Yardım Mount and blade 2 Save ve seferi tekrardan açamıyorum

bilalgezer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamın aleyküm arkadaşlar. Malum koronadan dolayı evlerdeyiz. Bilgisayarda oyun bekleyenlerin şu an tek seçeneği mount and blade 2 kaldı başka oynanabilecek te pek oyun kalmadı bilgisayarımda oyüzden bugün çok acil bir forum açtım inşallah çözülür. Şimdi konuya gelmiş olursak Mount and bladei baya bi oynadım aşır geliştim modlar çıkmaya başladı . Bir kaç mod indirdim sorunsuz açıldı ama save i mi açamadım oyunu yükleye bastığım an kapandı Mount And Blade. Ondan sonra araştırdım araştırdım bulamadım. En iyisi modları silip oynayım dedim modları sildim save im i yine açamadım tekrar aynı hata. Madem böylede olmuyor 0 dan ancak modlu başlarım dedim indirdim önüme gelen güzel her şeyi. Bidaha deneyim bi umut dedim dedim tekrardan aynı save mi açtım olmadı. Nyse gitti güzelim şey dedim. Yeni sefere bastım oynadım bi 12 asker alana kadar kaydede e basınca sorunsuz ancaak oyunu kapatıp açıp o yeni save i yükle dediğim an yine kapandı oyun. Lütfen yardım edin çok zor geçiyor karantina dönemleri. Belki sistemdendir diyenler için ;

Anakart: Asus X99 Deluxe
Ekran Kartı: MSİ R9 390X 8G 512bit
Ram: Corsair vegance 8GB X 4 : 32GB
İşlemci: İ7 5820K
Gerisine gerek yoktur diye tahmin ediyorum sorarsanız yazarım
Depolamam yeterince fazla

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Selam, 1.0.10 güncelleme sonrası çoğu Bannerlord oyuncuları bu sorunu yaşadı. TaleWorlds ilerleyen güncellemeler ile birlikte bu sorunu çözecektir. Eğer dönebiliyorsanız 1.0.9 sürümüne dönün, sorununuz büyük ihtimalle ortadan kalkmış olacaktır.

bilalgezer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.0.9a geçtim safe modda açık ve kapalı olmak üzere 2 kere denedim bu sefer save yazımı bile göremedim oyunun ana ekranı gelmeden önce şöyle bi hata aldım (fotoğraf 1) ondan sonra ana ekran geldi en üsteki seçeneğe basınca save imi göremeden oyun kapandı.

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    502 KB · Görüntüleme: 83

bilalgezer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Modların adını atayım mı? Bi yardımı dokunur mu?

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Aklıma başka bir çözüm gelmedi, çünkü bu hata önceki sürümlerde de olmuştu ve gelen fixler ile sorun düzeltilmişti. Sorunun senden kaynaklı olduğunu sanmıyorum, birkaç gün içerisinde güncelleme gelir de düzeltirler umarım.