Mojang neden hileyi engellemiyor ?

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile diye adlandırdığınız client'e ghost client deniyor. Engellenmesi imkansız bir şey. En rastlanılabilir hileler versions dosyalarına atılanlar. Fakat client olarak girilenlerde var bkz:vape client. Oyuna hile launcheri ile giriyor ve oyunun bunu anlaması imkansız gibi bir şey oluyor. Fakat bunu bir sunucuda yapıcaklar belki biliyorsunuzdur CheatBreaker adlı bir client oluşturuluyor. ve MineHQ adlı serverda sadece bu client ile giriş yapılacak. Son Oyuncu gibi yani. Çok yazdım boş yazdım gene anlam bozukluğu olabilir.​

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bence Engellenebilir ama tamamen işlerine geliyor
Kullanıcı hile acıyor veya bir premium serverden ban yiyor girmek icin tekrardan premium alıyor (server banı açmıyorsa) ve bu onların işlerine geliyor
Bu tür şeylerden dolayı olduğunu düşünüyorum cogu oyunda da böyle bence
Csgo vs.

Katılıyorum. Csgo'da işler biraz daha farklı gidiyor tabii serverlar yerine direk valve banlıyor. Bana göre hile açmak her zaman her oyunda bir banla sonuçlanır, siz öyle sanmasanızda. Anti-Hile sistemleri genelde hile geliştiricileri kolay bypasslayamasın diye direk ban atmaz, şüpheli bir hareketinizi algıladığında sizi bir ban listesine ekler; daha sonrasında aradan zaman geçtikten sonra ban atar. Bu yüzden sizde neden ban yediğinizi anlayamazsınız çünkü o zaman diliminde birçok şüpheli hareket yapmış olabilirsiniz. Kısaca bir liste ve şüphe değerleri var belirli olaylara göre şüphe levelini arttırıyor belli bir seviyeye gelince listeye ekliyor, sonrada zaman geçtikçe ban atıyor. Listedeki herkesi toplu banlamaya ise Banwave deniyor.

AltanBaba

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Minecraft zaten PvP ye yönelik oyun değil tabii zamanla bunu PvP yönünden geliştirenler var gerek minigamesler olsun herkes hunger games vb. Minecraftın gerçek amacı PvP olamaz ve olmamalıdır o yüzden herhangi bir antihack içermiyor. Minecraft Survival bir oyundur. Aynı örneğini Rust oyununda da görebilirsin evet Survival olarak açılmış ama zamanla oyunculara farklı bir içerik olaraktan PvP sunucuları eklenmiş tabii Rust durumu minecrafttan biraz da farklı dediğim gibi zaten Survival oyundaki anacın hayatta kalmaktır ben herhangi bir antihack kullanılmamalıdır

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
CS:GO taktiği anlayamadınız mı hala :D

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Craftbukkit yapımcılarının açıklaması gayet net..

is an up-and-coming Minecraft Server mod that will completely change how running and modifying a Minecraft server is done - making managing and creating servers easier and providing more flexibility. Learning from the mistakes made by other mods, Bukkit aims to be different and fill the void left by them: built from the ground up we've focused on performance, ease-of-use, extreme customisability and better communication between the Team and, you, our users. The overall design of Bukkit has been inspired by other mods and our experience as Minecraft players just like yourselves, giving us a unique perspective and advantage going into the creation of the Bukkit Project