mmORPG Yardım

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar Benim Yarına Kadar Yetiştirmem Gerekn Paket Var . Şimdi Sizden Bir Konuda Yardım İstiyeceğim ;
mmoRPG Sunucusu İçin Gerekli Olan Pluginleri Söyleyebilirmisiniz .
Ek Olarak Kabile Sistemi Gibi Bir Sistem .
Şimdiden Teşekkür Ederim.

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
İşi ve parayı bize ver biz yapalım paketi?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşi ve parayı bize ver biz yapalım paketi?
Bence Boş Laf Yapmadan Çıkmalısın Buradan ? Nereden Biliyorsun Ki Başkası İçin Yapıcamı ? Her Konuda Ne Kadar Gereksiz MEsaj Var Senden Çıkıyor ? Gereksiz Adamsın Sözlerin Bile İsraf Yeter[DOUBLEPOST=1434020721,1434020667][/DOUBLEPOST]
mmoRPG sunucusu açmak o kadar kolay bir iş değildir.
Çoğu plugini kendin yazman ve diğer pluginleride editlemen gerekli.
Sen daha ihtiyacın olan pluginleri bile bilmiyorsan hiç açma derim tutmaz.

Ama illaki açıcam ve emeğimi boşa harcıyacapım diyorsan şu linktekileri indirebilirsin:
https://forum.gamer.com.tr/konu/mmorpg-sunucu-eklenti-paketi-kisisel-spigot-1-8-3.269245/

*Edit: Uygun fiyata istek plugin yaparım :,(
Plugin Kodlayabiliyorum Ve Editleyebiliyorum Lakin Hangi Pluginleri Kullanmam Gerektiğini Bilmiyorum.Skype : Gkhndmn58 Ekleyebilirmiisn ?

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Bence Boş Laf Yapmadan Çıkmalısın Buradan ? Nereden Biliyorsun Ki Başkası İçin Yapıcamı ? Her Konuda Ne Kadar Gereksiz MEsaj Var Senden Çıkıyor ? Gereksiz Adamsın Sözlerin Bile İsraf Yeter
Gereksiz ? Arkadaşım bilmediğin işi araştırıp yapıcaksın sen bana kabile sistemi yapın hangi pluginler gerek diyorsun.

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gereksiz ? Arkadaşım bilmediğin işi araştırıp yapıcaksın sen bana kabile sistemi yapın hangi pluginler gerek diyorsun.
Ben Araştırdım Sorun Şu Ki Bunu Sorgulamak Seni İlgilendirmez Eğerki İlgilenmek İstemiyorsan Çıkıp Gidebilirsin Heralde Seni Burada Tutan bir şey Yok ? Ben Yukarıda Kabile Sistemini Yapın Mı Dedim ? Buradan Yaşın Net Belli Oluyor . Git Kumda Oyna Buralar Sana Göre Değil .s

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Ben Araştırdım Sorun Şu Ki Bunu Sorgulamak Seni İlgilendirmez Eğerki İlgilenmek İstemiyorsan Çıkıp Gidebilirsin Heralde Seni Burada Tutan bir şey Yok ? Ben Yukarıda Kabile Sistemini Yapın Mı Dedim ? Buradan Yaşın Net Belli Oluyor . Git Kumda Oyna Buralar Sana Göre Değil .s
Direk hakaret etmeye başladığına göre kimin çocuk olduğu belli oluyor... Ha bu arada ben başta senin başkasına bu plugin paketini yapacağını sandım o yüzden böyle şeyler oldu...

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direk hakaret etmeye başladığına göre kimin çocuk olduğu belli oluyor... Ha bu arada ben başta senin başkasına bu plugin paketini yapacağını sandım o yüzden böyle şeyler oldu...
Dikkatli Okusaydın Olmazzdı Bak Böyle Şeyler Bi Dahakine Dikkatlice Okumadan Mesaj Yazmassınız Artık