• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

MoppleCraft.nitrado.net 1.7.x - 1.8.x -FFA - 1vs1 - 0 Lag (Konu Güncellendi)

shekileren

Sudan Çıkmış

- MoppleCraft , Pandalar Cenneti !
- Crackli Youtube Kanal Serveridir.
- IP : MoppleCraft.nitrado.net
Yenilik : Kapasite 32'den 50'ye Yükseltildi.

MoppleCraft , Mopple Youtube Kanalının Resmi PVP Sunucusudur. 4 Farklı Biyom Üzerinde Bulunan Spawn'da Doğar , Aşağısındaki Suya Atlayarak Savaşmaya Başlarsınız. Her Adam Öldürdüğünüzde '1k' Oyun İçi Para Kazanır ve Bu Paralarla da Spawn'dan Gidilen Market'te 'Başlangıç Kiti'nize Ek Olarak Ekipmanlar Alabilirsiniz. Server'da Spawn'dan Gidilmesi Mümkün Olan '1vs1' Arenalari Mevcuttur. Dilediğiniz Gibi Farklı Ödüller Eşliğinde Dostça Birebir Savaşlar Yapabilirsiniz.Özel Olarak Kodlanmış Super Bow Spleef'de Ödüller Eşliğinde Mücadele Edebilirsiniz.

Türkiyede Neredeyse Bir İlk 8 Farklı Biyom!

Spawn Gorunumu

Ekipman Market'i

Ramazan'a Özel 1vs1 Haritası

Super Bow Spleef Ornek Arenasi

Server Oyuncu Online Durumu
Tekrardan IP : MoppleCraft.nitrado.net
Surum : 1.7.x - 1.8.x
Kapasite : 50
Ram : 5 GB

Son düzenleme:

shekileren

Sudan Çıkmış

shekileren

Sudan Çıkmış
Sunucuda acıkma olmasaydı daha iyi olurdu durmadan yemek yemek zorunda kaliyoruz ve yemek bitince sıkıntı oluyor.Map 4 biomlu ve çok da küçük yani o kadar da sevilecek bir map değil.Server PvP server siz faction server gibi event yapıyorsunuz ?Bir de alınan itemler tek kullanışlık o da çok kötü olmuş. BEĞENMEDİM.
Sunucuda acıkmama ayarlandı , ayrıca kalıcı kitler bugün yapılıyor. Serverin Map'i BattleGrounds Sistemiyle Değişecektir. Beta gibi bir şeydeyiz. Bu kadar olumsuz yorum'a gerek yoktu. Tavsiyeler için teşekkürler.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
PSN
Mysterion
Xbox
Mysterion
Steam
AdexTR
Ruh Hali
Minecraft
Mysterion
Konu güncelleme kurallarına dikkat ediniz. İyi forumlar.

2- Konu Güncelleme

Konunuzun ön sayfalara gelmesi için güncellemenize ancak 24 saatte bir izin verilir. Bazı bölümler (genellike az içerikli destek bölümleri) bu kuraldan muaf tutulabilir. Konu güncelleme işlemi, reklam amaçlı açılan, eklenti tanıtım, sunucu paylaşım konularında sadece konu sahipleri tarafından yapılabilir. Yan hesaplar veya diğer üyeler konuları sadece güncellemek için güncelleyemezler. Güncellemeleri durumunda ilgili mesaj eğer konu sahibi tarafından rapor edilmezse yetkili tarafından kaldırılır, konu sahibi ve konu güncelleyen üyeliğe uyarı verilir.

http://forum.minecraftturk.com/kurallar/

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
PSN
Mysterion
Xbox
Mysterion
Steam
AdexTR
Ruh Hali
Minecraft
Mysterion
Bu mesajım, konuya yaptığım son uyarıdır, aksi halde konunuz kapatılacaktır. Konu güncelleme kurallarına dikkat ediniz, iyi forumlar.

2- Konu Güncelleme

Konunuzun ön sayfalara gelmesi için güncellemenize ancak 24 saatte bir izin verilir. Bazı bölümler (genellike az içerikli destek bölümleri) bu kuraldan muaf tutulabilir. Konu güncelleme işlemi, reklam amaçlı açılan, eklenti tanıtım, sunucu paylaşım konularında sadece konu sahipleri tarafından yapılabilir. Yan hesaplar veya diğer üyeler konuları sadece güncellemek için güncelleyemezler. Güncellemeleri durumunda ilgili mesaj eğer konu sahibi tarafından rapor edilmezse yetkili tarafından kaldırılır, konu sahibi ve konu güncelleyen üyeliğe uyarı verilir.

http://forum.minecraftturk.com/kurallar/

EnesBey47

Ağaç Yumruklayıcı
Steam
TheREKT
Serverde Teamın Yasak Olduğunu Bilmiyordum Jail Yedim Sonra Moderatör Git Sunucudan Umrumda Değilsin Dedi. Map Biyomlu Çok Kötü.
Jailde Moderatör Gereksiz Şeyler Yapıyor. Yani Sunucuya Notum 10 Üzerinden 4!
BEĞENMEDİM SUNUCUYU İYİ FORUMLAR