Mount & Blade : Warband Rehberi - İlk Görevler - Bölüm #1

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Mount and Blade : Warband oyununun rehber videolarını çekmeye başladım (bildiğim kadarıyla), bu arada Mikrofonumda bu videoda bir problem oluşmuş.​

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Multimedya
  • Sadece Minecraft ile alakalı videolar paylaşılabilir
  • Küfür/Hakaret içeren videoların paylaşılması yasaktır
  • Abone olunması istenen konular açılması yasaktır
  • Herobrine gördüğünüze dair paylaşımlar yasaktır
Yanlış anlama sadece söylüyorum.
Yanlış anlamak gibi bir durum yok, Sadece Minecraft ile alakalı videolar paylaşılıyorsa bu konunun burada ne işi var? Eğer bir sıkıntı varsa kalıdırırm boşu boşuna ban veya uyarı yemek istemem.

Shido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamak gibi bir durum yok, Sadece Minecraft ile alakalı videolar paylaşılıyorsa bu konunun burada ne işi var? Eğer bir sıkıntı varsa kalıdırırm boşu boşuna ban veya uyarı yemek istemem.
Kardeş Bilgisayar Donanımların Ne :D

En iyi cevaplar
0
rivacheg şehrindeki garip zırhla kılıcıda göster ilk işim gidip onları almak olurdu benim :D

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zaman önce bıraktım. :) Kale kuşatma gerçekten eğlenceli oluyor! :D Şimdi Total War'a başladım.

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok seviyorum bu oyunu ya, Fire And Sword ile de bir kale kuşatması falan çeksen tadından yenmez
Zaten Warband'da yakında Derebeyi felan olmayı da anlatıcam, biraz daha fazla gelişince Kale Kuşatması'nada geçiş yapacağım.[DOUBLEPOST=1422822444,1422822326][/DOUBLEPOST]
Kardeş Bilgisayar Donanımların Ne :D
Ram : 4 GB
İşlemci : İntel Core i3 3.00 Ghz
Ekran Kartı : nVidia GeForce GTS 250 1 GB[DOUBLEPOST=1423210356][/DOUBLEPOST]
2. Bölüm ile karşınızdayım, lütfen eksiklerim var ise bana söylemeyi unutmayın. Eğer videoyu beğendiyseniz kanalıma destek amaçlı abone olabilirsiniz! ^^