Mucizecraft.nitrado.net </ Faction / PVP /> Gizemli Sandik ve kutu eklendi /Alim Var/ 1.7 - 1.8 /<

metinkaanMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MUCIZECRAFT
Girmeden önce iki kere düşünün :)

Merhaba;
Benim kim olduğumu bazı kişiler bilir lakabım: "iMamiReyiZ" ile bu açıklamayı yapıyorum!
1 Bu sunucuya girmeden önce 2 kere düşünün lütfen )
> Sunucuda çok eksik var evet aşağıdaki fotoğrafta buna bir örnek. Sunucu parça parça ayrılmış sahibi ise SUNUCU BENİM!! diye bağırtıyor.
> Peki neden 2 kere düşünün?, çünkü bu kurucumuz vip alan kişilerin yardımları olduğunda skypede rezil ediyor video çekiyor sonra yapıyor.
> Neden böyle düşünüyorum, kitlesi küçük sövüşcü 2 laf ettimmi "skype gel lan" diyip kavga başlatan bir toplum.
> Çocuk olabilir. Buna hepimiz hak gösteriyoruz çocuklarda oynasın EGO 'ya örnek olmadan diyelim benim sunucum çocuktanda olsa en fazla 3-4 skype sövüşcüsü vardır.

FOTOĞRAF:
- Lobideki motd yazısı ve oyunlar ahaha.

2 Diğer sunucuların ve bu sunucuların farkı ( örneğin SkyBlock , Avatar )
> Bu hub sunucuda skyblock'ta var evet! Var. Güzel bir şey fakat buna emek vermişlermi üstüne üstlük /kit spawner yapıp oyuncu çekmek için yeni bir bahane üretmişler sonra türkiyemiz gelişmiyor gelişmiyor çıldırıcağım.
> Burda göreceğiniz fotoğraflar sizin benim düşüncemle aynı olabileceğine inanıyorum.

Betacraft ın düzenle demiş olduğu skriptleri düzenlememiş bari çaktırmadan silsinler bunu!

Reklamınız bol olsun arkadaşlarım :cay:

Avatar chat prefixleri ve "sıcak diye adlandırdığınız sohbet ortamı"

Düzenlemediğiniz bir plugin:

Daha türkçe karakterlerimizden erindiğiniz bir giriş motd'u :bayrak:

BC = B)eta C)raft :pof: İşte zalim halimiz zaliiiim

Özellikle &8&l[MucizeCraft&8&l] Diye motd ahaha bana özenmişsiniz ama böcerememişsiniz.

Son mesajlarım;
Bu sunucuya girmeden önce 2 sefer düşünün. Sonra girin. Bu konunu sahibi INKAR edicek %99 eminim. Fakat neyse artık geçti bu ifşadan sonra girecek kişiler düşünsün.
Ve birde önceki hub sunucuda milletin emeği gittiği gibi bununda gidicek :şapka:
Konuyu baltamaktan başka hiçbirşey yapmıyorsun kaçıncı mesaj atışın konuya böyle devam edersen şikayet edileceksin beğenmediysen oynamazsın çıldırma kıskançlık
1 olarak sunucum 3 yıldır açık ve bunu çoğu kişi biliyor sunucumunda sorabilirsiniz.
2. kendi kendine reklam yapıp güzel ss çekiyorsun beğendim bukadar uraşmanı beklemiyordum
3.Betacraft plugin paketi kullanıyorum ve forumda paylaşılmış fakat seninde bundan az kalır yanın yok 2 3 editten sonra betacraft plugin paketin güzelmiş ./bilgi ./ada komutları hepsi aynı kardeşim bukadar kıskanma bazı şeyleri anladınmı.
4.Benim hiçbir hub sunucum kapanmadı ve 1 kere avatar kapandı o itemlerde gitmemişti lütfen yalan yanlış yorum atma
5. Motd alıntı yapayimki ben senin gibi serverleri gezmiyorum oynadığım sunucular yabancı premium serverler ve motd yide senden alacak halim yok bukadar düsme lütfen
6.Pluginin hata vermesinden dolayi "İ" "Ü" "Ö" gibi karakterlerin kullanılmayacağını bir zahmet öğretmeyeyim.
7.Betacraft plugin paketi kullanıyorum ve bunu gizlemiyorum. Senin gibi editleyip kullanmıyorum
8. /kit spawner olayına gelecek olursak senin sunucunda 3 tane kit spawner veriliyordu belki kaldırmışındır fakat bana burda pirimci deme lütfen muhammed bukadar ve bunu oyuncu cekmek icin değil viplerle oyuncuların eşit olması için yaptim ve buradan kar etmeye çalışmadım iyi kıskanmalar NOT : Artık yorum atmayı durdurabilirmisin konumda birçok yorumun bulunmakta beğenmiyorsan oynamayabilirsin.

Server gayet guzel ve kolay ama yani sira build pek iyi deyil orbeyin lapis ve market kisimlari ama sw her yonuyle guzel tecrubeli builder ariyorsaniz AtakanPvP ismimle serverinizde yer almaktayim. Iyi oyunlar dilerim.
skype adresimiz : metin.kaan5 ulasın değerli yorumunuz için teşekkürler

Son düzenleme:

MucizeMetin

Ölüm Ve Yaşam Arasındaki Kişi
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapasitesi artırılmıstır.İYİ OYUNLAR

Ramazana ozel /kit spawner etkinliğine sende katil !

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pluginler dersen zaten forumda birçok plugin paketinden alıntı toplama yani ek parayla alınmış bir plugin yok 10/ 5 veriyorum
Map düzeyi spawn fena sayılmaz 10/ 6 veriyorum
Sunucuda argo , küfür genellikle master yapmış rehberler savaşta kim yenerse onu tutuyor bi nevi ayrımclık söz konusu..
Tekrar dan diyorum sunucuda çok eksik var düzenlenmesi icap eder ve forumdaki konudaki özellliklere sahip değil 42 kişilik mi sunucu ? 100 online gördüm :D :D
Bu kadar düşüncem yeter bence, iyi forumlar.

MucizeMetin

Ölüm Ve Yaşam Arasındaki Kişi
En iyi cevaplar
0
Pluginler dersen zaten forumda birçok plugin paketinden alıntı toplama yani ek parayla alınmış bir plugin yok 10/ 5 veriyorum
Map düzeyi spawn fena sayılmaz 10/ 6 veriyorum
Sunucuda argo , küfür genellikle master yapmış rehberler savaşta kim yenerse onu tutuyor bi nevi ayrımclık söz konusu..
Tekrar dan diyorum sunucuda çok eksik var düzenlenmesi icap eder ve forumdaki konudaki özellliklere sahip değil 42 kişilik mi sunucu ? 100 online gördüm :D :D
Bu kadar düşüncem yeter bence, iyi forumlar.
Teşekkür ederim değenlendirmen için 42 kişilik 200 kişilik olarak değiştirilmiştir.