• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Mojang Türkçe Destek | Login Failed (Giriş yapılamadı) Hatası

Atomy

Atom'u ben yaptım!
Mesajlar
599
Beğeniler
705
Puanları
1,480
PSN
I_Know_English
Xbox
Because_Im_Fish
Steam
atomytr
Minecraft
AtomyTR
#1

Giriş yapılamadı (Login failed)
Bugünkü konumda premium sunuculara giriş yaparken nadiren karşımıza çıkan "giriş yapılamadı" hatasının çözümü anlatacağım.
Kaynak Mojang'ın orijinal sitesine aittir.
Çeviri: Atomy

~-1-~
"Giriş başarısız oldu. Geçersiz kullanıcı adı veya şifre." şeklinde ki hata iletisi, yanlış kullanıcı adı, yanlış e-posta adresi veya yanlış şifre kullandığınız anlamına gelir. Lütfen 30 dakika bekleyin ve ardından tekrar deneyin, hesap kimlik bilgilerini doğru şekilde kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, daha önce kullanmadığınız bir hesabınız için şifrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Şifrenizi sıfırlamanız gerekiyorsa lütfen hesap şifreleriyle ilgili makaleyi ziyaret edin. Şifrenizi birden çok kez değiştirmek sorunu çözmez.

~-2-~
Birden fazla başarısız oturum girişimi sürekli yapılırsa, hesabın tekrar kimlik doğrulaması tekrar yapılmadan önce 24 saat beklemeniz gerekir. Sorununuz 24 saat içerisinde çözülmez ise Mojang'ın müşteri desteği ile iletişime geçmeniz gerekir.

~-3-~
Kimlik doğrulama süreçleri sürekli güncellendiği için, kişiler bazı durumlarda hesaplarına erişemeyebilir ve "Giriş başarısız, geçersiz kullanıcı adı veya şifre" hata iletisini görebilirler. Ancak bu geçici bir sorundur, 30 dakika ile 1 saat arasında beklemeniz sorununuzu çözebilir.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Belirttiğim linkler yanlışsa doğru linki bulmam da yardımcı olursanız sevinirim.
İyi forumlar.​
 
Son düzenleme: