MoonNetwork Runescape benzeri RPG Skyblock - Özel Ekipmanlar│Dünya Bossları│Atölye│Akçe Sistemi│Görevler│1.16.5

RolyPoly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.moonnw.tk
Oyun Sürümü
1.16.5(Optifine Gerekli)
Sunucu Slotu
60
Sunucu Türü
Rpg Skyblock

Untitled-1.png

2021-06-16_20.01.42.jpg

kepler.png
2021-07-21_14.35.54.png
2021-07-21_14.36.13.png
2021-07-21_14.35.25.png
2021-07-21_14.34.16.png

Animasyonlar
Ekipmanlar

Örnek Ekipman Görselleri
Ekli dosyayı görüntüle 182219Ekli dosyayı görüntüle 182220
Ekli dosyayı görüntüle 182221

!!!! ÖNEMLİ !!!!
Sunucu çok kompleks ve bir o kadar da büyük olduğundan bir öğretici video çektik. Lütfen sunucuya gelmek isterseniz bu videoyu izleyin sunucu hakkındaki her şeyi anlatıyorum. Sizin için harika bir başlangıç olur. Ayrıca sunucuya özel texture pack vardır ve indirmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Kurulum oyuna girince otomatik oluyor sadece optifine lazım.

Son düzenleme:

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımını beğendim fakat böyle oynanan serverler çok az ama sizinkide öyle olmuş sanırsam inşallah aktiflikleriniz fazla olma dileğimle

RolyPoly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımını beğendim fakat böyle oynanan serverler çok az ama sizinkide öyle olmuş sanırsam inşallah aktiflikleriniz fazla olma dileğimle

Türkiyede herkes hazır paketlere ilgi duyuyor. Bakalım özgün bir şeyler yapalım dedik.

RolyPoly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server saçma açıkcası serverde warpa gidip bütün itemleri alıp adada tarım şeyleri yaparak bir 2 eşya almak saçmaaa server saçmalıktan ötesii konudaki gibi deil sizde öbür swler gibi boktan uğraştığınız max 1 2 gündür :D

Normal skyblock dan tek farkı rpg yönünün ağır olması. Oyuna yeni giriyorsun oynama süren 10 dakikadan bile fazla değil her şeye bir lafın var açıkcası herkes seni 8 9 yaşında bir cocuk sandı. Öylesindir zaten sana anlatılanı anlamıyorsun. Tam 8 aydır bu serverla uğraşıyorum işimi gücümü bıraktım sana oyunu öğreteyim diye. Sana farklı alternatifler sunuyorum para kasman için diyorum adanda tarım yapabilirsin, maden kasabilirsin onları paraya çevirebilirsin, mob kesebilirsin. Sen zaten bu işleri yaparken sana yetenek xp si gelicek. Hadi adada niye madencilik xp si kasılmıyor dedin onun da cevabını verdim. Dedim ki uzun süre aynı bloğu kırarsan buglanıyor ve o blokdan seri bir şekilde xp kasabiliyorsun. Sen bunu da anlamıyorsun hala kendi bildiğini okuyorsun. Onca insan hiçbir laf etmedi onlarda işlerini bıraktı sana anlamadığını anlatmaya çalıştırlar fakat nafile. Servere bir daha hiç gelmemeni tavsiye ederim. Sonuçta sende anlayış ve kapasite 0. Normal 1 insan 1 video ile tüm oyunu kavrayabilir. Ayrıca bu ön yargını kır yoksa her ortamdan dışlanırsın. Aynı bu serverda olduğu gibi.

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Normal skyblock dan tek farkı rpg yönünün ağır olması. Oyuna yeni giriyorsun oynama süren 10 dakikadan bile fazla değil her şeye bir lafın var açıkcası herkes seni 8 9 yaşında bir cocuk sandı. Öylesindir zaten sana anlatılanı anlamıyorsun. Tam 8 aydır bu serverla uğraşıyorum işimi gücümü bıraktım sana oyunu öğreteyim diye. Sana farklı alternatifler sunuyorum para kasman için diyorum adanda tarım yapabilirsin, maden kasabilirsin onları paraya çevirebilirsin, mob kesebilirsin. Sen zaten bu işleri yaparken sana yetenek xp si gelicek. Hadi adada niye madencilik xp si kasılmıyor dedin onun da cevabını verdim. Dedim ki uzun süre aynı bloğu kırarsan buglanıyor ve o blokdan seri bir şekilde xp kasabiliyorsun. Sen bunu da anlamıyorsun hala kendi bildiğini okuyorsun. Onca insan hiçbir laf etmedi onlarda işlerini bıraktı sana anlamadığını anlatmaya çalıştırlar fakat nafile. Servere bir daha hiç gelmemeni tavsiye ederim. Sonuçta sende anlayış ve kapasite 0. Normal 1 insan 1 video ile tüm oyunu kavrayabilir. Ayrıca bu ön yargını kır yoksa her ortamdan dışlanırsın. Aynı bu serverda olduğu gibi.
o cocuk şu anda piyasada ellenmemiş sw bırakmadı :D