Modlu Faction İlerde Acılabilir Ama Suan Modlu Survival Aktifdir :D Faction Kapalıdır

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

(+) Server Bilgileri (+)
İp Adresimiz: 37.187.133.216:27051
Sürüm: Forge 1.7.10- 13.2.1286

Sunucu Ram: 32GB

Kapasite: 384

Sitemiz: FiberFaction.tr.gg

(Para Nasıl Kazanılır)

Serverimizde Para Kazanmak İçin /jobs join madenci yazabilirsiniz
ve /warp cevher yazarak madenler kazabilirsiniz maden kazmak istemiyorsanız /warp tarım 'a giderek agac ekip elma armut muz gibi birçok bitki yetiştirip satabilirsiniz birde arı ve kovanını alıp bal yapıp satabilirsiniz :)

(Server Güvenilirligi)

Hileleri Engelledik

DDost Saldırılarılarına Dayanıklı

Crash Kodları Engelli

Buglar Engelleniyor

(Genel Bilgilerimiz)

Elektrik Modu İle Elektrik Uretip Geceleri Aydınlatmanızı Saylıyorsunuz

Yeni 15 Adet Cevher Eklenmiştir Hepsiyle Özel Zırh Alabilirsin

Oyuna 3 Adet Gemi Gelmiştir Gerçekcidir

Balon Gelmiştir Binip Gezebilirsiniz

250 Yakın Tasarım bloğu Gelmiştir

Beyaz Eşya Gibi birçok Gerçekci eşya gelmiştir

Oyuna 150'ye Yakın Canavar Eklenmiştir

Oyuna 40'ka Yakın Dost Hayvan ve Pet Eklenmiştir

Oyuna Gerçekci Silahlar Eklenmiştir

Oyuna Gerçek Hayatta Olan birçok agaç türü eklenmiştir

Oyuna 50'ye Yakın Zırh Eklenmiştir

Futbol,BasketBol,Tenis Gibi Oyun Turleri Eklenmiştir

Şuanlık Bu Kadar Tanıtım Yeter, Serverimize Gel Gerisine Sen Bak:şapka:

FiberCraft Mod Paketi V1: MediaFire
FiberCraft Mod Paketi V1: Dosya TC
Forge 1.7.10: MediaFire
Forge 1.7.10: DosyaTC
[url][url][url][url][url][url][url].../forge-1.7.10-10.13.2.1286-installer.jar.html[/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url][/url]

Virus Total

VirusTotal

Forgeyi İndirdiginizde 2 kere tıklayıp açınız ve açtıgınızda böyle bir yer açılcak burada OK tıklayınız.

UYARI: Bunu Yüklemeden Once Minecraftan 1.7.10 na giriniz ve girdikten sonra kapatınız bunu yükleyiniz.
ve sonra yüklenecektir bu şekilde

yüklendikten sonra versions dan forge-1.7.10-10.13.2.1286 seçiniz ve sonra edit profile deyiniz
C:\Program Files\Java\jre7\bin\javaw.exe tabi bende java7 C de Kurulu Sizde Nerde Kuruluysa C: D: yaparsınız ve rahatlıkla oyun açılır :)

Arkadaşlar Video Yu ben Çekmedim Çekecektim Baktım İnternette var boşa upload etmeye uğraşmayayım dedim birde arkadaşlar videoda yapmamış ama siz animations da all off yapınız kasma engellenir

Arkadaşlar Diyer Çözümü Söyleyeyim Minecraft Launceri Açtıgınızda
ctrl+shift+esc ye basınız sırasıyla görev yöneticisini açınız ve işlemlere tıklayınız
*Sonra İşlemler Diyiniz ve Çalışma K. Yazar Ona Tıklayınız ve En çok cpu kullananlar yukarıya gelir.

*Sonra ise java ya tıklayın ve o seçili dursun oyuna dönüp play tıklayınız ve 2 tane java olcaktır birisi launcerin javası diyeri oyuna girdigimiz java launcer burda boş yere çalışıyor.

o yüzden onu kapatacagız ve kasmayı önleyecegiz
görevi sonlandır deyin ve launceri kapatın sakın karıştırmayın normal oyununuzu kapatmayın dikkat ediniz :D

Spawn

Market

Arsalar

Orman

VipBilgi

Arena

Balon

Gemiler

Kanatlar

Lokanta

Örs

Cevher

Tarım

:VV: İletişim Bilgilerimiz :VV:

:şapka: Skype: AdnanRS.0007 :şapka:
Modu Kuramayanlar Skypeden Eklesinler Veya Yardıma İhdiyacı Olan herkes Eklesin

[DOUBLEPOST=1439997847,1439997486][/DOUBLEPOST]@Mr_TeneKe,@Goktug14,@Monkeygunner5000,@SüperAhmet,@AzlaazTR,@umut_,@Kovalski,@UcanKofte

Son düzenleme:

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş @Goktug14 çarı susturuldu :Dsdssdds (ben goktug14)
geliyom hemen[DOUBLEPOST=1440004527,1440003949][/DOUBLEPOST]ben modpackı indirdim attım mods klasörüne modları 1.7.10 klasörünüde dahil ama mod yok gözüküyor yardım

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
technic launcher kullanarak insanların modları indirmesini ve kurmasını fazlasıyla kolaylaştırırsınız.. bu adımları uygulamaya üşenirler..
onun dışında elinize sağlık.. Modlu sunucu pek çıkmıyor piyasaya.. Klişeden sıkılan oyunculara bir nebze olsun iyi gelecektir bu sunucu..
Başarılar

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim forgeyi kurdun demi
ardından forgeye giriyosun sonra dogru sürümle girdigine emin ol ardından mods klasöründe eski modların varsa sil tekrar yükle mods larımızı düzelir sorun[DOUBLEPOST=1440009619,1440009437][/DOUBLEPOST]@Pyme Çok Teşekkürler Ama technic launcher cok kasıyor nedense bu forge kastırmıyor normaline göre o yüzden herkes oynasın die yaptık

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
crash veriyor şimdide oyun bir mape veya servere girince yardım

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak dostum mods klasörünü tamamen sil ve ardından tekrar yükle eger oyun açılmıyorsa yukarda bi işlem var forge yükleme rehberinde onu yaparsan hiç bi sorun olmaz

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynısını yaptım sıkıntı oldu yine denicem

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim SS atabilirmisin dediklerimi adım adım yap mods klasöründe bizim modlar hariç hiçbir mod olmasın + yukardaki forge yükleme rehberinde jre8 i jre7 yap düzelebilir eger ss atarsan daha iyi yardımcı olurum veya skype ekle BYKalpsizTR ekran paylaşırsın

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim SS atabilirmisin dediklerimi adım adım yap mods klasöründe bizim modlar hariç hiçbir mod olmasın + yukardaki forge yükleme rehberinde jre8 i jre7 yap düzelebilir eger ss atarsan daha iyi yardımcı olurum veya skype ekle BYKalpsizTR ekran paylaşırsın
Hiçbir mod yok o modlardan başka eminim bi java 7 ile deniyecem.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
dene bakam
talimatlara uymassan sorun yaşarsın unutma java7 ile denemek için pc de java7 yüklü olması gerekir

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
yükledim zaten şimdi forgeyi baştan kuruyom[DOUBLEPOST=1440017011,1440014861][/DOUBLEPOST]Oldu oldu olduuu!!!Ama whitelist diyor :(