MpYok (Kalıcı Yasaklanma) - Uçaklar - Oyun Parasıyla VIP'ler - Eski Sunucuların Dost Canlısı Ortamı !

Sunucuya ne Eklenmeli ?

• Kullanılan toplam oy
    17

ghost_emre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım : emre nuri
Soyadım : bulut
Oyuncular Aran: 4 4 lük
Online Saatin : 4 Saat Aktifim
WG/WE Bilgin : 50%
Kodlama Bilginiz : 0%
Hangi Alıma Alcaksan : adminlik
Küfür Kullanırmısın : Asla
Admin likten Anlarım Her Alımdan Anlarım %100 Komutlardan Anlarım
ne kadardır oynuyorsun : 4 yıldır minecraft ve server tecrübesi

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Adım : emre nuri
Soyadım : bulut
Oyuncular Aran: 4 4 lük
Online Saatin : 4 Saat Aktifim
WG/WE Bilgin : 50%
Kodlama Bilginiz : 0%
Hangi Alıma Alcaksan : adminlik
Küfür Kullanırmısın : Asla
Admin likten Anlarım Her Alımdan Anlarım %100 Komutlardan Anlarım
ne kadardır oynuyorsun : 4 yıldır minecraft ve server tecrübesi
Alımlarımızı Konudan Yapmıyoruz İyi Günler.

:)

ghost_emre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ad ve soyad : emre nuri bulut
komut bilgisi : sadece biraz efekte sıkıntı var
kişilerler aram : 4 4 lük
küfür kulanırmısın : aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
adminlikten anlarmısın : 97% anlarım

EminG

En iyi cevaplar
0
ad ve soyad : emre nuri bulut
komut bilgisi : sadece biraz efekte sıkıntı var
kişilerler aram : 4 4 lük
küfür kulanırmısın : aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
adminlikten anlarmısın : 97% anlarım
Dediğim Gibi:
Alımlarımızı Konudan Yapmıyoruz

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haydi hayırlısı başlayayım yorumuma :D Öncelikle serverın genel hali fena değil, sadece marke hiç hoşuma gitmedi serverda satış yapabilecek yer yok ve para serverın getirebilecekleri şeylere göre fazla zor bulunuyor. Lapis'in olmasını normalde sevmem fakat lapiste abartılmamış fiyata sevinmedim değil :D Para kazanmak için madencilik yanında yapılabilecek meslekleri de ekleseydiniz çok güzel olabilirmiş. Dün girdiğimde markete sadece maden hammaddeleri satılabiliyordu. Bugün bir ban yedim :D Ama emin olun gözlemlerimde bunun hiçbir etkisi yok sadece yediğim sebebin tamamen sizin dikkatsizliğinizden kaynaklandığını iddia ediyorum ben :D O boss bölümünden önceki yere mob pvp'lerini de engelleyen bir şey koyarsanız bu sebepten insanları banlamanıza gerek kalmaz :D Öyle bir şey oluyor bildiğim kadarı ile çoğu server boss bölümlerinde bunu kullanıyor(O bölgeden dışarıya vuramıyorsun)

Server hakkında genel düşüncem için de puanlama olarak 7/10 olur muhtemelen. Hala yerine oturacak bir server tabi, biraz lag etkisini hissettim ama belki benim internetimden de kaynaklanıyor olabilir bunun yorumunu yapamayacağım. Eğer bu yorumumu okursanız ve düşüncemi dikkate alırsanız sevinirim. Sonra başka arkadaşları da stalklamak zorunda kalmazsınız :D Serverınıza muhtemelen bir daha girmeyeceğim fakat umarım bu serverdan beklediğiniz verimi alabilirsiniz... İyi oyunlar!

EminG

En iyi cevaplar
0
Haydi hayırlısı başlayayım yorumuma :D Öncelikle serverın genel hali fena değil, sadece marke hiç hoşuma gitmedi serverda satış yapabilecek yer yok ve para serverın getirebilecekleri şeylere göre fazla zor bulunuyor. Lapis'in olmasını normalde sevmem fakat lapiste abartılmamış fiyata sevinmedim değil :D Para kazanmak için madencilik yanında yapılabilecek meslekleri de ekleseydiniz çok güzel olabilirmiş. Dün girdiğimde markete sadece maden hammaddeleri satılabiliyordu. Bugün bir ban yedim :D Ama emin olun gözlemlerimde bunun hiçbir etkisi yok sadece yediğim sebebin tamamen sizin dikkatsizliğinizden kaynaklandığını iddia ediyorum ben :D O boss bölümünden önceki yere mob pvp'lerini de engelleyen bir şey koyarsanız bu sebepten insanları banlamanıza gerek kalmaz :D Öyle bir şey oluyor bildiğim kadarı ile çoğu server boss bölümlerinde bunu kullanıyor(O bölgeden dışarıya vuramıyorsun)

Server hakkında genel düşüncem için de puanlama olarak 7/10 olur muhtemelen. Hala yerine oturacak bir server tabi, biraz lag etkisini hissettim ama belki benim internetimden de kaynaklanıyor olabilir bunun yorumunu yapamayacağım. Eğer bu yorumumu okursanız ve düşüncemi dikkate alırsanız sevinirim. Sonra başka arkadaşları da stalklamak zorunda kalmazsınız :D Serverınıza muhtemelen bir daha girmeyeceğim fakat umarım bu serverdan beklediğiniz verimi alabilirsiniz... İyi oyunlar!
Uzun Zamandır Adam Akıllı Sunucu Yorumu Görmemiştim. Yorumunuz İçin Teşekkürler.

matanuier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adım : Mustafa Berat
Soyadım : Kayıkcı
Oyuncularla Aran: Harika
Küfür Kullanırmısın : Kullanmam
Admin Rehber Gibi Alımlar İçin Burdayım Önceki Deneyimlerim 17 serverde rehberlik 4 Serverde Admin 2 Serverde Kurucu
Online Saatin : 8-9 Saat Aktifim .
WG/WE Bilgin : 100%
Kodlama Bilginiz : 95%

EminG

En iyi cevaplar
0
Adım : Mustafa Berat
Soyadım : Kayıkcı
Oyuncularla Aran: Harika
Küfür Kullanırmısın : Kullanmam
Admin Rehber Gibi Alımlar İçin Burdayım Önceki Deneyimlerim 17 serverde rehberlik 4 Serverde Admin 2 Serverde Kurucu
Online Saatin : 8-9 Saat Aktifim .
WG/WE Bilgin : 100%
Kodlama Bilginiz : 95%
Alımlarımızı Konudan Yapmıyoruz.

Son düzenleme:

EminG

En iyi cevaplar
0
Lag Çıkaran Eski Hile Engelleyici Yerine Yenisi Getirildi. Şimdi Lag Oranı %50 Daha Az

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Güzele benziyor bi ara uğrarım.

EminG

En iyi cevaplar
0
Yeni Grup Sistemi Geldi ! Konuya Yakında Eklenecektir.

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben bu serveri çok seviyodum hemde acaip seviyodum

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar