littlemonster159

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba ben Can!
Bugün karşınıza değişik bir konuyla çıkıyorum. Şimdi bu konunun amacı başlıktan da belli olduğu üzere modlu server ile ilgili. Şimdi ben amatör olarak mı diyeyim bilmiyorum ama mod paketi yapıp(genelde yanımda birileri oluyor) nitradodan server satın alıp birlikte oynuyoruz. Önemli bir not nitrado serverını ben alıyorum sizde bir şey istediğim yok. Sadece oynamanızı istiyorum. O yüzden bu serverda yer almak istiyosanız birkaç kritere uymanız lazım bunlar:
1- Yaşınızın en az 15 olması (istisnalar olabilir)
2- Mod bilginizin uyduruk değil profesyonele yakın olması
3- Çocukça davranışlar sergilememli
4- Serverdeki diğer insanlara saygılı olmalı
5- Serverda saygı ve sevgi çerçevesi içinde geçinmek ve diğer kişilerin eşyalarına dokunmamalı
Eğer bu kurallara uyduğunuzu düşünüyor iseniz benle iletişime geçin. Tabi birde oynamak istiyorsanız.
Şimdi biraz mod paketi hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikle bu mod paketi %89 teknik %11 büyü modları içermektedir. Mod paketi hala geliştirme aşamasında bulunup çeşitli buglar ve glitchler içerebilir. Mod listesini bu konu ilgi görürse paylaşacağım.
Ha bu arada serverda rezerve sistemi olucak ilk başta. Yani 10 kişilik bir server açılcak aralarında eleme yapılıp en iyileri seçilecek duruma göre kişi sayısı arttırılabilir. Server 6 GB RAM' e sahip olacaktır.
İstisnalar:
Eğer yaşınız 15 den küçük ama mod bilginiz direwolf20 kadarsa veya bir köfteistköfte kadarsa kabul edilirsiniz.
Mod paketinin adı E.C.C Modpack'dir.

İLETİŞİM İÇİN:
EMAİL: [email protected]

Zamanızı ayırdığınız için teşekkürler. İyi Oyunlar