Modern *************

L

LifeTaker

Ziyaretçi
evin şekli falan güzel de 2 blok kullanarak modern ev yapamazsın. Ayrıca evi tamamla ve tam halini koymalısın bence :p

Çağrı Talha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Az Blok Kullanmışsın Ve Çok Sade Olmuş . Ben Pek Beğenmedim .

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Az Blok Kullanmışsın Ve Çok Sade Olmuş . Ben Pek Beğenmedim .

aslında bu 15 dakıklaık bi çalışmaydı bi örnek daha dogrusu çok blok istersen şehir videoma yönlendirebilriim :) pek ugrasmadım belki ilgilenen olur diye yaptıgım bir evdi

Çağrı Talha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aslında bu 15 dakıklaık bi çalışmaydı bi örnek daha dogrusu çok blok istersen şehir videoma yönlendirebilriim :) pek ugrasmadım belki ilgilenen olur diye yaptıgım bir evdi

Yaptığın Modern Ev Icin Az Blok Kullanmıssın Dedim Şehrin İcin Demedim :)

Ashley Greene <3

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Bu evler aynımı banamı öyle geliyor + gene kısıtlı blok kullanmışsın pek beğenmedim :)

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Blok sayısı çok az en az 5 çeşit blok kullanman lazım, iç mimariye önem vermelisin, Resource Pack Kullanarak daha iyi bir görüntü elde edebilirsin :)

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çeşiti az ama şehir güzel bence beğenmeyen daha iyisini yapacak güçte olandır.

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çeşiti az ama şehir güzel bence beğenmeyen daha iyisini yapacak güçte olandır.

teşekkür ederim :) bende şöyle bir şey diyeyim daha iyisini yaptıysanız bizde görelim ders cıkartalım dimi :)[DOUBLEPOST=1378936829,1378936798][/DOUBLEPOST]
Blok sayısı çok az en az 5 çeşit blok kullanman lazım, iç mimariye önem vermelisin, Resource Pack Kullanarak daha iyi bir görüntü elde edebilirsin :)

iç mimari yapamıyorum :) pek[DOUBLEPOST=1378936879][/DOUBLEPOST]
Çok Renksiz Ve Tam Olmamış Gibi

renksizliği severimyani renksizlik derken rengarenk saçma olacagını dşündüğümden demir blok beyaz yün basamak falan kullanıyorum :p

L

LifeTaker

Ziyaretçi
teşekkür ederim :) bende şöyle bir şey diyeyim daha iyisini yaptıysanız bizde görelim ders cıkartalım dimi :)[DOUBLEPOST=1378936829,1378936798][/DOUBLEPOST]

iç mimari yapamıyorum :) pek[DOUBLEPOST=1378936879][/DOUBLEPOST]

renksizliği severimyani renksizlik derken rengarenk saçma olacagını dşündüğümden demir blok beyaz yün basamak falan kullanıyorum :p

demir blok mu? eğer demir bloğu tex. siz kullanıyorsan diyecek bir şey bulamıyorum. İnsanlar sana rengarenk yap da demiyor ayrıca :)

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şöyle bi amaca hizmet oynuyorum textureyle iğrenç bi yeri yine güzelleştirirsin defaultta güzelse herşeyde güzeldir ayrıca yeni modern evime bak :)