Yardım Mod Pack Crash

alemoyuncu1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.15.2
Uzun yıllar sonra açtığım 2.konum duygulandım bak vizeler derken düştük yine bu taraflara, neyse uzatmadan konuya girelim, arkadaşla oynamak için bir mod paketi yapalım dedik 25-30 bilemedin 40 modlu ama crash denen illetten kurtulamadık, oyun açılır dünya oluşmaz, dünya oluşur, server crash verir, velhasıl kelam internette gördüğümüz 30-40 modlu bu mod paketleri nasıl yapıyor, bir biz demi cakışıyor modlar sürekli var mı anlayan yardımcı olabilecek biri ?

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum discord adresimi vereyim eklerseniz modlar ile alakalı her konuda yardımcı olurum.
Ye Qiu#3421

Not: Sorun büyük ihtimalle paketi toplarken basit bir library modunu unutmuş olmanız. Fakat farklı bir şeyse de yardımcı olurum sıkıntı olmaz. Uzun zamandır modlu minecraft oynuyorum ve kendi paketimi (ingilizce) oluşturmaya giriştim. Daha önce kendim oynamak için bir sürü paket oluşturmuştum ancak bu seferkini CurseForge ve Technic Launcher üzerine yüklemeyi düşünüyorum. Epic Siege gibi oyunu zorlaştıran birçok mod ile birlikte değiştirilmiş Recipe'lar, aşamalandırılmış eşyalar ve daha birçok zorluk ile expert bir paket olacak.