Mucosoft Devleti 19 Mayıs 2016 Haritası

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Beyler öncelikle şunu belirteyim. Bilgisayarın kalitesinden dolayı bu kadar düşük çözünürlükte çekim yaptım.
Şimdi açıklamama geçeyim. Mucosoft Devleti'ni bilenler vardır forumda. Bilmeyenler forumda aratıp konuları inceleyebilirler. O anki ile şu anki halinde baya farklar var yani foruma uzun süredir devlet ile ilgili paylaşımlar yapmıyordum. Bu gün video çekmeye ayırdığım zamanda aklıma bu geldi ve bir video çektim harita ile ilgili.
İşte o video:

NOT: Eğer haritayı kendiniz görmek istiyorsanız, fotoğraf arşivi, tüm harita arşivi ve daha fazlası için Skype ekleyiniz.
Ayrıca sunucu halka açık değildir. Sadece internet üzerinden takip edebilirsiniz.
Mucosoft Devleti Facebook Sayfası

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Harita güzelde ne amaçlı kullanılacak?
İleride sanal dünya amacım var. Şu an donanımlardan dolayı bu amacımı gerçekleştiremem. Proje şöyle. Gerçek bir dünya gibi nüfus, siyaset, devletler, savaşlar, ekonomi enflasyon borsa vs. olacak.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Videoda niye ses yok.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Telif hakkı fobisi -.-
Benim grubumun şarkısını kullanabilirdin mesela, telif hakkı vermezdik, gel anlaşalım muco.(!):pala:

Sanırım haritanın bitmesi 2 3 seneyi buldu değil mi? Gerçekten büyük bir haritaya benziyor ve bu seneler içerisinde haritayı tek başına yapmış olmana bakarsak fena değil. Başarılarının devamını dilerim.. :gg:

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adam 2-3 sene önce ben bunu yapıcam diye adam topluyordu. Ciddi ciddi yaptı adam :(

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Benim grubumun şarkısını kullanabilirdin mesela, telif hakkı vermezdik, gel anlaşalım muco.(!):pala:

Sanırım haritanın bitmesi 2 3 seneyi buldu değil mi? Gerçekten büyük bir haritaya benziyor ve bu seneler içerisinde haritayı tek başına yapmış olmana bakarsak fena değil. Başarılarının devamını dilerim.. :gg:
Adam 2-3 sene önce ben bunu yapıcam diye adam topluyordu. Ciddi ciddi yaptı adam :(
Ben bu haritayı sürekli geliştireceğim bir sınırım yok. Eğer olursa sanal devlet projesi gerçekleştireceğim. Bunun için güçlü donanımlar gereklidir.