Mount & Blade: Warband Nedir?

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali

Mount & Blade: Warband nedir?
Mount & Blade: Warband, aksiyon rol yapma video oyunudur. İlk açıklama, Ocak 2009'da, Türk şirketi TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirildi ve Paradox Interactive tarafından 30 Mart 2010'da yayınlandı. Oyun, TaleWorlds web sitesinden veya steam dijital dağıtım yazılımı aracılığıyla doğrudan yüklenebilir veya gerekli çevrimiçi aktivasyona sahip bir DVD olarak mevcuttur.
Warband, altıncı bir fraksiyonu (The Sarranid Sultanate), tanıtarak siyasi seçenekleri artırarak, oyuncunun kendi hiziplerine başlama ve multiplayer modları kullanma becerisini ekleyerek orijinal oyunda genişler. Oyunun yorumları, çok oyunculardan oluşan övgüyle anılırdı. Oyun, atlı bir savaşa odaklanır ve okçuya kör silah kullanmak için bir pozisyondan veya piyade tutmasını söylemek gibi alanındaki savaş bandına emir verir.

Oyundaki ana değişiklikler
çok oyunculu yeteneği, altıncı bir hizip olan Sarranid Sultanate'yi ve yeryüzündeki haritanın yeniden düzenlenmesini içeriyordu. Siyasi seçeneklerin getirilmesi, oyuncuların efendileri etkileyip bayanlarla evlenmesine izin verir ve hizalanmamış bir oyuncunun bir kasabayı veya kaleyi ele geçirmesi ve kendi hiziplerine başlaması mümkündür. Oyun, savaşta yeni veya değiştirilmiş animasyonlar ile birlikte biraz geliştirilmiş grafikler içeriyor.

Çok oyunculu modu
RPG'yi ve harita elemanlarını tek oyuncu modundan kaldırır, bunun yerine direkt dövüşe odaklanır. Multiplayer maçları en az 2 oyuncuya kadar hitap edebilir, seçilen hiziplere dayalı olarak iki takıma bölünür. Okçuluk, Süvari ve Piyade gibi üç genel çağdaş askeri türü temelinde, tüm oyunculara dengeli bir "şablon" karakteri verilir. Karakterler, seçilen hizip için mevcut ekipmanları satın alarak özelleştirilir; çok oyunculu kibritlerde, denarları kazandıktan sonra daha iyi ekipman satın alınır. Bir oyuncunun çok oyunculu ve tek oyunculu karakterleri arasında hiçbir bağlantı yoktur ve çok oyunculu karakteri Seviyelendirmenin veya özelliklerini şablonlardan değiştirmenin hiçbir yolu yoktur. Warband' ın orijinal sürümünde sekiz çok oyunculu mod mevcuttur. Çoğu, birinci şahıs atıcı oyunlarında bulunan modlara benzer, ancak ana oyundaki kale kuşatmaları gibi diğer modlar da dahil edilmiştir. Bazı değişiklikler ilave oyun modları sağlar.

Son düzenleme:

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Warband hayattır, Warband yaşama sebebidir, Warband candır ya can.
Böyle alıcaksın okçuları diziceksin tepeye.. O gelen "piyuv piyuv" sesleri ile 1000 derece bıçak videoları gibi rahatlayacaksın böyle .d

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Böyle alıcaksın okçuları diziceksin tepeye.. O gelen "piyuv piyuv" sesleri ile 1000 derece bıçak videoları gibi rahatlayacaksın böyle .d
Çok haklısın ben yapamıyorum bare siz yapın :D (Anca internet kafeye gidersem yapıyorum :) )

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok uzun anatmışsın kısacası bir efsanedir suan oynuyorum osmanlı modu ile :D
Başarılar güzel tanınmışın.

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Forever Kergit ! Ruhu şad olsun Sancar Hanımızın..

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi tanıtım :) Oyunda Nord olarak başlayıp veagir e taraf geçtim. Svadya - Sarranid ve Kergitlilerin sonunu maraşel olarak getirdim. Elimde Tulga Şehri - Curaw Şehri - Jameyyad Kalesi - Distar Kalesi - Mechin Köyü - Karindi Köyü - Ushkuru köyü var ._. Rodok ve nordlarla olan ateşkesimiz bitti. Savaş açılırsa nordların sonunu getiricem :D Eğer Orta Çağda kesmeyi biçmeyi seviyorsanız tavsiyemdir bu oyun. (Leydi Haris'le evlendim. Onla evlenirken aynı anda 3 kıza yürüdüm. Garantiye almak gerek :D )

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Resimde ki "BUNDLE" yazısı insanı bir beklentiye sokuyor. Ve bu oyun için bir inceleme yazmak zaten gereksiz olacaktır, ki bazı oyunlar sadece oynanır, hakkında düşünecek beyin insanlarda yoktur. Ve biz bu tür oyunlara "Efsane Deriz"
Şimdi yapacağın şeyse resimde ki "BUNDLE" yazısını kaldırıp, tüm açıklamayı silip, 100pt'lik bir yazı ile "Sadece Oynayın" yazmak olacaktır.

İnceleme kısa ve öz olmuş fakat "Nedir" kısmı sanki pek gerekli değil gibi görünüyor.
"With Fire And Sword" içinde bir inceleme yazmanı bekliyor olacağım, teşekkürler.

İsteğiniz üzere resmi değiştirdim ve yorumunuz için çok teşekkürler :)

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Amen tengrım nasılda anlatıyor xd

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gün geçtikçe daha güzel yazıyorsun Kadirhan'cım. Ve dahası çok başarılı bir konu olmuş. Tebrik ediyorum!

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Gün geçtikçe daha güzel yazıyorsun Kadirhan'cım. Ve dahası çok başarılı bir konu olmuş. Tebrik ediyorum!
Çok teşekkür ederim emir'cim yorumun benim için çok değerli :)

Reaksion

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fire and sword oynuyorum hala :D ama bi warband alamadım indirime girince onuda oynuycam . Ateş ve kılıcı tavsiye ederim multisi sağlam