Modern Apartman 1 - İlk Yapım - Eleştirilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

Sizce nasıl olmuş?

• Güzel

Kullanılan: 4 44.4%
  • Kötü

Kullanılan: 1 11.1%
  • Geliştirmelisin

Kullanılan: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.
Uzun süre önce buildimi geliştirmek hakkında bir konu açmıştım.
Orada yazdıklarınızdan yararlanarak bir apartman yaptım.
İlk yapım olduğu için kötü olabilir.
Mesela bana göre kötü oldu.
Çekimler kötü olmuş olabilir acemiyim bu konularda.
Resimlere geçelim..

Yukarıda da belirttiğim üzere iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum.
Yapımında kimse yardım etmemiştir. (Çok büyük bir şeymiş gibi söylüyorum)

Kullanılan World Edit Komutları
//wand
//set
//walls

Konumu incelediğiniz için teşekkür ederim.
İyi forumlar...

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumun için teşekkürler, herhangi birinin beğeneceğini düşünmüyordum.. Yeniden yorumun için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim..
Ben kimsenin emeğini göz ardı edemem kötü olsa bile iyi derim çünkü bir kelime insanı daha iyi yerlere götürebilir mesala sen daha iyi yapılar yapabilirsin.

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Fotoğraf çekerken Güneş'i arkana almayı unutma :) Bu arada hız iksiri içmiş gibi bir değişiklik var fotoğrafta bana mı öyle geliyor?

Çalışman ilk çalışmaya göre bayağı güzel, beğendim ancak küçük birkaç dokunuş daha yapabilirsin, daha güzel duracaktır. Örneğin, balkonlara saksılar ekleyebilirsin, taşları dekorasyon bloklarıyla değiştirebilirsin, dışarıya bahçe, yeşil alan ya da küçük bir park yapabilirsin.

Kolay gelsin :)

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Ben kimsenin emeğini göz ardı edemem kötü olsa bile iyi derim çünkü bir kelime insanı daha iyi yerlere götürebilir mesala sen daha iyi yapılar yapabilirsin.
Bu dediğini başarıyorsun çünkü "Güzel olmuş tebrikler." yazısını gördüğümde yapılar konusunda daha fazla heveslendim. Yorumun için teşekkürler, iyi forumlar...

Fotoğraf çekerken Güneş'i arkana almayı unutma :) Bu arada hız iksiri içmiş gibi bir değişiklik var fotoğrafta bana mı öyle geliyor?

Çalışman ilk çalışmaya göre bayağı güzel, beğendim ancak küçük birkaç dokunuş daha yapabilirsin, daha güzel duracaktır. Örneğin, balkonlara saksılar ekleyebilirsin, taşları dekorasyon bloklarıyla değiştirebilirsin, dışarıya bahçe, yeşil alan ya da küçük bir park yapabilirsin.

Kolay gelsin :)
Fotoğraf çekme taktiği için teşekkürler, üşenmessem belki değiştirebilirim. Binayı world edit için localhost ta yaptım. Bir ara essentials ta /speed komudunu kullanmış olabilirim. Yada tam görüş açısını kullanmam. Küçük dokunuşlarını dikkate aldım ve en kısa sürede ekleyeceğim. Ekledikten sonra verdiğin taktikle yeni fotoğraflarımı koyarım. Yorumun için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...

--> Anket eklenmiştir

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@KenanDemirtaş gelişeceğine İnanıyorum
Bir Güzel Kelime,Bir Hayat Değiştirir.-B....N......

geliştereceğini bildiğim için geliştirmelisin Dedim

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
@KenanDemirtaş gelişeceğine İnanıyorum
Bir Güzel Kelime,Bir Hayat Değiştirir.-B....N......
Sizden böyle olumlu yorumları duymak gerçekten beni heveslendiriyor. Bu konuyu açarken herkes" çok kötü" "berbat" der diye düşünüyordum. tabii ki diyebilirler ancak gelişebileceğime sizler sayesinde inandım. Yakında verilen taktiklere uyarak başka bir yapı yapacağım. Yorumun için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim..

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizden böyle olumlu yorumları duymak gerçekten beni heveslendiriyor. Bu konuyu açarken herkes" çok kötü" "berbat" der diye düşünüyordum. tabii ki diyebilirler ancak gelişebileceğime sizler sayesinde inandım. Yakında verilen taktiklere uyarak başka bir yapı yapacağım. Yorumun için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim..
Türkiyedeki Gerek Sunucular Olsun Gerek Buildler vs Olsun gelişmeli Artık! Bu Yüzden Gelişmeye Çalışan Tüm Kardeşlerime Dostlarıma Arkadaşlarıma Haksızlık Edemem Gelişmek İsteyen Biri Eleştiriye Açık Olmalıdır Çünkü Eleştiriliyorsan Ya Hata Yapmışsındır Ya Eksik Yapmışsındır Yada Çok Kusursuzdur Kıskandıkları için Eleştiriyolardır Zaten Eleştirilmiyosan Sıkıntı Vardır Eleştirileri Çok aşırı Ciddiye Alma Sadece Eleştirilere Bakıpğ kendini geliştirmeye Çalış Eğer Bir Noktada Takılır veya İlerleyemessen Bu Forumda Sana Yardım Edebilecek Çok İyi İnsanlar Tanıyorum Bu Forumdaki Abilerim Kadar Buildde İyi Olmasamda Orta Segmentte İyi Olduğumu Düşünüyorum Eğer Kimseden Yardım Alamassan Ben Yardım Ederim
En Azından Birileri bi Konuda Kendini Geliştirmeye Çalışıyor
İYİ FORUMLAR!

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkürler, yazından oldukça etkilendim ve çok beğendim. İyi forumlar..

Epoxhis_Hakan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şekillendirme olarak güzel ama bloklar (renksel olarak) daha güzel yerleştirilebilirdi. Hadi sen yenisin kırmayim seni 6.5'dan 7/10

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Oncelikle yorumun için teşekkürler. Söylediğini dikkate aldım ancak bir sonraki yapımı daha iyidir yapabilmem için bir soru soracağım.. Blokların rengini hangi renk ile değiştirebilirim. İyi forumlar..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Epoxhis_Hakan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oncelikle yorumun için teşekkürler. Söylediğini dikkate aldım ancak bir sonraki yapımı daha iyidir yapabilmem için bir soru soracağım.. Blokların rengini hangi renk ile değiştirebilirim. İyi forumlar..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1-Çatıya merdiven eklemeyi düşünebilirsin üstüne değil, yanlarına
2- Mesela 3. resimde yere değen kuvars blokları beni çok rahatsız etti, ve ufak da bir simetri hatası var en alttaki bloklar hep 1 katlı, Bunları düzeltirsen çok daha iyi olucağından eminim
Kolay gelsin dostum^^