ModernWorld Projesi

Para Yerine İtemmi Kullanılsın Yoksa sayısal paramı?

• Kullanılan toplam oy
    16

SuperNova412

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Özenti gibi geldi biraz ama neyse :D[DOUBLEPOST=1419534302,1419534272][/DOUBLEPOST]
Skript zor bir şey değildir. Yabancı dilin varsa hemen yaparsın.
Yok öyle değil. Sorunsuz olması bakımından. Yani ne ara yaptın, denedin herşeyini falan ?
O bakımdan yani. Yoksa bizde biliyok :D

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
https://forum.gamer.com.tr/konu/riavacity-modern-rpg-server-basvurular-acildi.232385/
Yukarıdaki sistemlerin hepsi mevcut. Hemde daha fazlası.
At yarışı haricinde.
@RandomMac5 ile senin projen olanı diyorsun girdim sizin serverinize buildler iyi random soktu beni servere bakalım diye hiç özel skriptiniz yok kargo sistemi command blockla yapılmış texture packler güzel bazı builderler de schematicle yapılmış. Benim projemde ise özel skriptler var hepsi mevcut diyorsun ama çok eksiğiniz ve bugunuz var özelden gelirsen bugu söyleyebilirim burda herkesin önünde şey olmasın :)

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
@RandomMac5 ile senin projen olanı diyorsun girdim sizin serverinize buildler iyi random soktu beni servere bakalım diye hiç özel skriptiniz yok kargo sistemi command blockla yapılmış texture packler güzel bazı builderler de schematicle yapılmış. Benim projemde ise özel skriptler var hepsi mevcut diyorsun ama çok eksiğiniz ve bugunuz var özelden gelirsen bugu söyleyebilirim burda herkesin önünde şey olmasın :)
Arkadaşım Biz sana Niye bütün scriptlerimi gösteriyimki belki göstermedim yada atmadım ? hemde genel olarak tüm sunucularda bug olur yani onu düzeltilebilir sorun yok yani

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Arkadaşım Biz sana Niye bütün scriptlerimi gösteriyimki belki göstermedim yada atmadım ? hemde genel olarak tüm sunucularda bug olur yani onu düzeltilebilir sorun yok yani
Daha Skript yazınca plugin ile ilgi komutlar gelmiyor ayrıca beni op yapmıştın :D

Enes1584

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba ben enes skypeden konustum :) serverde hırsızlık olsa çok güzel olur yan kesicilik falan :)
:VV::lav::lav::lav::lav::VV::VV::VV::VV::VV::lav::lav::lav::lav::lav::VV::VV::VV::VV::VV::VV::lav::lav::lav::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::lav::VV::VV:

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Skriptlerde zor bir şey yok, At yarışında görüntü olacaksa biraz zorlayabilir. Döviz de zorlayabilir belki, telefon sistemini daha çok açmalısın :(

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Klasik herkes tarafından düşünülen fakat kimsenin gerçekleştiremediği proje(SonOyuncu dahil).
Yapılsa bile benim teorime göre tutmayacak çünkü gerçek dünyayı oyuna koymanın mantığı yok.Oyunları bize verdiği farklı kişilikler,deneyimler ve olağanüstü efektleri yüzünden oynuyoruz diyebilirim.Hergün yaşadığımız şeyi oyuna koymanın mantığı yok,ben gerçek hayatda da gider sakaryada alkolün dibine vururum arkadaşlarımla hemde bu sunucudakinden kat kat eğlenceli olur.
Şimdi diyeceksin "Gerçek hayat da adam öldürüyor musun ?".Gene bu sunucuya kat kat fark atacak oyunlar var ve genel sebebi grafikler.Minecraft'ın oynanma sebebi olağanüstü harika grafikleri değil yaratıcılığıdır.Bu kadar sönük bir konsepti ortaya koyarsanız insanlar diğer alternatiflerle takılırlar MTA,GTA5 Online gibi.

tabii ki bu yorumu kötülemek amaçlı yazmadım uyarı gibi düşünün.
Ama genede önünüze geçmeye hakkım yok ben tecrübemden dolayı sizi uyardım farklı bir konsept bulup onu geliştirin.
Yapılar kötü olduğu an iş bitiyor zaten. Minecraft gibi sistemi o kadar düzgün olmayan, grafiksel açıdan da kötü olan bir oyunun tutmasının tek nedeni sizin bir şeyler katmanız, oyuna yeni şeyler ekleyebilmenizdir.
Kısaca tutma ihtimali az çünkü her şeyin birlikte iyi olması gerek, biri iyi diğeri kötü olursa başka oyunları oynayacaklar bol bol var.

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.si böyle projeler çok var.Hiçbiri gerçekleştirilemedi.
2.İsim vasat :D
3.Eğer yapılırsa otostop çekme de olsun :D

DeathLight

En iyi cevaplar
0
3-4 güne açıyoruz biz.
Hala çalıntı diyorsunuz! Konuda bakarsanız zaten 2,3 tane böyle sunucu var diyoruz ayrıca sizin sunucunuza girdiğimde hiç özel skript yoktu ! Hala aynı şeyleri gelip burda bana söylüyorsunuz. Fikirlerimiz aynı olabilir buna çalıntı diyemezsiniz. Lütfen kendi başlığınızın altına![DOUBLEPOST=1419635352,1419626694][/DOUBLEPOST]Güncel Enerji Sistemi tamamlandı ilk apartmanımız eklendi