Mod istek

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
baya bi modlar araştırdım sitelerde dahi gezdim yabancı - türk genel olarak hardcore modlar severim aradığım mod farklı yapıtların zindanların bulundugu modlardan istiyorum bildigim 3 4 tane var ama malesefki içindeki çıkan sandıktan itemler aşırı fazla abartı olabiliyo ondan dolayı hoşuma gitmiyo öyle zor mod bilen varmı vede end çok boş ejderha hariç başka bişi yok yapılabilecek onla alakalı bişi bide netherde çok boş onun içinde güzel mod bilen varmı yaratık ekleyen crafting olmasın sağlam item atmasın zar zor kesilsin yeter bu tarz modlar bilenler aşağıya link yada adını verse yeter mod paketi yapıyorum şu an 60 mod oldu en az 75 fps en ezik bilgisayardada ona göre arıyorum ve güzelde bi kar modu yada biom olarak çok abartı olmuyacak şekilde kar bölgesinde genelde fırtına olmuyo fırtına olan çığ düşen o tarz bi mod vardı adını unuttum araştırdımda baya

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@mhakanki'nin modpaketi tam dediğin gibi ama dahaca upload etmedi bildiğim kadarıyla :/

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@mhakanki'nin modpaketi tam dediğin gibi ama dahaca upload etmedi bildiğim kadarıyla :/
''bende mod paketi yapıyorum'' dedim bi kaç mod ihtiyaclarım var sadece ufak şeyler tepede belirttim

Ore Spawn diye lanet olası bir mod var, çektiğim serinin ilk bölümlerinde vardı fakat crash vermesi nedeni ile silmiştim;

Seri;

Tamda senpai 'den önce yetiştim diye sevinirken :(
o modu biliyorum crazycraftdada var baya kolay bi mod

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0