Multi oynayamıyorum

asd2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir servera giriyorum girdigim gibi oyun laga giriyor 5-10 saniye sonra oyundan atıyor zaman aşımı diyor
bazı serverlarda login girisini yapıyorum başka bir lobiye atıyor orada laga giriyor bazısındada logini bile yaptırmadan laga giriyor girdikten 1saniye sonra laga giriyor(geçmeyen bir lag)
internetim süperonline 50mb hız -win10 kullanıyorum

METURKAN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Appdata'dan silip tekrar yüklemeyi denedin mi?

asd2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Vivat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnternetin hızlıymış zaten,minecraftı tamamen sil güvenilir bir yerden tekrar yükle.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

asd2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnternetin hızlıymış zaten,minecraftı tamamen sil güvenilir bir yerden tekrar yükle.
başka biyerden yükledim ayni şekilde lag girdi ve ardından şunu belirteyim yanlış anlasılma olmasın diye register login işlemlerinden değil hersey donuyor topragı kırıp alt atmana gidebiliyorum wgli alanda(5-10saniyeline)sonrada oyundan atıyor

Vivat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi virüs taraması yaparmısın,çünkü normal değil girmemesi :)

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Malwarebytes yada kaspersky ile tarat. Eset eskiden iyiydi. Şimdi beş para etmez. Ayriyeten ekran kartının ve javanın güncel olduğundan emin ol. Girdiğin serverlar oynadığın sürümle uyuşuyormu onada dikkat et.

asd2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Malwarebytes yada kaspersky ile tarat. Eset eskiden iyiydi. Şimdi beş para etmez. Ayriyeten ekran kartının ve javanın güncel olduğundan emin ol. Girdiğin serverlar oynadığın sürümle uyuşuyormu onada dikkat et.
ekran kartım ve javam güncel kendi sitesinden yeni güncelledim denediğim serverlarda 1.8.X ben se 1.8.0-1.8.2-1.8.8 ile denedim yinede bu sorunla karsılaştım
ama başka bir antivirüsle bilgisayarı taratacagım inş çözülür
yorumlarınız için teşekkürler