Mojang hesabımda ki Minecraft'ı silmiş

m60

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar fazla uzatmayacağım ben 5-6 yıl önce bir Minecraft almıştım 55TL'ye. Uzun süre oynadım ara vererek. Şimdi tekrar başlayacaktım ama Minecraft launcher'ında bana diyor ki; Sadece demo oynayabilirsin. Araştırdım sitede ki Mojang abimiz de bana; Minecraft'ın yok, git bir tane satın al! Benimle dalga mı geçiyorlar? Hesabı migrate et cart curt birşeyler dedi en sonunda da hesabında minecraft yok dedi. Ben boşuna mı para verdim bu oyuna? Madem silinecekti ben neden aldım bu oyunu? Bir çözümünü bilen varsa yardım ederse sevinirim sinirden çıldırmak üzereyim.

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer cidden 5-6 yıl önce aldıysan, oyun yeniydi. Belki 2011'de filan sistemleri değişmiş filan olabilir. Ticket at, de ki: "Selamünaleyküm. Ben 5-6 yıl önce mc aldıydım hani nereye gitti?" Tabii İngilizce yazcan :D

Wasdefq

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ı bought minecraft altı years ago but ı cant use my account de onlar da sana nerden aldıysan kredi kartını falan soracaklar verecekler

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang'a ticket at.

Dear Mojang;
I bought the Minecraft game when 5-6 years ago. I don't play Minecraft for a long time. Now I want to play again, but when I tried to enter the game tells me I can only play the demo. I saw that I have to play my account when I checked. However, a long time ago I bought the game.

İngilizcem çok iyi değil, umarım hata yapmamışımdır, elimden bu geldi.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şöyle bir olasılık olabilir;
Hesabın aktif değildir onlarda kullanmıyorlar diye silmiş olabilir bu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama sadece bir olasılık.

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir olasılık olabilir;
Hesabın aktif değildir onlarda kullanmıyorlar diye silmiş olabilir bu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama sadece bir olasılık.
Şimdi sen liseyi bitirdin, okul bitti. Bundan 6 yıl geçecek ve senin ilk okul,orta okul ve lisede aldığın tüm belgeleri iptal edecekler. Sence bu mümkün mü?
Sen okula başlarken "Okul bittikten sonra 6 yıl hiç liseyi ziyarete gelmezsen, senin belgeleri sileriz." diye bir sözleşme imzalatıyorlar mı?

m60

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok sağolun millet ticket atacağım birazdan umarım işe yarar.

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O İngilizce'mi konuşturuyorum:
I bught Minecraft when 6 years ago. I trying play. But, game says "Play On Demo" (Var ya kesin yanlış yazmışımdır.)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi sen liseyi bitirdin, okul bitti. Bundan 6 yıl geçecek ve senin ilk okul,orta okul ve lisede aldığın tüm belgeleri iptal edecekler. Sence bu mümkün mü?
Sen okula başlarken "Okul bittikten sonra 6 yıl hiç liseyi ziyarete gelmezsen, senin belgeleri sileriz." diye bir sözleşme imzalatıyorlar mı?
Şimdi lise resmi bir kurul öyle bir şey yapmaları imkansız değil ve kuralları vardır.
Ama buradan minecraft'an bas ediyoruz.

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi lise resmi bir kurul öyle bir şey yapmaları imkansız değil ve kuralları vardır.
Ama buradan minecraft'an bas ediyoruz.
Şimdi şöyle bir şey var, oyunu alırken bir sözleşme imzalıyorsunuz. Eğer o sözleşmenin içerisinde "Hesabınız durduk yere kapatılabilir(nedensiz şekilde.)" varsa haklısındır. Ama öyle bir şey yok. :s

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi şöyle bir şey var, oyunu alırken bir sözleşme imzalıyorsunuz. Eğer o sözleşmenin içerisinde "Hesabınız durduk yere kapatılabilir(nedensiz şekilde.)" varsa haklısındır. Ama öyle bir şey yok. :s
Bu arkadaşın hesabı nasıl silindi.

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mojang'a ticket at.

Dear Mojang;
I bought the Minecraft game when 5-6 years ago. I don't play Minecraft for a long time. Now I want to play again, but when I tried to enter the game tells me I can only play the demo. I saw that I have to play my account when I checked. However, a long time ago I bought the game.

İngilizcem çok iyi değil, umarım hata yapmamışımdır, elimden bu geldi.
I tried to enter the game tells me you can only play the demo desek daha güzel olur.

m60

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Millet bana zaten migrate edildi diyor ama yinede aynısı