MODERN EVİMİN BİTMİŞ HALİ

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
indirme linkini atarmısın süpermiş :D

mertileminecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılı Olmuş Texture Packsiz Screenshot Çekseydin Daha Hoş Bir Görünüm Alabilirdin.

Ashley Greene <3

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başarılı Olmuş Texture Packsiz Screenshot Çekseydin Daha Hoş Bir Görünüm Alabilirdin.

emin ol tp siz rezil kepaze bir şey ben tp lere uygun build yaparım konularıma bakarsan her buildim farklı tp ile yapılmış[DOUBLEPOST=1373528104,1373527995][/DOUBLEPOST]
yok artık [yok artıkçı acun :sırıtmak: ]
yani ben açıkcası pek beğenmedim içini görseydi [hiçbirşeyi sevmeyen Sergen :sırıtmak: ]
bana bunun linkini vermelisin [Herşeyi isteyen Hülya :sırıtmak: ]
Acun: Evet
Hülya:Evet
Sergen:Hayır -_-

içini görmek istiyorsan buyur link pek bir şey yapmadım dışını düzenlemekden ama neyse :) http://www.mediafire.com/download/ndvm210y42d1ed8/Yeni_Dünya-.rar

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal olsun torres güzel çalışmalar yapıyorsun yine buda gayet güzel olmuş eline sağlık devamını bekleriz :)

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Modernde çit kullanma havasını bozuyor Çit yerine yaprak kullanmayı dene :) Ayrıca değişik bloklardan sütünlar ekle dış mimarisini geliştir.
Ama yinede uğraşmışsın.Emek vermişsin güzel olmus :D

Ashley Greene <3

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Modernde çit kullanma havasını bozuyor Çit yerine yaprak kullanmayı dene :) Ayrıca değişik bloklardan sütünlar ekle dış mimarisini geliştir.
Ama yinede uğraşmışsın.Emek vermişsin güzel olmus :sırıtmak:

çiti orayı şehire dönüştürücem diye koydum bi sınır amaçlı o bakımdan çevresini oluşturduktan sonra kaldırcam artık ne gelirse elime :D