[MMORPG] Sunucular için ücretsiz Skript'ler

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Öncelik ile herkese merhabalar!

Şu anda yeni bir MMORPG sunucu üzerinde çalıştığım ve Skript becerim eskisine göre daha gelişmiş olduğu için daha önceden başlamış fakat çeşitli sebeplerden dolayı durdurduğum, açamadığım veya yapmak istemediğim MMORPG sunucularımın Skript'lerini sizler için paylaşıyorum.

Amacım kullanacak kişilerin açıp, inceleyip birşeyler öğrenmesi ve bunu faydalı şeyler için kullanmasıdır.
Umarım bu konum hâlihazırda MMORPG sunucu ile uğraşanlar veya uğraşıp baştan MMORPG sunucu yapmak isteyenlere faydalı olur.
İlerleyen günlerde bu eski MMORPG sunucu projelerimin dünya dosyasını paylaşabilirim (belki ^_^).
NOT: Baştan uyarayım. Bazı Skript'ler sorunlu veya tamamen bitmemiş olabilir.

hastebin

Eşyalara hasar, defans ve seviye statüsü koyabileceğiniz bir skript.
&7Hasar> &8
&7Defans> &8
&7Seviye> &8

ile kullanabilirsiniz.
hastebin

Eski sunucumun adı yazan yerleri kendi sunucunuza göre değiştirin. Aşağıdaki permissions(yetkiler) ile tabdaki isim renklerini değiştirebilirsiniz.

tab.op
tab.mod
tab.rehber
tab.vip
hastebin

Mythic Mobs tarzında yazdığım ama henüz bitmemiş bir Skript.
Mob yaratıp bunun isim, tür, can, ekipman, kordinat, seviye, verdiği xp, doğuş süresi, drop gibi değerlerini düzenleyebiliyorsunuz.

moib yetkisi ile kullanabilirsiniz.
hastebin

Tavuk, koyun ve elf olmak üzere 3 farklı evcil hayvandan birini çağırabiliyorsunuz. Şu anlık sadece kozmetik amaçlı, bir düşmana veya yaratığa saldırmıyor. Permission koymadım. Kullanacak arkadaşlar permission ekleyebilir.
hastebin

Arkadaş ekleyip, silebilir ve arkadaş listenizden çevrimiçi veya çevrimdışı olduğunu, nerede olduğunu görebilirsiniz.
Menüyü açabilmek için "&a%player%" adlı bir eşyaya ihtiyacınız var(Profil işlevi görüyor diyebiliriz).

Son olarak, hangi skript addon'larının gerektiğini bilmiyorum. Çünkü bunlar kaç yıl önceki projelerimden bir araya getirdiğim skriptler. Daha paylaşamadığım ve kullanmak istediğim nice skriptler mevcut. Umarım güzel yerlerde kullanırsınız veya MMORPG projeleriniz için ilham verici olur.

iSchrye

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten yararlı ve güzel skriptler, eline sağlık.

faruktuzlar818

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba ben skriptlere ulaşamadım
yardımcı olurmusunuz