Mönitor tavsiyesi

Hooded

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selamün aleyküm beyler 2.500 lira civarında tavsiye edeceğiniz monitör nedir acaba ?

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Eğer 240 üzeri fps alabiliyorsan BenQ Zowie XL2540 240hz monitör tavsiye ederim

Hooded

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tavsiyelerinize bakıyorum teşekkür ederim fps illaki alırım 7-8 bin liralıkta kasa yapmayı düşünüyorum

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Tavsiyelerinize bakıyorum teşekkür ederim fps illaki alırım 7-8 bin liralıkta kasa yapmayı düşünüyorum
Zenginim diyorsun yani? Benim monitör tekme attıkça çalışıyor :D

Eğer çok büyük bir para harcayabilirsen (5.000 TL):
http://www.hepsiburada.com/asus-rog...tra-wide-qhd-curved-oyuncu-monitor-p-BD804844

Bu monitörün hayranıyım efendim. 2500 TL fiyatlarında bir şeyler de öneririm fakat maalesef bilmediğim monitörleri önermek istemem belki kötü çıkar sonra benden bilirsin :D

Bu arada yukarıdaki monitör arkadaşta var, test edildi. Gayet iyi.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Zenginim diyorsun yani? Benim monitör tekme attıkça çalışıyor :D

Eğer çok büyük bir para harcayabilirsen (5.000 TL):
http://www.hepsiburada.com/asus-rog...tra-wide-qhd-curved-oyuncu-monitor-p-BD804844

Bu monitörün hayranıyım efendim. 2500 TL fiyatlarında bir şeyler de öneririm fakat maalesef bilmediğim monitörleri önermek istemem belki kötü çıkar sonra benden bilirsin :D

Bu arada yukarıdaki monitör arkadaşta var, test edildi. Gayet iyi.
Online oyunlarda gecikmesi fazla olan veya Hz oranı düşük olan monitörler tercih edilmemeli. Tek kişilik oyunları oynamak için iyi bir monitör olabilir ancak online oyunlar için yetersiz ve abartı bir monitör.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Sen ciddi misin ? CS:GO kategorisine "Monitör Tavsiyesi" diye bir konu açmak mantıksız.

Online oyunlarda gecikmesi fazla olan veya Hz oranı düşük olan monitörler tercih edilmemeli. Tek kişilik oyunları oynamak için iyi bir monitör olabilir ancak online oyunlar için yetersiz ve abartı bir monitör.

Abartı, her zaman güzeldir bence.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Sen ciddi misin ? CS:GO kategorisine "Monitör Tavsiyesi" diye bir konu açmak mantıksız.

Abartı, her zaman güzeldir bence.
Hayır değildir, single player ise karışmam normal. Ancak alıcı kişi csgo oyununda ileri düzey oyuncu olmak istiyorsa tepki verilmesi zor 4k monitör alıyor ise göreceği en iyi şey bombanın ona çok kaliteli gelmesidir. Kısacası re-za-let

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hayır değildir, single player ise karışmam normal. Ancak alıcı kişi csgo oyununda ileri düzey oyuncu olmak istiyorsa geç tepkili 4k monitör alıyor ise göreceği en iyi şey bombanın ona çok kaliteli gelmesidir.
Ben geç tepkili alsın demiyorum. Güzel özellikleri olan, abartılı bir monitör yok mu ?

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Ben geç tepkili alsın demiyorum. Güzel özellikleri olan, abartılı bir monitör yok mu ?
Abartılı monitör söyledim işte, 240hz özelliklerinde alanının şu an en iyisi olan BenQ Zowie XL2540 var. Ancak abartılıdan kastın 144hz 1ms 4k ise Türkiyede en son baktığımda sadece 1 tanecik satılıyordu.