Mucosoft Devleti 5. Yılında!

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1

Mucosoft Devleti 5. Yılına Girdi!
Mucosoft Devleti, Minecraft üzerinde sanal bir devlettir. 2013 Mart'ta kuruldu. 2018 Mart'a girdik. 5. yılımıza da girdik.
Mucosoft Devleti'ni bilmeyenler eski konularına bakabilirler: "Muco Devleti, Mucosoft Devleti"
Yorumlarınızı alayım.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Mucosoft devletine nice yıllar, halkına da başarılar dilerim :şapka:

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Valla hatırladım hala duruyormu server nasıl katılabilirim ?
Sunucu hala açılıyor fakat kullanıcı girince işlemci coşuyor lag yapıyor vs. Bundan dolayı halka açık oynamıyorum pek. Daha güçlü donanımlarla gelirsek halka açılabilir yine fakat ne zaman yaparım belli değil.

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nice senelere dostum, Halka açmanı sabırsızlıkla bekleyeceğiz..

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Minecrafta başladığımda sen de buna başlamıştın ben boş iş demiştim ve 5 yıl oldu :( Hala bana boş iş gibi geliyor ama MC'nin en büyük projelerinden olabilir nice yıllara mucocum

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vergiler çok fazla siz bekleyin devrim yapacaz hülo hüloğ. (Elektrik faturası 1MP)

Bu arada kimse Towny sunucu açmamış açanların konusu da çok eski olduğu için büyük ihtimal silinmiş aslında birinin forumda böyle bir planı varsa sunucu benden :/ http://prntscr.com/isj9ju

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Vergiler çok fazla siz bekleyin devrim yapacaz hülo hüloğ. (Elektrik faturası 1MP)

Bu arada kimse Towny sunucu açmamış açanların konusu da çok eski olduğu için büyük ihtimal silinmiş aslında birinin forumda böyle bir planı varsa sunucu benden :/ http://prntscr.com/isj9ju
Ben başka firmalara güvenmediğim için kendi yerel ağımda açmayı düşünürüm.