movement

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
skript bölümünü istediğin şeyi yazıyorsun canı sıkılan bi işsiz koşulsuz şartsız yapıyor diye algılamaya başladılar artık
Bu tür şeyler yazmamaya çalış. Ben de 'ne kadar hazırcısın dedim' ve kışkırtma,huzursuzluk tan uyarı yedim. Boşver, artık bu şekilde isteklere yardımcı olmama, aynı şekilde konuya cevap yazmama kararı aldım.

The_Dark_Brawlers

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bak ben bu foruma kaç yıl önce kayıt oldum o hesabımın şifresini unuttuğum için yeni hesap açtım daha önce bu konuda skripter arıyorum diye konu açtım adamlar skype verdi anlaştık adamlarla fakat adamlar hem fikirlerimi hemde paramı aldılar ne yapayım sizce? isterseniz konuma cevap veren kişiye serverimde vip vereyim nitrado üzerinden nakit atayım?[DOUBLEPOST=1439222465,1439222143][/DOUBLEPOST]
PHP:
on step on a red wool:
    add 1 to {basma}
    if {basma} = 5:
        make console execute command "/bot"
        delete {basma}
buyur
kardeş adam kırmızı yüne 5 kere girip çıkınca /bot komutu çalışıyor buna engel olamazmıyız

NeonSpade

Neon, the best
En iyi cevaplar
0
kardeş bak ben bu foruma kaç yıl önce kayıt oldum o hesabımın şifresini unuttuğum için yeni hesap açtım daha önce bu konuda skripter arıyorum diye konu açtım adamlar skype verdi anlaştık adamlarla fakat adamlar hem fikirlerimi hemde paramı aldılar ne yapayım sizce? isterseniz konuma cevap veren kişiye serverimde vip vereyim nitrado üzerinden nakit atayım?[DOUBLEPOST=1439222465,1439222143][/DOUBLEPOST]
kardeş adam kırmızı yüne 5 kere girip çıkınca /bot komutu çalışıyor buna engel olamazmıyız
Kod:
on step on a red wool:
    {bas.%player%} is false:
        add 1 to {basma}
        set {bas.%player%} to true
        if {basma} = 4:
            make console execute command "/bot"
            delete {basma}
            set {bas.%player%} to false
on join:
    set {bas.%player%} to false

denenmedi :)
Edit: @Celebrex - @Rosenrot obfuscate sistemi ile alakalı mesajını okudum işime yaradı. teşekkürler.

Son düzenleme: