MMORPG Tarzı Yeni Avatar Server [Çok Yakında]

Güzelmi

• Evet

Kullanılan: 7 35.0%
  • Olabilir

Kullanılan: 3 15.0%
  • Hayır

Kullanılan: 4 20.0%
  • Server Avatarmı Olsun

Kullanılan: 7 35.0%
  • Narutomu Modlu

Kullanılan: 4 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 günlük RP yapıp RP sunucular açmaya çalışmasanız keşke?Keşke birkaç rehber okuyup adam gibi sunucular açsanız.Rolün para ile satılmayacağını RP'nin p2w olmadığını öğrenseniz Lorecraft,Mythcraft gibi düzgün sunucular açsanız belki bu bölüm daha düzgün olacak.Açacağın sunucu ilk gününde büyük ihtimalle enchli kılıçlar ve zırhlarla dolaşan RP'den habersiz sırf Avatar temalı olduğu için gelen kişilerle dolu olacak.Düzgün RP öğrenip sunuçu açsaydınız keşke..Gına geldi bu tür saçma bölümle alakasız sunuculardan
Lütfen Konumun Altını Kirletme Ben Bu Sunucu İiçin Saat 12 Den Saat 6 Ya kadar ugraşıyorum. Bu Nedenle Sacma Yorum Atma.[DOUBLEPOST=1429794617,1429789240][/DOUBLEPOST]++

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Avatarın artık b*ku çıktı yapmayın daha iyi

sehdal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad :Efecan

Soyad (söylemeyebilirsiniz): Güler

Hangi Elementin Ustası Olacağı: su

Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı :5 Yıllık minecraft deneyimimin en az 6 ayı avatar serverde geçti.Fakat uzun zamandır (8 ay) avatar server bulamadığım için biraz paslanmış olabilirim.

Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi :Bu işin %75'i sırf 'Kendi halkını doyuracak' lafını duyduğum için kafama yattı.Fakat buradaki dikkat çekmeye çalıştığım yer Kendi halkım olması değil,Kendi halkımı DOYURACAK yani onlara göz kulak olmam.MMO da olsa RPG denildiği zaman gerçek dünya ile sanal ortam arasındaki çizgi bende kopar (2 yıldır doya doya Skyrim oynamış biriyim) Yani gerçekçi bir şekilde halkımı temsil ediceğimi garanti ederim.uzun lafın kısası YEMİN EDERİM.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Furkan
Soyad (söylemeyebilirsiniz)
Hangi elementin ustası olacağı: hava
Kaç kere avatar serverde oynadığı: Bir sürü avatar sunucusunda oynadım...nerdeyse komutları hareketleri bilirim...özellikleri slotları iyi tanırım ama maalesef efecan arkadaşımızın dediği gibi sunucu bulunamadığı için bazı güçleri bazı özellikleri unutabiliyor insan...

Adaletsizlik yapmayacağına söz vermesi: Söz veririm ama hava bükücülerin biraz daha az olmasını dilerim çünkü genelde az olurlar...ve YEMİN EDERİM!

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad :Mehmet
Soyad (söylemeyebilirsiniz):
Hangi Elementin Ustası Olacağı:Işık(Aydınlık
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı :Avatar Serverlerde Baya Oynadım.Bukme İsine Gelirsek Bi Server Acılsın Gerisi Basit İs.

Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi :Söz Veriyorum İstersen Adaletsizlik Yapınca Beni Ustalıktan Alabilirsin....

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Gönderdiğin resimde ne varki .-.[DOUBLEPOST=1430412312,1430412254][/DOUBLEPOST]
Işık diye elementmi var wtf ._.

Şimşek/Yıldırım elementi deniyor fakat bunu da ateş elementine sahip kişiler kontrol edebiliyor. Lightning olduğu için oradan türetmiş olabilir yani 'ışık' olarak da kullanılabilir.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gönderdiğin resimde ne varki .-.[DOUBLEPOST=1430412312,1430412254][/DOUBLEPOST]
Işık diye elementmi var wtf ._.
ağlayan kedi resmi vardı [DOUBLEPOST=1430416277][/DOUBLEPOST]
Ad :Mehmet
Soyad (söylemeyebilirsiniz):
Hangi Elementin Ustası Olacağı:Işık(Aydınlık
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı :Avatar Serverlerde Baya Oynadım.Bukme İsine Gelirsek Bi Server Acılsın Gerisi Basit İs.
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi :Söz Veriyorum İstersen Adaletsizlik Yapınca Beni Ustalıktan Alabilirsin....
Bende garanlık o zaman düşman oluruz (alınma öylesine dedim aşağılama söz konusu değil) :lol::lol::lol: ![DOUBLEPOST=1430416394][/DOUBLEPOST]dostum, ayrıca Işık bir element değil (benim dediğim karanlık) da ondan bir büyü olabilir, ama bu bükme ile ilgili doğa elementlerini büküyoruz ; Ateş Hava Su Toprak bunları felan büküyoruz. Chi'de var ama pek skill'leri olmayan bir element'tir o

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fakat Işık Şöyle Bir Şey Örn: Oyuncuya Korluk Verebilir.Isık Olan Ortamlarda Gorunmez Olabilir ve Ayrıca Karanlık ile Işığın Orak Gibi Bi Esyaları Var.Ruh Calmak Gibi Oyunda Amacla Kullanilabilinir.

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkese Selamlar Bu Konu Çok Erken Açıldı Bu Yüzden Biraz Bekleyebilirsiniz . ++