[MULTİDUEL] Tabela Sistemli | İstatistikler | Ayarlanabilir Kitler | GUI | Vee ScoreBoard

MehmetBatınMuştu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Herkese Merhaba Arkadaşlar. Bugün Kendi Yapmış Olduğum Güzel Bir Skripti Sizlerle Paylaşacağım. Daha Önceden Diğer Hesabım İle Bunun Buglu Halini Yapmıştım.
Sonradan Çalışmalara Devam Ettim Ve Bunu Yaptım. Aslında Spigotta Para İle Satacaktım Ancak Nasıl Satıldığını Bulamadım Ve Skript Elimde Kaldı. Bende En Azından Diğer Arkadaşlarımıza Yardımcı Olmak Adına Bedavaya Vermeye Karar Verdim (Skript İngilizcedir Spigot İçin Yaptım Dediğim Gibi). Umarım Beğenirsiniz. Ben Skripte Bunu Yazmak İçin Başlamıştım Ve Sonunda Hallettim. Yakında Bunun SpainPvP Tarzı Olanı Çıkacak! İsterseniz Skripte Geçelim..

ÖZELLİKLER:
  • Sınırsız Arena
  • ScoreBoard
  • Tabela Destekli
  • İstatistik
  • GUI Destekli
  • 1vs1 - BuildUHC
  • Kitler Ayarlanabilir
  • Ve Daha Bir Sürü Özellik..
Komutlar:
PHP:
/dueladmin create <arena>
/dueladmin remove <arena>
/dueladmin settoggletype <arena> <type>
/dueladmin setspawn1 <arena>
/dueladmin setspawn2 <arena>
/dueladmin setdefaultinv <arena>
/dueladmin setlobby <arena>
/dueladmin enable <arena>
/dueladmin disable <arena>
/dueladmin setmainlobby
/dueladmin list

Oyuncu Komutları:
PHP:
/duel list
/duel join <arena>
/duel leave
/duel stats

Arkadaşlar Resimler 2.0 Version'unda Eklenecektir. İyi Forumlar
Bulduğunuz Bugları Belirtirseniz Yardımcı Olabilirim.
Eklenmesini İstediğiniz Özellikleri Özel Mesaj Veya Yorum Olarak Yazabilirsiniz.
Beğenmeyi Unutmayın.
http://hastebin.com/amapivokop.vbs
@RepublicanSensei
@Bartu_
@Bartuzen
@Switcher
@Nano_Sensei
@Axel102

jackopmackop

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
rows chest'de mi çıkıyo stats'lar yoksa komutla mı.

MehmetBatınMuştu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler. v2.0 Versionunda Eklenmesini İstediğiniz Herhangi Bir Şey Olursa Buradan Yazın.

MehmetBatınMuştu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buyrun:
PHP:
        if arg 1 is "stats":
            if arg 2 isn't set:
                open chest with 1 rows named "&aSTATS" to player
                format slot 0 of player with golden sword named "&6Wins" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::WIN}%" to close
                format slot 2 of player with iron sword named "&6Game played" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::GAMEPLAYED}%" to close
                format slot 4 of player with sunflower named "&6ELO" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::ELO}%" to close
                format slot 6 of player with redstone named "&6Deaths" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::DEATHS}%" to close
                format slot 8 of player with glowstone dust named "&6Kills" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::KILLS}%" to close
            if arg 2 is set:
                open chest with 1 rows named "&a%arg 2%'s STATS" to player
                format slot 0 of player with golden sword named "&6Wins" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::WIN}%" to close
                format slot 2 of player with iron sword named "&6Game played" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::GAMEPLAYED}%" to close
                format slot 4 of player with sunflower named "&6ELO" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::ELO}%" to close
                format slot 6 of player with redstone named "&6Deaths" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::DEATHS}%" to close
                format slot 8 of player with glowstone dust named "&6Kills" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::KILLS}%" to close

Shiptar

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş Tabelaya Ne yazcıaz giriş Yapmaları icin

1. Satıe &3[&bDUEL&3] bunu yazmıyozmu

Yazdım olmadı ama

Bir de Bendeki ScoreBoard Var O Yanım Sönüyo Skriptten Dolayı Onu Nasıl Kaldırcam Yanıp Sönmesin Yandaki Tablom

