Mührün yıkılışı...

Dragon_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben Prodhah! Ejderha lordu! Eruvos'un tek oğlu... Babam beni korkunç bir güçle mühürlemişti. Lefos'un karanlığı ile, sonunda o mühür yok oldu. Babamı yenip, ejderha tahdına hakim olacağım!

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
haydaa biri gitti biri geldi @DarknessLefos şunu muühürlede bitsin şu iş

DarknessLefos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
haydaa biri gitti biri geldi @DarknessLefos şunu muühürlede bitsin şu iş
Ne kadar komik, değil mi? Gücüne bile kavuşamayan, aciz bir ejderhanın, Letfune'o'nun karanlığını kullandığını düşünmesi....
Sana şunu söyleyebilirim Prodhah! Eğer bunca zamandır gerçekten Eruvos'un onda biri kadar umrumda olsaydın... şimdiye yaşama ihtimalin yoktu. Sadece sana acıdım. Seni bilerek, Eruvos'a mühürlettim. Böylece bu büyük savaşta hayatta kalabilecektin. Ama ölmeyi çok istiyor duruyorsun. O zaman bu senin son saniyen...

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ne kadar komik, değil mi? Gücüne bile kavuşamayan, aciz bir ejderhanın, Letfune'o'nun karanlığını kullandığını düşünmesi....
Sana şunu söyleyebilirim Prodhah! Eğer bunca zamandır gerçekten Eruvos'un onda biri kadar umrumda olsaydın... şimdiye yaşama ihtimalin yoktu. Sadece sana acıdım. Seni bilerek, Eruvos'a mühürlettim. Böylece bu büyük savaşta hayatta kalabilecektin. Ama ölmeyi çok istiyor duruyorsun. O zaman bu senin son saniyen...
helal be öldür be adam be

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben birşley anlamadım :I anlayan :p

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D gelsin gelsin 4 gözümüzle bekliyoz

Ejderha gelecek ve buralar darma duman olcak aman tanrım didim biri gidiyor 1 geliyor bizi beni camdan atsın

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İğiki oğlum şu oyunu oynuyor ve bu siteye giriyor. Ben babanın arkadaşı Şanziment! Hemen arıyorum babanı...