancak ücretli bir şekilde yaptırabilirsin.
Ücretsiz yapabilecek babayiğit var mı merak ettim. :)

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript ile yapan çıkmazsa ben eklenti ile yapabilirim. Tabi ücretsiz yapacağımı sanmıyorum ama yine de burada bulunsun.

umuytttt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim böyle bir skript yapılması bence hata, direk plugin kullanarak yapabilirsin. Skripti yazılır ama hatalı olur. İyi günler iyi oyunlar
>charqless

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
skriptle bir günümü alır maximum ve lag yapacağınıda düşünmüyorum

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
yapılır 100-120 satırı geçmez ücretsiz uğraşılmaz ama

ArasAGAG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Senin Yaptığın İnternette Map Olarak Yapılmış Steve VS Alex onun kodlarını ve baselerini değiştir olur ama illaha uğraşmak istemiyorum diyosan sana skript olarak yapabilirim bedava bir şekilde fakat bir kısmına Made by ArasAydın yazıcam orayı silmezsen sevinirim

ArasAGAG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hatta Onu Biraz daha geliştiriyim diyorum birde orta yapıcam ve başka base ler minigames adı da PVPWars değişebilir adı bence fakat senin dediğim biraz karışık bir işlem onun yerine Baselerinden altın ve demir toplayıp ortaya gidip zümrütlerle kendilerini geliştirmeleri ve takımları yok etmeleri kolay olur 5 saniye sonra bir oyuncu doğacak fakat 3'ü de aynanda ölürse canlanmayacaklar ve elencekler

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Plugin olarak yapılabilir. Ücretli yapılması sorun olmazsa bana ulaşa bilirsin. Iyi günler dilerim.