Modlu Server Kurmak (Güncellendi)

umut2662

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bukkit Server İçinde Geçerlimi:surprise:

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bizim bir serverimiz var vds server servere yüklenmesi için mo creatures ve balkons weapon modların server için olan halleri lazım Ranork bir zahmet bulabilirmisin ?

onur113

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biriniz bana swye smart movng ve assasins craft modnun yüklenmiş halini yada nsıl yüklenecegini öreteiblrmi skypem: onurbb1905

kurt2244

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
acaba modu bende veya arkadaşımın yüklemesi gerekiyor mu ? (ayrıca olarak)

KokusuzRaid

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Forgeyi .minecrafta yükleyince oyun doneloading de donuyo

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıklama yapılmadan yetkilerim alınması nedeniyle yazılarımı geri çekiyorum.

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama ben okumamıştım .s[DOUBLEPOST=1372915125,1372915038][/DOUBLEPOST]elinde forge kurulu server.jar ı olan varsa link atabilirmi?

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana hamachisiz açıp 10 kişilik hamachisiz map yapabilecek varmi ?? ama sürekli açık olucak vede map tamamlanmış olucak puling fln hazır olucak ? modlardanda fnl5837 mi fnm5837 mi böyle bir silah modu var onuda koyarsanız hamachisiz map sizin olsun kurucu siz olun admin ben olayım moderatör arkadaşım builder diğer arkadaşım olsun hadi yoksa boşverin hiç uğraşmayın iyi forumlar size

kurt2244

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bana hamachisiz açıp 10 kişilik hamachisiz map yapabilecek varmi ?? ama sürekli açık olucak vede map tamamlanmış olucak puling fln hazır olucak ? modlardanda fnl5837 mi fnm5837 mi böyle bir silah modu var onuda koyarsanız hamachisiz map sizin olsun kurucu siz olun admin ben olayım moderatör arkadaşım builder diğer arkadaşım olsun hadi yoksa boşverin hiç uğraşmayın iyi forumlar size

hamacizsiz bi VDS kurabilirsin ama o da aylık ücretli

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ID ler çakışmış olabilir. Minecraftınız aynı modlar ile açılıyorsa .minecraft/config clasörünü kopyalayıp serverin içine atın :)

[SEVERE] This crash report has been saved to: C:\" title=Documents and Settings\Tugrul\Belgelerim\Yeni Klasör\.\crash-reports\crash-2013-02-10_17.54.47-server.txt bendede aynı sorunu yapıyorum senin dediğinide yaptım ama olmadı lütfen yardım

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[SEVERE] This crash report has been saved to: C:\" title=" title=" title=Documents and Settings\Tugrul\Belgelerim\Yeni Klasör\.\crash-reports\crash-2013-02-10_17.54.47-server.txt bendede aynı sorunu yapıyorum senin dediğinide yaptım ama olmadı lütfen yardım

yahu kardeşim haya raporu kaydedildi yazısını veriyorsun ben nasıl anlayayım sorunu burdan ?

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yahu kardeşim haya raporu kaydedildi yazısını veriyorsun ben nasıl anlayayım sorunu burdan ?

kısacası crush report veriyor abi :) .mınecraft ımı bile koydum düzelmedi geldim modu server dosyasına kurdum (ne alaka ise ) yine aynı hatayı alıyorum bide yazıların yeniden yazılırsa yeniden incelicem