Mobil Pubg Hakkında Düşünceler

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar! Birkaç aydır mobile uyarlanacağı söylenen PUBG hakkında görüşlerinizi merak ettim.

• Sizce mobile gelirse oyun nasıl olur?
  • Grafikleri Rules Of Survival kadar akıcı olur mu?
  • Ne kadar hafıza kaplar?
  • Sizce neler eklenmeli?
  • Oyun nasıl daha iyi hale getirilebilir?
Gibi soruları bu başlık altında toplayıp :cay: eşliğinde tartışalım.. :)

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fazla yer kaplar, ve Grafiği iyi olur gibi.
Bilgisayarda fazla iyi grafikler sunamadılar telefonda yapıcaklarını düşünüyorum.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece yuksek android i destekliyecegini dusunuyorum ._. dogal olarak o da para demek

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rules Of Survival gibi mobil bir oyun olursa, tabii ki güzel olur. Ama bu oyunlardan hiç anlamam orası ayrı.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rules of survivalı deli gibi oynuyorum Buda çıkarsa deli gibi oynıcam :)

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Şahsen düşüncelerim Battlegrounds oyunlarının temeli PUGB olduğu için diğer mobil Battlegrounds tarzı oyunlardan daha iyi olur. Fakat şöyle bir durum var PUBG oyununu tasarlayan, kodlayan kişilerin mobil cihazlarda hiç deneyimi yoksa kötü bir oyun bizleri bekliyor olur.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fazla yer kaplar, ve Grafiği iyi olur gibi.
Bilgisayarda fazla iyi grafikler sunamadılar telefonda yapıcaklarını düşünüyorum.

Evet, ancak RoS gibi akıcı grafikler olur mu orası tartışılır.

Sadece yuksek android i destekliyecegini dusunuyorum ._. dogal olarak o da para demek

Ortalama özellikteki bir telefonda oynanabilir, tabii yüksek özellikli olursa daha iyi olur ,-,

Rules Of Survival gibi mobil bir oyun olursa, tabii ki güzel olur. Ama bu oyunlardan hiç anlamam orası ayrı.

Ben anlarım da bende de kör gözlülük var, önümdeki adamı vuramıyorum bazen :sinirli:

Rules of survivalı deli gibi oynuyorum Buda çıkarsa deli gibi oynıcam :)

:) Fazla abartmamak lazım.

Şahsen düşüncelerim Battlegrounds oyunlarının temeli PUGB olduğu için diğer mobil Battlegrounds tarzı oyunlardan daha iyi olur. Fakat şöyle bir durum var PUBG oyununu tasarlayan, kodlayan kişilerin mobil cihazlarda hiç deneyimi yoksa kötü bir oyun bizleri bekliyor olur.

Eminim ki mobil oyun için belirli bir fon ve ekip ayırmışlardır. :)

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
  • Sizce mobile gelirse oyun nasıl olur? Bilgisayarı oyun için yeterli hafızaya sahip olmayan insanlar için iyi olacaktır.
  • Grafikleri Rules Of Survival kadar akıcı olur mu? Tahminimce daha akıcı olacaktır.
  • Ne kadar hafıza kaplar? 1 GB civarı.
  • Sizce neler eklenmeli? Harita genişletilebilir.
  • Oyun nasıl daha iyi hale getirilebilir? Bilgisayar oyunundan alınan öneriler doğrultusunda tablete uyarlanabildiği kadar uyarlanabilir ve buda oyunun iyi bir hale gelmesini sağlar.