FireShot MMOFPS Server Tutar mı ?

• Tutar

Kullanılan: 1 12.5%
  • Tutmaz

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bilmiyorum

• Bence Yapma Krdş

• Bence Yap Krdş

Kullanılan: 2 25.0%
  • Bilemiyorum bişi de çıkabilir krdş

Kullanılan: 5 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Mehmet.MMOFPS Olarak Çok Ama Çok Sevdiğim FireShot Oyununu Minecrafta Geçireceğim.Sizden Öneriler İstiyorum.FireShot İsimli Oyunun Üstüne Eklemeler Yapacağım.Aklınızda Ne Geçiyorsa Öneri Olarak Yazın Gitsin ! :)
İyi Günler ve İyi Forumlar Dilerim ! :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Zamanında @RepublicanSensei Bir MmoFps Açmıştı Rank Sistemi Klan Sistemi Savaş Sistemi İtem Alma Kutu Açma Falan İlk Başlarda Çok Fazla İlgi Gördü Sonra Millet Bıraktı Max 3-4 Kişi Kaldı Giren 1 Saat Oynayıp Çıkıyordu Pek Olmuyor Yani
Ama 1.8 De Gelen Özellikleri Kullanıp http://www.mineplex.com/forums/m/11...revamped-3d-models-skins-latest-update-knives Şuradaki Kadar İyi Resourceler Ekleyip Tüm Oyunu Resource İle Güzelleştirdikten Sonra Kodlamaya Geçersen Belki İlgi Görebilir

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zamanında @RepublicanSensei Bir MmoFps Açmıştı Rank Sistemi Klan Sistemi Savaş Sistemi İtem Alma Kutu Açma Falan İlk Başlarda Çok Fazla İlgi Gördü Sonra Millet Bıraktı Max 3-4 Kişi Kaldı Giren 1 Saat Oynayıp Çıkıyordu Pek Olmuyor Yani
Ama 1.8 De Gelen Özellikleri Kullanıp http://www.mineplex.com/forums/m/11...revamped-3d-models-skins-latest-update-knives Şuradaki Kadar İyi Resourceler Ekleyip Tüm Oyunu Resource İle Güzelleştirdikten Sonra Kodlamaya Geçersen Belki İlgi Görebilir
Teşekkür Ederim.Peki Normal Bir MMOFPS'den Ayrı Olarak Bir Sistem Öneriniz Var Mı ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederim.Peki Normal Bir MMOFPS'den Ayrı Olarak Bir Sistem Öneriniz Var Mı ?
Bunda İmkan Çok Özel Texturenin Verdiği İmkanları Kullanırsan Falan Ama Normal Fpsden Farklı Olarak bir şey Yapamazsın En Fazla Oyundaki İmkanları Kullanır Zombi Modu Tarzı Oyun Yaparsın Falan Pek Türünün Dışına Çıkılmaz

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim hiç bulaşma başlarsın bitiremesin, mmorpg == eti hoşbeş, başlarsın bitiremezsin! deneyim ve tecrübe konuşuyor

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim hiç bulaşma başlarsın bitiremesin, mmorpg == eti hoşbeş, başlarsın bitiremezsin! deneyim ve tecrübe konuşuyor

MMORPG ve MMOFPS iki çok farklı şey yalnız. Bunu koyalım şurda dursun.

FPS oyunlar uzun soluklu olmadıkları için (Activision oyun spamlamazdı öyle olmasa.) 2 günlük ömrü olur sonra beraber toprak atarız.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MMORPG ve MMOFPS iki çok farklı şey yalnız. Bunu koyalım şurda dursun.

FPS oyunlar uzun soluklu olmadıkları için (Activision oyun spamlamazdı öyle olmasa.) 2 günlük ömrü olur sonra beraber toprak atarız.
boş ver mmofps daha da kötü o ilk başta ölen şişman adam gibi

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çoğu Türk ün aklı yetmiyor karışık sunuculara.Açmak paranı çöpe atmak bence ha tabii ki oynayan olacaktır hatta kaliteli insanların olcağınıda umuyorum eğer maddi sıkıntın veya süre sıkıntın yoksa açmalısın

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
MMOFPS olsun ama level atlama sistemi, silah kazanma sistemi falan lapis üzerine kur bak nasıl tutuyor.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha fazla katılamazdım :D

Soluğu uzun tutarsan tutar, yoksa olacak iş değil.
mc de csgo nun aynısı yapsan bile tutmaz, çünkü her şey plugin görüntü ve arayüz değil, maalesef en önemli sıkıntı türkiye de olmamız, buna örnek olarak 1.2.5 için neden şuanda plugin yapılmıyorsa onu sebeb gösterebiliriz, türkiye 1.2.5 de dünya 1.8+lerde onun gibi[DOUBLEPOST=1439581347,1439581300][/DOUBLEPOST]
MMOFPS olsun ama level atlama sistemi, silah kazanma sistemi falan lapis üzerine kur bak nasıl tutuyor.
lapisli olursa tutar, yalan yok

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ehuehu Hayatımda İlk Defa Bu Kadar Güldüm xd Bu Arada Fikirler İçin Teşekkürler.Aklıma Ekleyeceğim Oyunda Olmayan Sistemler Geliyor :)

Roxan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizde MMORPG/MMOFPS olmayan bir oyunu zorla o kalıba sokma fetişi falan mı var? Rpg ve ya Fps'ten hoşlanan gider o tarz oyunlar oynar zaten, neden bu tarz gereksiz işler peşindesiniz anlamış değilim.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizde MMORPG/MMOFPS olmayan bir oyunu zorla o kalıba sokma fetişi falan mı var? Rpg ve ya Fps'ten hoşlanan gider o tarz oyunlar oynar zaten, neden bu tarz gereksiz işler peşindesiniz anlamış değilim.
fps oynamak için yada mmo, mc yi adam zaten tercih etmez gider oyunun kendisini oynar