Mk aşgum ile yazdığum hikayem :( | Mortal Kombat : Revenge | #1

Tamam Mı Devam Mı ? :P

• Kullanılan toplam oy
    5

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kafamdan öylesinde konu uydurdum yazdım işte çok bir şey beklemeyin :p Seri olacak bu arada :p

...
Sıradan bir Earthrealm günü ortak antreman salonunda...
Hanzo: İşte iyi savunma böyle yapılır Takeda.
Takeda: Anladım ustam.
Kenshi: Hanzo,bakıyorum da Takeda'yı harika eğitiyorsun.
Hanzo: Ben harika eğitmiyorum.Harikalık doğuştan gelir.14 senedir kendi kendini eğitiyor resmen.
Kenshi: Senin emeklerin olmasaydı bu kadar iyi bir savaşçı olamazdı Hanzo.Tekrar teşekkür ederim.
Hanzo: Teşekkürün sende kalsın.Ben görevimi yapıyorum.Ne bir teşekkür ne de bir övgü istemiyorum.İzninle,biz antremanımıza geri dönebilir miyiz ?
Kenshi: Tamam Hanzo.Peki Kara Ejderlerin gelişinden haberin var mı ?
Hanzo: Kara Ejderler mi ? Hah.Gelsinler bakalım.Kano manyağın tekiydi.Onun adamlarıda ne kadar yıkıcı olabilir ki.Tek seferde hepsini devirebilirim.
Kenshi: Pekala.Ama bu kadar emin konuşma derim.
Hanzo: Ben kendimden eminim.İlk yapacağım iş onları *** çukuruna atmak olacak.
Kenshi: Onca yılda kendilerini ne kadar geliştirmişlerdir kim bilir.
Hanzo: Geliştirseler ne olacak.Bir ben,bir sen değiller ya.
Kenshi: Orasıda doğru ama içimde yine de kötü bir his var.
...
White Lotus Sabah Toplantısı,
Raiden: Merhabalar White Lotus üyeleri ! Bugün buraya toplanmamızın amacı Kara Ejderlerin yükselmesidir !
Kung Lao: Afedersiniz lord Raiden.Sözünüzü kesiyorum ama,Kara Ejderlerin başında Kano vardı.Fakat Kano öldü.Şimdi hangi belalı Kara Ejderleri yönetecek ?
Raiden: Orasını bilemem ama,Kano'nun yalakası Kabal çalışmalara başladı bile.Hızlı olmalıyız yoksa hepimiz yerle bir oluruz !
Sıradan Bir Savaşçı: Lordum... Biz white lotus savaşçıları olarak sizden izin istiyoruz.Sadece birkaç gün.
Raiden: Susun ! Kimse izin almayacak.Bu çok önemli bir savaş ve bu savaşta hepinize ihtiyacımız var.Birkaç gün zamanımız yok !
Sıradan Bir Savaşçı: Özür dilerim lordum.
Raiden: Evet.Çalışmalara başlayabiliriz öyleyse.Herkes işinin başına bugün çok sıkı bir gün olacak.
...
Kabal: İşte oldu... Harika bir pençe bu pençe tamda bize göre... Jarek gelde şu pençeleri dene. Vuuv kafiyeli oldu ! İşte bu !
Jarek: Hayır Kabal yetti artık.Sen Kano'nun tırnağı bile olamazsın ! Kendini övmeyi bırak !
Kabal: Vay canına.Şu son 10 saniyede yaşaman bile mucize.Tik-tak tik-tak.Hihihihi ! *Elindekileri kafasına geçirir* Beni çekemiyenler lütfen son durakta insin hihahaha. !
3 GÜN SONRA..
Kabal: Ve savaş günü geldi çattı ! Hazırız ! Tüm Kara Ejder üyeleri lütfen yanıma gelsin nihahaha ! Harikayım ben ya,o pislik Kano'nun gitmesine öyle sevindim ki !
Tremor: Kabal efendim.. Kano bize en son savaş için bir plan yapmıştı.Sizde yeni bir plan yapacak mısınız ?
Kabal: Tabiikide ! Plan şöyle, ÖLDÜRÜN !
Tremor: Öldürün mü ? *Kabal'ın üstüne üstüne yürür*
Kabal: Dur bekle beni değil.Hayıırr ! *ölür*
Tremor: Artık benim emrim altındasınız Ejderler ! Ben en son liderim.Benden sonraki liderleri tek tek gebertin !
Sıradan Bir Savaşçı: Yüce Kabal'ı öldürdünüz !
Tremor: Kaderde ölmesi yazıyormuş ki ölmüş...

Devamı yakında...

@KadirBerk @zombiespaceman1 @qlawing

Son düzenleme:

EinereZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
14 senedir kendisi kendini eğitiyor resmen.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Sırf konuşma olmuş ben sıkıldım okurken. Anlatımlı şeyleri okumak daha hoş bana göre :(
Tamam :(