• rabisu

    14 may 19

Mojang Türkçe Destek | Login Failed (Giriş yapılamadı) Hatası

Atomy

Atom'u ben yaptım!
Mesajlar
598
Beğeniler
711
Puanları
1,480

Giriş yapılamadı (Login failed)
Bugünkü konumda premium sunuculara giriş yaparken nadiren karşımıza çıkan "giriş yapılamadı" hatasının çözümü anlatacağım.
Kaynak Mojang'ın orijinal sitesine aittir.
Çeviri: Atomy

~-1-~
"Giriş başarısız oldu. Geçersiz kullanıcı adı veya şifre." şeklinde ki hata iletisi, yanlış kullanıcı adı, yanlış e-posta adresi veya yanlış şifre kullandığınız anlamına gelir. Lütfen 30 dakika bekleyin ve ardından tekrar deneyin, hesap kimlik bilgilerini doğru şekilde kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, daha önce kullanmadığınız bir hesabınız için şifrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Şifrenizi sıfırlamanız gerekiyorsa lütfen hesap şifreleriyle ilgili makaleyi ziyaret edin. Şifrenizi birden çok kez değiştirmek sorunu çözmez.

~-2-~
Birden fazla başarısız oturum girişimi sürekli yapılırsa, hesabın tekrar kimlik doğrulaması tekrar yapılmadan önce 24 saat beklemeniz gerekir. Sorununuz 24 saat içerisinde çözülmez ise Mojang'ın müşteri desteği ile iletişime geçmeniz gerekir.

~-3-~
Kimlik doğrulama süreçleri sürekli güncellendiği için, kişiler bazı durumlarda hesaplarına erişemeyebilir ve "Giriş başarısız, geçersiz kullanıcı adı veya şifre" hata iletisini görebilirler. Ancak bu geçici bir sorundur, 30 dakika ile 1 saat arasında beklemeniz sorununuzu çözebilir.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Belirttiğim linkler yanlışsa doğru linki bulmam da yardımcı olursanız sevinirim.
İyi forumlar.​
 
Son düzenleme:

AtomyTR

Atomcan
İçerik Yöneticisi
Mesajlar
246
Beğeniler
528
Puanları
920
Ruh Hali
Ölü konumu tekrar görmek güzel bir duygu.
 

Greaster

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
32
Beğeniler
2
Puanları
400
Ruh Hali
tmdır simdi bu konuyu 10yıl daha hortlatmıyak 10yıl sonra yine hortlatalım.