Neler Yeni

Modlu minecraft oynayacak mikrofonlu +15 oyun arkadaşı

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
17 yaşımdayım uzun süredir Minecraft oynuyorum. Teknik mod bilgim orta derecede fakat İngilizcem çok iyi olduğu için wiki gibi yerlerden istediğim bilgiyi alabiliyorum dolayısıyla bilgi önemli değil ilk kez oynayan da gelebilir. Sıfırdan save başlayacağız bilgisayarınızın 8gb civarı RAM'i olursa iyi olur çünkü oynadığım paketler genelde 6GB altında RAM atarsanız iyi çalışmıyor. Teknik modlarla ilgileniyorum fakat bu pakette büyü modu olmayacak demek değil bir takım modlar olabilir (Blood Magic, Botania tarzı).

İletişim için discord: Ye Qiu#3421
Discord 2: TR-KnightForEyes#8410 (Bu arkadaşı oynamaya ikna ederseniz güzel olur bıraktı da :D )

Son düzenleme:

PokeTopuYT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gelmek çok isterdim ama ram im 2gb :(

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Bende oynamak isterim. Fakat bloodmagic vb tarz modlardan pek ilgim yok doğrusu. Benim daha çok Teknoloji Modlarına hayranlığım var. Modpaketim hakkında bilgiler : [MODLU]Uzay ve Teknoloji ağırlıklı Paketim var.. Ve oynayacak kişi arıyorum. Son olarak eklemek isterimki kendi paketim technicde yayınlanıcak. Ama yani en kötü senin istediğin modlar azsa ekleyebiliriz... Neden olmasın.
Discord : ! TR-KnightForEyes#0563

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
15 yaşından büyük değilseniz bile mod bilginiz varsa olabilir.

ÇikolatalıHelva

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşte insanın bilgisayarı kötü olunca böyle güzel fırsatları kaçırıyor :D İyi Oyunlar.

Dumicik123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
17 yaşımdayım uzun süredir Minecraft oynuyorum. Teknik mod bilgim orta derecede fakat İngilizcem çok iyi olduğu için wiki gibi yerlerden istediğim bilgiyi alabiliyorum dolayısıyla bilgi önemli değil ilk kez oynayan da gelebilir. Sıfırdan save başlayacağız bilgisayarınızın 8gb civarı RAM'i olursa iyi olur çünkü oynadığım paketler genelde 6GB altında RAM atarsanız iyi çalışmıyor. Teknik modlarla ilgileniyorum fakat bu pakette büyü modu olmayacak demek değil bir takım modlar olabilir (Blood Magic, Botania tarzı).

İletişim için discord: Ye Qiu#3421 (Şimdilik yokum)
Discord 2: ! TR-KnightForEyes#0563 (Bu arkadaşa ulaşın)
Katılmayı çok isterim istek attım yaşım 16 benim Discord adresim Dumicik123#8646 KnightForEyes discord aracılığı ile ulaşamadığım için steam üzerinden arkadaşlık isteği attım

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2

İletişim için discord: Ye Qiu#3421
Discord 2: ! TR-KnightForEyes#0563 (Bu arkadaşı oynamaya ikna ederseniz güzel olur bıraktı da :D )
TR-KnightForEyes#8410 Deyiştirdim xcd