motd yazısı

CoolManSemih588

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Server Açıcagım fakat bir sıkıntı var herşeyi yaptım Server Giriş yazısı sıkıntısı var

Servera girildiginde batihost plugin paketi yazısı yazıyor bu yazıyı kaldırmak istiyorum

Motd a girip degiştirdim olmadı Essentialsa girdim olmadı hertürlü şeyi denedim gerçekten olmadı Yardım Edebilcek Varmı ?

https://hizliresim.com/JOLQ9Y resim adresi

CoolManSemih588

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baktım Dostum Fakat çıkmadı batihost.com yazısını her pluginde tek tek aradım çıkmadı

CoolManSemih588

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baktım gerçekten çok sıkıntılı bir durum motd bomboş olmasına ragmen hala bu yazılar yazıyor

Kimse bilmiyormu çok acil yardım lazım lütfen:bayrak:

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
oranın motd ile alakası yokta sen bana özelden plugin paketini indirdigin yeri at ordan ben paketin içerisine bakayım

CoolManSemih588

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum plugin paketini paylaşmak yasak napabiliriz

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bu sorunu buldum fakat şimdi essentialsda sorun çıktı isimden sonra yazılar renksiz essentials config siliniyor ikidebir aynı şeyi atmama ragmen siliniyor essentials.broken diye dosya oluşturuyor bilen varmı çözümünü

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
AuthMe klasörünün içinde ki dosyaları incele bi' metin belgesi olmalı orda yazar anlarsın zaten.

aLoneMyth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Authme klasörünün içindeki welcome.txt'de bu batihost.com vs. yazıları vardır mutlaka oraya bak bi eğer orda değilse yaz tekrar.