Mobilya Tek Komut Bloğuyla

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Hayır. Bir kişi uğraşıp tek komut bloğu ile içinde komut blokları olan bir oda yapmış.
Bu arkadaş sadece o komutları değiştirmiş.
Neresini değiştirmişim ben baştan yazdım ???[DOUBLEPOST=1427382014,1427381818][/DOUBLEPOST]
Çok meraklısınız insanların heveslerini kırmaya, anında alıntı falan filan. Kaç kişi daha önce bu video'nun bir benzerinin yabancı biri tarafından yapıldığını biliyordu. Ancak bu video yayınlandıktan sonra hemen araştırıp buldunuz, illa haklı çıkacaksınız ya. Bu da bir nevi reklamdır, ayrıca arkadaş ne güzel eşyaları değiştirerek bizlere Türkçe bir biçimde anlatım yaparak sunmuş. İyi o zaman bundan sonra Türkçeleştirilen tüm haritaların altına alıntı yazın.
Teşekkürler arkadaşım ama senin tanımındada hata var eğer 2 videoyuda izlersen görürsün IJAminecraft koltuk vs. yapmış ben ise damacana askılık mikrofon ee arada hiçbir benzerlik göremiyorum sadece ve sadece ikiside mobilya başlığı altında değerlendirilebilir.:alay:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Neresini değiştirmişim ben baştan yazdım ???[DOUBLEPOST=1427382014,1427381818][/DOUBLEPOST]
Teşekkürler arkadaşım ama senin tanımındada hata var eğer 2 videoyuda izlersen görürsün IJAminecraft koltuk vs. yapmış ben ise damacana askılık mikrofon ee arada hiçbir benzerlik göremiyorum sadece ve sadece ikiside mobilya başlığı altında değerlendirilebilir.:alay:
Yok, zaten mobilyalar da değişim var onun farkındayım.

Son düzenleme: