< Morpheus.nitrado.net > 1.7.X-1.8.X -Faction/Rütbe/Boss/KöylüTicaret/Aramıza Katıl<>Kaliteyi Hisset

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoğukanRS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server kapandı mı ?? can't resolve hostname diyor. yanlış yazmadım çünkü dün aynı iple giriyodum

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Moderatör tarafından düzenlendi:

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu ve başlık düzenlenmeli HUB oldu diye yazılmalı bence. Sunucu harika :) :alkış::ci::şapka::gg:

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedense rain event alanım heryerde dolaşıyor, paketimin kısmını kullanıp kullanmıyorum demenize tamam dedim. Konunuzu incelediğimde 2 yıl önce ekibimle yapmış olduğumuz rain event alanı nedense tek sizde değil her sunucuda mevcut, bizler sayesinde bu faction sunucular güzelleşti, kazandığınız paralar Allah katında bize sevap olarak geçer inşallah :)

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Nedense rain event alanım heryerde dolaşıyor, paketimin kısmını kullanıp kullanmıyorum demenize tamam dedim. Konunuzu incelediğimde 2 yıl önce ekibimle yapmış olduğumuz rain event alanı nedense tek sizde değil her sunucuda mevcut, bizler sayesinde bu faction sunucular güzelleşti, kazandığınız paralar Allah katında bize sevap olarak geçer inşallah :)
Event alanı çoktan silindi ve Değiştirildi.

Konu ve başlık düzenlenmeli HUB oldu diye yazılmalı bence. Sunucu harika :) :alkış::ci::şapka::gg:
Teşekkürler.

Moderatör tarafından düzenlendi:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
104
Ruh hali
Kardeşim reklam neden koyuyorsun? Nerede bu moderator'lar? Adamlar foruma kaç reklam koydu hiç ilgilenen yok Bravo!

Konunuza atılan reklamlar hakkında on üç tane olmak üzere toplamda yirmi bir tane işlem yapılmış. "Nerede bu moderator'lar?" diye sormuşsunuz moderatörler burada.

Rapor Etme
Herhangi bir kural ihlali durumunda içerik rapor edilmelidir. Her mesajın altında "Rapor Et" butonu bulunmaktadır. Rapor ettiğinizde moderatörlere rapor ettiğiniz içerik ve raporunuzda yazdığınız açıklama gönderilir.

Rapor edilmesi gerektiğiniz düşündüğünüz şeyleri rapor etmelisiniz. Yanlış rapor etmek ceza almanıza neden olmaz.

https://forum.gamer.com.tr/kurallar/

pvpci3131

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
03.05.2016 21:40 civarı morpheus adlı yetkili laga3000 isimli bir oyuncuya durmadan sövdü bu olaydan önce vip alacaktım bu admin değil dedim o bir serseri dedim ve vazgeçt,m admin morpheusun sövdüğünü 59 kişi gördü ayıptır ya arkadaşım bu nasıl bir server server dedğin admin oyuncu ilişkisi olan birşeydir ama siz aştınız artık adama sövdünüz 59 kişimin önünde ayıp ayıp

ByFansa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
03.05.2016 21:40 civarı morpheus adlı yetkili laga3000 isimli bir oyuncuya durmadan sövdü bu olaydan önce vip alacaktım bu admin değil dedim o bir serseri dedim ve vazgeçt,m admin morpheusun sövdüğünü 59 kişi gördü ayıptır ya arkadaşım bu nasıl bir server server dedğin admin oyuncu ilişkisi olan birşeydir ama siz aştınız artık adama sövdünüz 59 kişimin önünde ayıp ayıp
Mubarek Kardesim tamam iser al vip ister alma olayın dışından yorum yapion .. serverin oyuncularının tamamına yakınıyla samimi oldugum icin rahatsiz olmuyorlar benden .. ama bende rahatsiz olmuyorlar diye herdaim kufur etmiom .. bu farkli bir durumdu demekki sen yenisin demekki sen pek bilmion canın sağolsun..bir kişi kaybederiz 1000 kişi kazanırız sıkıntı yok.Benim Adminligim de kuruculugumunda hakkını verdigimi oyuncular bilir.Esas senin bizim sinirli anımızı burda kotulemek icin kullanman serseriliktir mevzuları bilmiyon laf yapion ama senin canın sağolsun.Serverin Ve Kurucuların Kalitesini Bilen Bilir.Hade Eyw

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Konunuza atılan reklamlar hakkında on üç tane olmak üzere toplamda yirmi bir tane işlem yapılmış. "Nerede bu moderator'lar?" diye sormuşsunuz moderatörler burada.

Rapor Etme
Herhangi bir kural ihlali durumunda içerik rapor edilmelidir. Her mesajın altında "Rapor Et" butonu bulunmaktadır. Rapor ettiğinizde moderatörlere rapor ettiğiniz içerik ve raporunuzda yazdığınız açıklama gönderilir.

Rapor edilmesi gerektiğiniz düşündüğünüz şeyleri rapor etmelisiniz. Yanlış rapor etmek ceza almanıza neden olmaz.

https://forum.gamer.com.tr/kurallar/
Tamam kardeşim, sağol kolay gelsin.

Kardeş haklısın o ikili bi' türlü anlaşamıyrlar ortaya böle bir şey çıkıyor. Ben uyarırım sen içini ferah tut :)

pvpci3131

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeşim, sağol kolay gelsin.

Kardeş haklısın o ikili bi' türlü anlaşamıyrlar ortaya böle bir şey çıkıyor. Ben uyarırım sen içini ferah tut :)
ayıp yani ya diğer oyuncularının oynabileciği iyi bir server olmalı bide şu ustarehber denilen bobunco biadama hack die 9999 dk mute attı ayıp ya

Mubarek Kardesim tamam iser al vip ister alma olayın dışından yorum yapion .. serverin oyuncularının tamamına yakınıyla samimi oldugum icin rahatsiz olmuyorlar benden .. ama bende rahatsiz olmuyorlar diye herdaim kufur etmiom .. bu farkli bir durumdu demekki sen yenisin demekki sen pek bilmion canın sağolsun..bir kişi kaybederiz 1000 kişi kazanırız sıkıntı yok.Benim Adminligim de kuruculugumunda hakkını verdigimi oyuncular bilir.Esas senin bizim sinirli anımızı burda kotulemek icin kullanman serseriliktir mevzuları bilmiyon laf yapion ama senin canın sağolsun.Serverin Ve Kurucuların Kalitesini Bilen Bilir.Hade Eyw
sen svde sinirlenmeyceksin önünde 59 kişi var sabır herşeyin azmidir eğer durmadan sinirlenceksen bu işi bırak yarın öbür gün başka birine çatarsın davalık olursun sabretmeyi ve öfklenemmemyi öğren

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel++++

Konu güncel+

Konu güncel+

Konu Güncel++++

Konu güncel+++++

Güncel

Konu güncel+

Konu Güncel.

EmekliKorsan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardesim sorun oyuncularda deil aldıgın o ertu denilen admin command block ile sistem kurmus serverde oto mesajda MiraFactiona Gidin Kral Morpheus.Nitrado.Net Yazın Reklam Yazın Yapıyor ? 106 kisiydım ?
saldırı yapmadım sen yoksun diye sadece sabrımı zorlamayın admin alacaksan lütfen +18 al cocuk cocuk hareketler yapmasın
Dediğine Katılıyorum Server Güzel Ama Bazı Yetkililer Var Coçuğun Önde Gideni Haline Gelmiş. Adam Akıllı Oyun Tadı Böyle Yetkililerin Olduğu Sunucularda Çıkmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...