Mojang Napiyorsun sen ya?

odeski21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz önce minecraft hesabıma girerken baktım ki sifre kabul etmiyor. Unutmuşum diye sıfırladım şifreyi (hayır hesap calinmamiş mail adresine sıfırlama geliyor.) fakat sıfırladıgım şifre ile bile denesem girmiyor. "Invalid email address or password." diyor. Neden diyor ki? Ve oyunu satın aldım dün girdiğim hesabıma simdi giremiyorum.

odeski21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle mojang hizli cevap veriyor onu anladım ^^ ve sorunum ülkemizde minecraft'ın yasaklanması imiş. Bana acikça eğer statik ip kullaniyor isem vpn kullanmamı söylediler ve evet vpn ile denedikten sonra rahatlikla girdim hesabıma.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ülkemizde minecraft'ın yasaklanması imiş.
Bu ne ara oldu da farketmedim ya?

Bir de, launcherde şifreni çok fazla yanlış girersen 1 saat gibi seni engelliyor. VPN'i kapatıp dene lag istemiyorsan.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle mojang hizli cevap veriyor onu anladım ^^ ve sorunum ülkemizde minecraft'ın yasaklanması imiş. Bana acikça eğer statik ip kullaniyor isem vpn kullanmamı söylediler ve evet vpn ile denedikten sonra rahatlikla girdim hesabıma.
Ne demek Minecraft Türkiye'de engellendi kim söylüyor bunları size yok öyle bir şey. Sabah sabah sinirlendim yine.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne demek Minecraft Türkiye'de engellendi kim söylüyor bunları size yok öyle bir şey. Sabah sabah sinirlendim yine.
Öyle bir karar alınacaktı [Şu haberde çıkan kan var araba var çocuk haberleri muhabbeti değil*] daha sonradan bi söylenti çıktı ama yasaklanıldı mı bilmiyorum.
Ben hala hesabımın şifresini osunu busunu değiştirebiliyorum yasaklanmamış sanırım.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Auth serverlarına erişim sağlanabiliyor. Herhangi bir sıkıntı yok. Şifre doğru olmasına rağmen hatalı şifre uyarısı alıyorsanız kullanıcı adı yerine e-mail adresi ve şifre kombinasyonunu kullanarak giriş yapmayı deneyin.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bİr süre sonra tekrar dene bana da aynısı olmuştu sonra düzelmişti.