Bir Sorun Daha Var adamlar ölünce ayarladıgım lobby de doguyor

Skript Yüklüyken Blogda Kıramıyorum

Bir Sorun Daha Var Adam pvp Sırasında Ödüldügünde hemen mainlobby cektigim yere atmıyor orda duruyor setleri kendi alıyo kazanan kişi almıyor yani

5 6 saniye sonra atıyor kaybeden kişiyi

jackopmackop

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buyrun:
PHP:
        if arg 1 is "stats":
            if arg 2 isn't set:
                open chest with 1 rows named "&aSTATS" to player
                format slot 0 of player with golden sword named "&6Wins" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::WIN}%" to close
                format slot 2 of player with iron sword named "&6Game played" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::GAMEPLAYED}%" to close
                format slot 4 of player with sunflower named "&6ELO" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::ELO}%" to close
                format slot 6 of player with redstone named "&6Deaths" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::DEATHS}%" to close
                format slot 8 of player with glowstone dust named "&6Kills" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%player%::KILLS}%" to close
            if arg 2 is set:
                open chest with 1 rows named "&a%arg 2%'s STATS" to player
                format slot 0 of player with golden sword named "&6Wins" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::WIN}%" to close
                format slot 2 of player with iron sword named "&6Game played" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::GAMEPLAYED}%" to close
                format slot 4 of player with sunflower named "&6ELO" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::ELO}%" to close
                format slot 6 of player with redstone named "&6Deaths" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::DEATHS}%" to close
                format slot 8 of player with glowstone dust named "&6Kills" with lore "&a%{DUEL::PLAYER::%arg 2%::KILLS}%" to close
peki ya sadece statslı yapabilirmisin çalışmıyo'da arena falan istemiyorumda :D

Shiptar

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beni Skype Eklersen daha Güzel Olur cok Sorun Var Yazı yazmak la olmuyor konusalım kardeş

Skype adresim

Semihphlvn

MehmetBatınMuştu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hepinizin Sorunlarıyla İlgileneceğim. şu an Bir İşim Var Halledip Sorunlarınıza Bakacağım.
İletişim: celil.vtec

Kardeş Tabelaya Ne yazcıaz giriş Yapmaları icin

1. Satıe &3[&bDUEL&3] bunu yazmıyozmu

Yazdım olmadı ama

Bir de Bendeki ScoreBoard Var O Yanım Sönüyo Skriptten Dolayı Onu Nasıl Kaldırcam Yanıp Sönmesin Yandaki Tablom

Bir Sorun Daha Var adamlar ölünce ayarladıgım lobby de doguyor

Skript Yüklüyken Blogda Kıramıyorum

Bir Sorun Daha Var Adam pvp Sırasında Ödüldügünde hemen mainlobby cektigim yere atmıyor orda duruyor setleri kendi alıyo kazanan kişi almıyor yani

5 6 saniye sonra atıyor kaybeden kişiyi
1. Sorun:
[DUEL] [DUEL]
join leave
<arena>

2. Sorun:
orada every 1 seconds gibi bir şey yazacak onu sil düzelir.

3. Sorun:
oyuncuların doğacağı noktaya git ve /dueladmin setmainlobby yaz Oyuncular Orada Doğacaktır.

4. Sorun:
o sorun sadece sende oluyor olmalı skript tamamen denendi ve hiçbir blok kurma koyma / kıramama koyamama sorunu olmadı !

5. Sorun:
Kazananı da Kaybedenenide Belli Bir Süre Sonra Atıyor Biliyorum. Sebebi Havaifişek Atıyor Bundan Dolayı Durmasını İstedim.

Bir Sonraki Versiyonda Eklenmesini İstediğiniz Özellikleri Yazarsanız Ekleyebilirim. İyi Forumlar
peki ya sadece statslı yapabilirmisin çalışmıyo'da arena falan istemiyorumda :D

Hangi Özellikler Olsun / Öldürme / Ölme vb. hangileri Olacak ?

MehmetBatınMuştu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dostum öldürme ölme para yaparım top5 sıkıntılı olabilir ancak deneyebilirim. bakalım.