Mucosoft Tasarım Çalışması

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Hey sen! Eğer bu yazıyı okuyorsan konuda tasarım hakkında değerlendirme yapmayı unutma. Bu gün sizlere 3 boyutlu tasarım çalışmamdan bahsedeceğim. Öncelikle neden burada paylaştığımı belirteyim. Forumdaki kategori kısıtlandırmalarından dolayı konu paylaşımı yapamıyorum. Bundan dolayı en uygun yerin burası olduğuna karar verdim.

Mucosoft Tasarım Çalışması.png

Tasarım çalışmamızda görüldüğü gibi şablon halinde hazırladım. Yazılar örnek amaçlıdır, boş durmasın diye. Alt kısımda ise iletişim bilgilerinizin yazılacağı yer bulunmaktadır.

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok abartı olmuş biraz daha düzenle.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
2010'lu yıllardan kalma bir tasarım olmuş, geliştirilebilir.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok basit ve çocuksu olmuş. Işıklandırma da kötü olmuş tek bir yerden ışığı vurdurup bırakmışsın ne highlight var ne shadow. Güneşin tasarımı kötü duruyor. Yeşil zemin bir dağ görünümü almış ancak yine de yeşil kalmış onu konuda bir karara gitmen lazım, ya oraları dağ yapacaksın ya kısaltacaksın. Yazı tipi ile bir sorunum yok ama "Danışmanlık" ve "Kaliteli Çözümler" tam ortalanmamış onları düzeltmen lazım. İletişim kısmı kötü duruyor ona da bir arkaplan olsa iyi olurdu. Gökyüzünde ki bulutlar konusunda; bir bulut modeli yapıp onu klonlayarak birden fazla bulut görünümü vermişsin. Bulut yapmak o kadar zor olmasa gerek, klonlamak yerine birden fazla model yap. Aynı zamanda gökyüzünün renkleri çok düz, güneşe yakın olan yerleri daha parlak ve sarımsı yapman daha iyi olurdu.

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatalarında başlamak gerekirse butonların üstündeki yazıların orantısı kötü olmuş.Onun dışında stickerları kaldırırsan güzel bir çalışma.
Paint 3D dışında başka profesyonel programlara yönelebilirsin işinde daha başarılı olursun.

D_D

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
2010'lu yıllardan kalma bir tasarım olmuş, geliştirilebilir.
Bu değerli yorumun için teşekkürler. :)

Çok basit ve çocuksu olmuş. Işıklandırma da kötü olmuş tek bir yerden ışığı vurdurup bırakmışsın ne highlight var ne shadow. Güneşin tasarımı kötü duruyor. Yeşil zemin bir dağ görünümü almış ancak yine de yeşil kalmış onu konuda bir karara gitmen lazım, ya oraları dağ yapacaksın ya kısaltacaksın. Yazı tipi ile bir sorunum yok ama "Danışmanlık" ve "Kaliteli Çözümler" tam ortalanmamış onları düzeltmen lazım. İletişim kısmı kötü duruyor ona da bir arkaplan olsa iyi olurdu. Gökyüzünde ki bulutlar konusunda; bir bulut modeli yapıp onu klonlayarak birden fazla bulut görünümü vermişsin. Bulut yapmak o kadar zor olmasa gerek, klonlamak yerine birden fazla model yap. Aynı zamanda gökyüzünün renkleri çok düz, güneşe yakın olan yerleri daha parlak ve sarımsı yapman daha iyi olurdu.
Bu detaylı analiz için teşekkürler, senin yazdığın yorum gibi her yazılan yorum değerlendirilecektir. :)

Hatalarında başlamak gerekirse butonların üstündeki yazıların orantısı kötü olmuş.Onun dışında stickerları kaldırırsan güzel bir çalışma.
Paint 3D dışında başka profesyonel programlara yönelebilirsin işinde daha başarılı olursun.

D_D
Korsan kullanmıyorum, ama ücretsiz kaliteli bir uygulama önerirsen inceleyebilirim.

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu değerli yorumun için teşekkürler. :)

Bu detaylı analiz için teşekkürler, senin yazdığın yorum gibi her yazılan yorum değerlendirilecektir. :)

Korsan kullanmıyorum, ama ücretsiz kaliteli bir uygulama önerirsen inceleyebilirim.
Aklımda bir program yok "Adobe" programlarının fiyatı ne kadar hiç bilmiyorum 3D programı vardı galiba bir bak derim.

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Senin metnin kadar sade değil en azından. Neyse espriyi geçelim, benim abartılı tasarımlarımı görsen buna "Çok sade!" dersin. O derece sade bana göre. ._.
bunun benim metninle ne alakası var? ben beğenmedim diyorum.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ha bir de perspektif ile alakalı bir kaç bilgi edinmen gerekebilir. Yaptığın çalışmayı inceledikten sonra baktım baktım sonradan 3 boyutlu olmasına rağmen çalışmada derinlik olmadığını fark ettim. Perspektif konusunda bilgi edinirsen çalışmaların inanılmaz seviye atlayacaktır. Tasarım yapmak falan zor iştir bilirim, sakın yarıda bırakma bu konuda geliştikçe yaptığın şeyden daha fazla zevk alacaksın.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aga naptın.
Biraz sade ol şöyle B)
131424