MotdManager | Bilen bakabilirmi?

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumda eskiden çalışan motdmanager çalışmıyor. SexyMotd denedim serverlistplus falandır hepsini denedim ama olmadı.Suncuyu başlattığımda 5 6 saniyeliğine gözüküp sonra kayboluyor.Bunun problemi nedir ?

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Dostum yaptıklarını biraz açar mısın? Yani düzenleyince reload mı atıyorsun restart mı? Önceden çalışıyorsa bir şeyleri sildin, değiştirdin veya düzenledin mi?

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam bir bilgi yansıt sunucunun sürümü falan filan spigotmu ? paperspigotmu ? vs...

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sorun bende de oldu fakat sunucun makine ise server.yml'den motd kısmına "&" bu kod yerine "§" bu kodu yazacaksın. Örnek;
"§a§lSunucuadı §8> §d1.8 §8- §9bunun gibi...

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum yaptıklarını biraz açar mısın? Yani düzenleyince reload mı atıyorsun restart mı? Önceden çalışıyorsa bir şeyleri sildin, değiştirdin veya düzenledin mi?

Motd manager önceden çalışıyordu. Birkaç plugin ekledik bozuldu. Sonra o pluginleri sildigimzdede yine aynı sorun oldu. Bütün motdları denedik olmadı. Normalde motdmanagere motd reload yazarak reloadlardım yani oyundan direk. Farklı bir şey yok yani.

Tam bir bilgi yansıt sunucunun sürümü falan filan spigotmu ? paperspigotmu ? vs...

Craftbukkit 1.7 1.8 tam bir bilgi burdan nasıl yasıtabilirimki skype adresin varsa verebilirsin.

Bu sorun bende de oldu fakat sunucun makine ise server.yml'den motd kısmına "&" bu kod yerine "§" bu kodu yazacaksın. Örnek;
"§a§lSunucuadı §8> §d1.8 §8- §9bunun gibi...
Deneyecegim teşekkürler.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Motd manager önceden çalışıyordu. Birkaç plugin ekledik bozuldu. Sonra o pluginleri sildigimzdede yine aynı sorun oldu. Bütün motdları denedik olmadı. Normalde motdmanagere motd reload yazarak reloadlardım yani oyundan direk. Farklı bir şey yok yani.

Craftbukkit 1.7 1.8 tam bir bilgi burdan nasıl yasıtabilirimki skype adresin varsa verebilirsin.

Deneyecegim teşekkürler.
Ek olarak configi düzenlediğinizde reload atmayın, sunucuya restart atıp deneyin.